Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Multi-Admin - Ragnar [CS:GO]

ragnar

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Krzysztof
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!):Od początku nowej sieci i kawałeczek starej liznąłem. 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/ragnarr02/
Dlaczego Ty?:Cześć jestem Krzysiek część mnie już zna. 😛 Dlaczego ja hmm myślę że się nadam bo nie było że mną żadnych problemów jako admin servera AWP, ostatnio zacząłem, przed resetem podrywać na reszcie serwerach z sieci lecz nie zawsze jest admin i zdarzyło się nieraz że gracze łamali regulamin. Więc chciałbym wspomóc grono adminów na reszcie serwerów co by uprzyjemnić rozgrywkę graczom bez zbędnych ludzi łamiących regulamin. 

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK wzorowy admin spora aktywność a osoby do pomocy się przydadzą 🙂

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

Osoba kandydująca na ową posadę powinna posiadać admina na dwóch serwerach - ty posiadasz na only awp więc to jest malutki minus, na który można przymknąć oczko. Jesteś osobą aktywną i chętną do pomocy i myślę, że można dać ci szansę wykazania się ponieważ takie osoby są tutaj potrzebne. 

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, aktualnie brakuje troche więcej adminów, aktywność duża jest, ogarnianie też w miarę, myślę że można dać szansę 

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.