Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Moderator - Clever

Clever

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator

Imię: Paweł
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Od samego początku sieci.
Średni czas dzienny poświęcany na forum: Myślę 2h, przy nowych obowiązkach będzie na pewno więcej.
Znajomość IPS: Posiadam.
Dlaczego Ty?: (prosimy o dłuższą, konstruktywną wypowiedź) Uważam, że przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. Na forum zaglądam kilka razy dziennie, więc jestem aktywny. Myślę, że Administracja jest zadowolona z dotychczasowej współpracy z moją osobą. Swoje obowiązki wykonuję starannie i dokładnie. Nie jestem agresywny, wulgarny. Staram się ze wszystkimi żyć w zgodzie. A podanie składam również dlatego, aby zdobyć nowe doświadczenie i przyczynić się do rozwoju naszej sieci.

Odnośnik do odpowiedzi

A o to szanowany na dzielnicy Cleverek, który zawsze wpycha palca tam gdzie nikt się tego nie spodziewa. Jesteś osobą, która spełnia wszelkie wymogi jeśli chodzi o funkcje moderacji. Spełniasz swoje wszystkie obowiązki starasz się być osobą aktywną jak na swój wiek i masz moje tak. 

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na TAK bardzo miły użytkownik, z którym można się pośmiać. Jak najbardziej nada się na to stanowisko. 

Pozdrawiam,Krzyżyk.

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator

Oczywiście także Cię popieram. Jesteś aktywny na sieci od zawsze, pokazałeś to zarówno tutaj, jak i na GS. Wiem też, jaką jesteś osobą, zawsze pomagasz, śledzisz chyba wszystkie tematy (patrząc na ilość ssów wysłanych do mnie przez te wszystkie lata jeszcze zanim ktokolwiek inny coś zobaczył xD), z kulturą u Ciebie też nie było nigdy problemów 

Wiadomo, że z czasem będzie trochę mniej wolnego czasu (xd), ale myślę, że skoro i tak ciągle zerkasz na forum jak ACT, to w niczym nie przeszkodzi Ci ranga moderatora. 

Brać Pawełka, póki chętny 

gif1.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie najlepszy ze wszystkich kandydatów na to stanowisko. 

Clevera kojarzę(bo nigdy się tam nie poznaliśmy) z poprzedniej sieci odkąd pamiętam. 

Dogaduje się na pewno z obecną administracja, więc będąc w jej szeregach będzie się odnajdywać jak ryba w wodzie 🙂

Jak najbardziej na Tak

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Przychylne opinie i dotychczas pełnione funkcje na sieci przekonały nas do podjęcia pozytywnej decyzji. Witamy na pokładzie 🙂

Zgłoś się do kogoś z  @ Właściciel @ Junior Admin celem wprowadzenia.

podanieprzyjete.png

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• dbk zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.