Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE ODRZUCONE [Admin] PiyDus

PiyDus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: PiyDus
Link do profilu STEAM: KLIK
Jak długo grasz na serwerze?: No nie oszukujmy się, mały czas ale można nadrobić 😛.
Doświadczenie w byciu adminem: Adminem byłem już nie raz, od serwerów JB, do PB/DD2 itd. Doświadczenie mam spore, posiadałem swoje serwery, które upadały, bo brak finansów, ale właśnie w ten sposób nauczyłem się, modyfikować pluginy, z czego udało mi się nawet stworzyć paczki, nie robione od 0, ale przerabiane...

Znajomość komend admina (0-10): 9/10 potrafię modyfikować pluginy, tworzyć nie za bardzo... Wymagania chociażby minimalne posiadam.
Dlaczego Ty?: A dlaczego nie? Doświadczenie jakiekolwiek posiadam, tylko (-) jest taki, że nikt mnie można powiedzieć na serwerze nie zna. (Kto grał na JB, to mnie raczej będzie kojarzył) Nie oszukujmy jestem osobą nerwową, ale potrafię się opanować w niektórych sytuacjach, pełniąc funkcję administratora będę godnie reprezentował serwer, jak i forum. 

Odnośnik do odpowiedzi

+steam

-gt (fajny żart)

Nie widziałem cię na serwerze nawet przez chwile.

10 godzin temu, PiyDus napisał:

Nie oszukujmy jestem osobą nerwową, ale potrafię się opanować w niektórych sytuacjach,

Opanować się w niektórych sytuacjach? Rozbawiłem się.

Oczywiście jestem na NIE.

Edytowane przez Sysiek <3
dodanie litery "w"
Odnośnik do odpowiedzi

-gt 

-nigdy Cie nie widziałem na serwie 

Jedyny malutki plusik to steam 

Tak jak powyżej  jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator

Nie spełniasz podstawowych wymagań, jesteś osobą, która nie potrafi nad sobą zapanować.

podanieodrzucone.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.