Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Moderator - Dejf

Dejf

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

Imię: Dawid
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Na holyfragu od początku i na poprzedniej sieci chwilę. Nie pamiętam 😅
Średni czas dzienny poświęcany na forum: Ostatnio górę wzięły sprawy prywatne, przeprowadzka itd. ale myślę że na spokojnie  2-3h 
Znajomość IPS: IPS to ta matryca monitora tak? Haha, nie no  liczę na przyuczenie i wdrożenie mnie w ten magiczny świat 😂
Dlaczego Ty?: (prosimy o dłuższą, konstruktywną wypowiedź) Chciałbym poszerzać swoje umiejętności i nauczyć się troszkę rzeczy ze świata forum, lubię wyzwania i chętnie podejmę się każdej powierzonej mi pracy. Jestem miły, lubię się wygłupiać jak i zażartować, łatwo nawiązuje kontakty z innymi, więc myślę że będę wstanie przekonać was do mojej osoby.  Dodatkowa para rąk do pracy się przyda, więc myślę że można rozpatrzeć tą propozycję pozytywnie hah 😂 

A tak na serio jak zadecydujecie tak będzie, pprst próbuje swoich sił i chcę się przekonać czy się do tego nadaję 😄

Życzę miłego dzionka czytającym 😉

Odnośnik do odpowiedzi

W miarę ogarnięta osoba, plusem na pewno jest jego staż na sieci, możliwość poświęcania czasu również jest raczej na plus, co do IPS'a to wszystkiego da się nauczyć szybko, oraz chęć pomocy pozostałym członkom moderacji, jak na moje można dać szanse.

@ Bajercia , to czwarte to dlatego, że to mój brat, po mnie to ma XD

@ Krzyżyk  , ale chyba nie uważasz, że "przypierdalał" się bez powodu, co nie? bo robienie nie raz "kurwy z logiki" u niektórych było standardem.

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

• Zasłużony

Na TAK

+ pomoc

+ chęci

+ ogarnięty nie widziałam z jego str żadnych akcji.

+ młody i przystojny 😆

+ staż

No i nawet ładnie opisał dlaczego on 😄

@ Lim3k to na pewno XD

Edytowane przez Bajercia
Odnośnik do odpowiedzi

Pozwólcie że i ja się wypowiem, nie będę się niepotrzebne rozpisywał co na + co na - bo ciężko się tu minusa doszukać, jednak największym plusem jest umiejętność komunikacji, nigdy ale to naprawdę nigdy nie widziałem alby dawid kogoś wyzywał, z każdym potrafił nawiązać kontakt i się pośmiać, myślę że był by jednym z najlepszych kandydatów na tą rolę. 

To tyle z mojej strony 

@ Krzyżyk zgaduje że przytoczyłeś tutaj sytuację z mojego podania, z jednej strony no pomyśl co mógł by ktoś pomyśleć jakby usłyszał że adminem jest młody chłopak mający 13 lat, było minęło, a z drugiej strony dało mi to motywację i teraz jestem adminem na dwóch serwerach złożyłem podanie na redaktora i mam małe ale jednak są szanse na to, abym został opiekunem 

Edytowane przez Laraz_1
Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

+ pomocny

+ doświadczony w komunikacji z graczami jak i użytkownikami na forum

+ miły,zabawny

+ chętny do pomocy

- Jak dla mnie jest tu jeden minus dejf kieruję się wiekiem osoby nie jak myśli w moim odczuciu myśli młodszy, to głupi, a starszy we wszystkim mający rację.

Brać póki gorące.

Pozdrawiam, Krzyżyk.

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Przychylne opinie i dotychczas pełnione funkcje na sieci przekonały nas do podjęcia pozytywnej decyzji. Witamy na pokładzie 🙂

Zgłoś się do kogoś z  @ Właściciel @ Junior Admin celem wprowadzenia.

podanieprzyjete.png

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.