Skocz do zawartości

PRZYJĘTA Skarga na "Admina" Kasie

cuba8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:cuba8
Nick Gracza/Admina:Kasia
Data zdarzenia:23.09.2021
Dowody: https://www97.zippyshare.com/v/ZISFolZQ/file.html
Wyjaśnienie:Wbiłem na serwer i nie wiedziałem że grają no scopy i zabiłem Kasie. Ta nagle oburzona gdzie ja dopiero co dołączyłem i napisałem żeby nie srała, bo nie wiedziałem że są grane NS. Po chwili ta do mnie czy nie mam nic do powiedzenia to napisałem że nic dziwnego że ludzi coraz mniej skoro ona nie dość że jest toksyczna to jeszcze ma admina XD. Po tym dostałem bana na 60 minut.

W sprawie tego cóż mogę powiedzieć. Prawdą to jest ALE... zauważmy że delikwent zachował się sam w sposób toksyczny pisząc "NIE SRAJ SIĘ JUŻ TAK" a ja z kulturą odpowiedziałam "CO MASZ JESZCZE DO POWIEDZENIA" a tutaj kolega pisał negatywnie na mój temat więc ja tu nie widze problemu bana czy coś. Dodając jeszcze nazwe pliku który podesłałeś tutaj w dowodzie mówią same za siebie kto tutaj jest toksyczny cytuje nazwe pliku "kasiadziwka.png"... W tym momencie nie wiem czy to ty masz dowody na moją toksyczność czy na swoją więc nie wiem cóż mam dopowiedziec ale chyba to tyle dziekuje. 😉 

Zresztą patrząc na Twoje podanie o admina widzę, że dalej zachowanie bez zmian. 🙂

Pozdrawiam

"a ja z kulturą odpowiedziałam "CO MASZ JESZCZE DO POWIEDZENIA" Jak ty powiedziałaś to byłaś już konkretnie zmadowana XD!

Edytowane przez cuba8
Kultura?

• Moderator

Kasiu, Patrycjo prosiłem kilka razy, nie podziałało. Jesteś bardzo impulsywna. Dałem Ci tylko jeden warunek przyjmując Twoje podanie. Nie spisałaś się, wybacz, ale zabieram Ci flagi.
Wpadło do mnie za dużo skarg na Ciebie, i dalej nie będę przychylny.
https://cdn.discordapp.com/attachments/833695712751255564/890938061939163167/unknown.png
Myślałem, że będzie nam się fajnie współpracowało, ale jednak nie.

Tobie @ cuba8 nadaję bana na 6 dni za obrazę za nazwę pliku, który dodałeś na forum.

skargaprzyjeta.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...