Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

[#50] Pytanie dnia!

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Wiele "spotkań" z duchami bądź czucie ich obecności można niekiedy bardzo łatwo racjonalnie wytłumaczyć, często wiąże się to z samą psychiką człowieka i tym w co wierzy. A że w necie krąży dużo filmów przedstawiających rzekome spotkanie z duchami, to czy rzeczywiście ktokolwiek może potwierdzić ich prawdziwość? 

Według mnie to jedna wielka bujda na resorach.

Odnośnik do odpowiedzi

Duchy jak Bóg... resztę sobie dopowiedzcie sami :heheszki:

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

A ja wierzę w duchy.

Miałem raz taką sytuację że grałem do bardzo pozna (jeszcze wt dy nie było to u mnie normalne) i jak położyłem się spać to zaatakował mnie duch gryząc mnie w rękę, był to rysownik z Charlie Hebdo który tej nocy zginął podczas zamachu. Był to dosłownie on tylko że w wersji narysowanej (tym samym stylem co rysował w gazecie). O zamachu, gazecie takiej jak Charlie Hebdo i o Cabu bo tak miał na imię ten artysta, dowiedziałem się następnego jak pojawiły się memy o "wzbogaceniu kulturowym we Francji". W nocy byłem tak spanikowany że poszedłem jako 15latek do pokoju rodziców żeby się uspokoić a rano po przeczytaniu tego normalnie nie zszedłem. 

Podobne akcje ma mój wujek, tylko że z członkami naszej rodziny. Np. uczta ze wszystkimi i widzi aureole nad niektórymi osobami które zmarły, plus jedna osoba która jeszcze żyje, następnego dnia dowiedział się że w nocy odeszła. Tak było z naszym pradziadziusiem. 

Odnośnik do odpowiedzi

• Sindi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.