Skocz do zawartości

ODBANOWANY Odowłanie - 'zt'wolf

Hawajoczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:'zt'wolf
Data zdarzenia:27.08
IP/SteamID:STEAM_1:0:465601111
Rodzaj blokady: ban
Na którym serwerze została nadana blokada:Only Awp#2
Nick Admina banującego: over/kajtuś
Opis sytuacji: Grałem sobie na mapce awp_ice , gdy admin banujący napisał że za dobrze mi idzie itd. gdy napisałem że mam vaca na mainie i teraz to jest mój main dostałem automatycznie perma. To że dobrze gram to nie znaczy że cheatuje sam pisałem do admina że mogę dać anydeska itd. to że Spinowałem się na mainie to nie znaczy że nadal tak robię gdy pomyślałem co robiłem automatycznie przestałem  , gdybym cheatował to bym też nie pisał odwołania gdyż jest to jeden z lepszych serwerów awp pozdrawiam całą administrację i życzę miłego dnia 🙂

Podczas rozgrywki miałeś bardzo podejrzane akcje, często celowałeś przez ściany, pickowałeś jak byś dokładnie znał pozycje przeciwnika, dlatego też zbanowałem cie za wh. Tymbardziej, że sam przyznałeś się do cheateowania i było juz wcześniej wiele akcji związanych z twoimi dziwnymi zagraniami. Niestety nie jestem w stanie rozpisać demka, jednak mimo to utrzymuje ze oszukiwałeś na serwerze. Utwierdzają mnie w tym również obserwacje innego gracza, który mnie do ciebie zgłosił.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...