Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Zmiany, zmiany, zmiany...

dbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Cześć 🙂

Po długiej wakacyjnej przerwie oraz zostawieniu strony na pastwę losu czas na kilka słów wyjaśnień z naszej strony. Jak zdążyliście zauważyć, mniej więcej od początku wakacji forum umierało. Głównym powodem  z strony mojej i @ Shazzy standardowo okazał się brak czasu... Brzmi to dość nieoryginalnie i nawet trochę irytująco, ale niestety nic więcej na swoją obronę nie mamy.

Za resztę użytkowników administracji wypowiadać się nie będziemy - część z nich wykonywała jakieś najbardziej podstawowe obowiązki, a część wraz z naszym "zniknięciem" również zniknęła. Nie ukrywamy, że założyliśmy sieć z zamiarem zbudowania czegoś wielkiego. Tak, żeby nie był to kolejny wspaniały "projekt", który umiera po trzech miesiącach. Dlatego wracamy do Was z zdwojoną siłą!

Po otwarciu sieci ruszyliśmy z mocnego kopyta, co nas niestety przerosło. Część z Was już pewnie zauważyła, że z sieci zniknęły 2 serwery CS:GO (OM oraz 5vs5). Nie chcemy powtórki z rozrywki, dlatego nasz nazwijmy to "powrót" będzie nieco inny i będziemy skupiać się na tym, co już posiadamy. Dopóki nie uznamy, że dany element sieci jest maksymalnie rozwinięty, nie będziemy brnęli w nic nowego.

Poniżej załączam listę pierwszych porządków (wybaczcie za brak jakiegoś logicznego sortowania - zapisywałem po kolei to, co zrobiłem):

1. Usunięcie z sieci serwerów 5vs5 oraz OM z sieci.
  2. Usunięcie działów związanych z serwerami 5vs5 oraz OM.
  3. Aktualizacja grup użytkowników:
    • Usunięcie grup związanych z serwerami 5vs5 oraz OM.
    • Usunięcie jeszcze starszych grup (np. Właściciel 4FUN, Admin 4FUN itd..).
    • Usunięcie grupy Multi-Admin 1.6.
    • Przywrócenie zaległym urlopowiczom domyślnych grup.
    • Użytkownikom, którzy posiadali w/w grupy bez żadnych pobocznych, zostały nadane odpowiednio rangi Weterana oraz Zasłużonego (przykład @ dianqqa. ).
  4. Aktualizacja całej legendy grup - usunięcie zbędnych grup,  prawidłowe sortowanie grup WŁAŚCICIEL/OPIEKUN/ADMIN
  5. Usunięcie panelu zakończonego konkursu na kosę w celu optymalizacji.
  6. Aktualizacja listy sklepów.
  7. Utworzenie oraz nadanie rang WSZYSTKIM właścicielom/opiekunom serwerów bez względu na posiadanie rang administracyjnych w celu jeszcze łatwiejszego zlokalizowania odpowiedniej osoby.
  8. Usunięcie regulaminów serwerów, których nie ma już na sieci.
  9. Czyszczenie SOURCEBANS oraz AMXBANS - usunięcie starych serwerów oraz adminów.
  10. Usunięcie cennika wykupienia UB/Unmute.*
  11. Aktualizacja wzoru zgłoszenia czitera - ujednolicenie pod obie gry (CS 16/CS:GO).
  12. Usunięcie opcji zakupu personalizowanej rangi na czas określony + obniżenie cen dla opcji NA ZAWSZE.
  13. Aktualizacja statusu rekrutacji na Opiekuna serwera.

* Możliwość wykupienia UB będzie funkcjonowała nadal, jednak tylko i wyłącznie poprzez kontakt z właścicielem sieci. Każdy przypadek będzie rozpatrywany i wyceniany indywidualnie. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy możliwości wykupienia UB.

Plany na najbliższe dni:

1. Porządek na serwerach, tj. usunięcie starych pluginów konkursowych itd..
  2. Rotacja składu - czekamy na informacje zwrotne aktualnych członków administracji.
  3. Podział administracji na konkretne, stałe obowiązki.

Gorąca prośba do wszystkich użytkowników:

Jeśli widzicie coś nieaktualnego/przestarzałego bądź macie jakiś pomysł, koniecznie dajcie znać! Liczymy na Was i czekamy na odpowiedzi pod tym postem. Jeśli macie pytania - śmiało! 
Z naszej strony najmocniej przepraszamy za zaistniałe wydarzenia i mamy wielką nadzieję, że zostaniecie z nami na dobre i na złe!

O kolejnych zmianach/poprawkach będziecie informowani standardowo w Changelogu: 

lub konkretnym temacie przeznaczonym dla konkretnej sprawy.

fame10_2.gif

Trzymam kciuki za powrót sieci na stare tory : )

@ Dejf5MAPS  może też trzeba wrócić do starej rangi 🤔jakby mnie chcieli XD

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

• Szkodnik

Wracam za dwa tygodnie, może pobawimy się razem ;)

Moje konta na platformach gier:

Nie krępuj się, wyślij zaproszenie vMsxXRH.png

• Moderator
W dniu 10.09.2021 o 18:10, Lim3k napisał:

Trzymam kciuki za powrót sieci na stare tory : )

Myślę że wróci, jesteśmy raczej na dobrej drodze do tego 😄 Ja także wracam do żywych na forum 😛