Skocz do zawartości

ODRZUCONA Serwer ★5vs5★!


K4mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Wraz z przyjacielem kilka tygodni temu założyliśmy serwer w CS-ie. Aktualna sieć niestety zawiodła, bowiem od półtora tygodnia forum nie działa. Postanowiliśmy więc przejść na inną, lepszą sieć. Spośród wielu stwierdziliśmy ,że warto spróbować najpierw na tej. Wizualnie mi się podoba ,a kolega ,który tu przesiaduje zaproponował ją no więc jesteśmy! Najpierw przedstawię jednak może podstawowe info o serwerze :

IP: 137.74.7.15:30062

GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30062/

Właściciele: Ja oraz @ Bloody

Dlaczego chcemy tu dołączyć?:  Jest to fajna wizualnie sieć, polecona przez kolegę. Chcemy pomóc w jej rozwoju ,przy okazji promując Nasz serwer. Liczymy ,że z Waszą pomocą oba te cele zrealizujemy! Oczywiście chcemy również ,aby forum było miejscem dla każdego gracza, admina oraz opiekuna na to ,aby lepiej zaznajamiać się z serwerem oraz pomagać w jego rozwoju. 

Serwer: Na serwerze są wgrane oczywiście zarówno podstawowe ,jak i te dodatkowe pluginy.  Mamy rozbudowany system rankingowy składający się z normalnych rang występujących na Skrzydłowym oraz LVL Faceit ,które zdobywamy po osiągnięciu rangi Global Elite. Sklepik z ogromną ilością rzeczy jakimi są linie za granatami , strzałami, traile , agenci do kupienia, tagi na chat , spadochrony ,dźwięki śmierci ,kolory wiadomości oraz nicku, a także dodatkowe przedmioty w postaci kul PaintBall i DoubleJump. Posiadamy również ruletkę . Oczywiście podstawowe pluginy na skiny (te z najnowszej operacji również ) ,naklejki ,anty-flesha, anty-afka są. Myślę ,że graczowi szybko się serwer nie znudzi 😄

Tickrate: 128

IP serwera: 137.74.7.15:30062

KONTAKT:

Mój Steam: https://steamcommunity.com/id/k4mil888/

Discord Serwerowy: https://discord.gg/grvhQr6NQh

Zapraszamy każdego do wejścia na serwer , zaznajomienia się z komendami, a następnie wystawienie tutaj swojej opinii 😉 

 

Edytowane przez K4mil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na serwerze od początku i jest fajny, VIP na serwerze nie jest typowo pod pay2win, ponieważ na przykład podwójny skok można kupić w sklepie za kredyty (oczywiście nie za małą kwotę) lub każdy możę ustawić mvp, nie trzeba kupować VIPa lecz VIP także jest przydatny, nie jest drogi, a jedna z najlepszych funkcji VIPa według mnie jest lista broni gdzie można wybrać broń i ma się je za darmo. 

Serwer posada również wcześniej wspomniany sklep za kredyty który jest bardzo rozwinięty, można tam znaleść praktycznie wszystko od A do Z. 

Jeszcze jedną zaletą serwera jest też to, że od czasu do czasu posiada reklamę na stronie goboosting co mogło by zachęcić do grania na serwerze i również wejścia na forum i z tego co pamiętam poprzednie 5vs5 z tego forum także miało reklamy na goboosting. 

 

Ttyle z mojej strony 

Edytowane przez Laraz_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
  1. Czy serwer posiada jakikolwiek sklep do zakupu VIP z poziomu serwera? Jeśli tak, jaką komendą go wywołać?
  2. Jakie macie plany na wzrost liczby graczy? Czy przewidujecie konkursy dla użytkowników? Na jakich zasadach (mniej więcej)?

fame10_2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit w odpowiedzi do  @ dbk

1. Aktualnie nie ma na serwerze pluginu na zakup usługi VIP ,a jedyną opcją na zakup usługi jest kontakt z Właścicielem na pv ,lub serwerowym DC. Napewno jednak takowy sklepik wprowadzimy .

2. Jeśli chodzi o zdobywanie graczy to robimy i będziemy robić wszystko ,aby ich przybywało. Niedługo zaczynam reklamowanie serwera na różnych sieciach w odpowiednich działach ,tylko najpierw muszę przygotować porządny opis serwera. Staram się również zachęcać znajomych do grania na serwerze i z tego tutułu przybyło już sporo graczy.  Co jakiś czas będą również wlatywać reklamy na goboosting ,a także reklama na gosetti. Co do konkursów ,to takowe przewidujemy. Będą one robione co jakiś czas ,a do wygrania będą skiny ,usługa VIP i co to tam jeszcze wymyślimy.  Oczywiście zasady będą jasne ,a więc wygrywać będzie osoba ,która będzie najlepsza w !top ,!toptime itp. Chcemy ,aby konkurs nie opierał się cały czas na jednej topce lecz się zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na ten moment podanie odrzucam, serwer jest zbyt świeży, przez co nie jesteśmy w stanie w jakikolwiek sposób określić czy nadajecie się do prowadzenia serwera, a też szkoda zarówno naszego jak i waszego czasu na to, żeby wszystko przygotować na forum itp. jeżeli serwer ma zaraz upaść. Jeżeli serwer postoi jeszcze jakiś czas oraz przyciągnie chociaż kilku stałych graczy to zapraszamy do ponownego złożenia podania.

 

propozycja_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...