Skocz do zawartości

PODANIE ODRZUCONE Moderator - Krzyżyk

Krzyżyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• AC Team

Imię: Oliwier
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Mój staż jest od początku powstania sieci tylko przez wakacje się opuściłem jak prawie każdy.
Średni czas dzienny poświęcany na forum: 2-3 godziny
Znajomość IPS: Nie posiadam znajomości IPS, lecz szybko się uczę, jeśli ktoś dobrze wytłumaczy w tydzień ogarnę wszystko do perfekcji.
Dlaczego Ty?: (prosimy o dłuższą, konstruktywną wypowiedź) Dlaczego ja? Dlatego że jestem bardzo aktywną osobą no forum, jak i na serwerach śmie powiedzieć, że jedną z najbardziej aktywnych osób na forum. Szybko się uczę zawsze staram się pomóc jak najbardziej mogę. Shazzy i DBK już mnie znają i wiedzą, że problemów tak owych żadnych nie było, lecz nie raz bezsensowne pytania zadawałem i mogło to irytować. Chcę, żeby na prawdę to rozrosło się do takiego stopnia, że cały czas będą full sloty na serwerach, by była przyjemna atmosfera jak i na forum. 

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

• KrzyżykACT zmienił(a) tytuł na Moderator - Krzyżyk

Skoro chcesz, żeby to się naprawdę rozrosło to możesz w inny sposób pomagać . Na moje nie nadajesz się na to stanowisko jesteś młodą(nie spełniającą wymogu wiekowego) nadpobudliwą osobą i jakoś nie mógł bym patrzeć, że osoba najtoksyczniejsza na forum miała by moderatora. Może i jesteś aktywną osobą, lecz to nie wszystko. Trzeba wykazywać się na forum  i w kolejnym podaniu powołujesz się na właścicieli, że cię znają i nie robisz problemów - lecz problem polega w tym, że to my użytkownicy mamy cię znać i wiedzieć że problemów nie robisz. Rzeczy które opisujesz wgl w podaniu nie mają nic wspólnego z posadą na którą piszesz podanie. Popatrz sobie na podanie Clevera i ucz się. Myślę, że możesz śmiało zacząć od jakiegoś admina serwera. 

P.S 

Nie uczepiłem się ciebie, żeby nie było żadnych nie jasności jak w ostatnim podaniu - jest to po prostu moje odczucie i opinia na ten moment. 

Pozwolę sobie edytować post i coś dodać.

Po dodaniu swojego postu, który opisuje ogół twojej osoby na pv doczepiasz się do mnie, że pisze o twojej toksyczności - czyli coś co było kilka miesięcy temu. Ja tylko napisałem to słowo i reszta jest kompletnie na inny temat czego nie dostrzegłeś chyba skoro się przyczepiłeś. Czy teraz do innych osób które piszą podobnie o tobie też będziesz pisał w ten sposób? Pozwolę sobie nawet przytoczyć jedno z zdań które ci kiedyś napisałem i dalej się tego nie nauczyłeś. 

image.thumb.png.00a4c58699c2ca8b7c42463e45caaa7c.png

Może zamiast twierdzić, że się zmieniłeś po prostu to zrób.

Dziękuje za uwagę. 

Edytowane przez MasujTurboPtysia<3

original.gif

• Moderator

Jestem na nie. Czytając Twoje podanie miałam takie same odczucia jak @ MasujTurboPtysia<3 . Nie piszesz o rzeczach związanych z byciem moderatorem - gdyby nie dział, w którym to napisałeś, to odebrałabym to jako podanie na admina jakiegoś serwera. Dodatkowo również wyżej wspomniane Twoje zachowanie, które pozostawia wiele do życzenia niestety  

gif1.gif

Twoje podania to widziałem chyba wszędzie gdzie to jest możliwe 😮

Na stanowisko Moderatora potrzebna jest bardziej ogarnięta osoba, po obserwacji Ciebie nie sądzę byś się nadawał. 

Wieku to się nie czepiam, bo kiedys trzeba zacząć 😉

Jestem na Nie

• Właściciel

Niestety większość wypowiedzi jest przeciw Twojej kandydaturze i ja również podzielam ich zdania. W dodatku jeszcze przed nazwijmy to "małym upadkiem" sam zrezygnowałeś z pełnionych funkcji, a teraz próbujesz kandydować na jedno z ważniejszych stanowisk.

podanieodrzucone.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...