Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PRZYWITANY Cześć!

-kryst3q

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Krystian, choć wolę jak mówi się do mnie po prostu Krystek. Mam 16 lat. Po wakacjach będę uczęszczał do drugiej klasy technikum o profilu informatycznym. Od najmłodszych lat pasjonuję mnie informatyka, mój pierwszy komputer był na systemie operacyjnym Vista, który według mnie był jednym z najgorszym, który powstał, dopiero jak przeniosłem się na XP zacząłem interesować się grami, a w późniejszym czasie programowaniem, zaczynałem od gier przeglądarkowych w które grałem z mamą, mam do takich rzeczy ogromny sentyment i czasami wracając myślami do tych fajnych lat, kiedy nie przejmowałeś się dorosłym życiem itd. w późniejszym czasie do wcześniej wymienionych zainteresowań doszło również zwiedzanie przeróżnych zakątków świata, szczególnie po wojennych i redaktorstwo oraz sztuki walki (aktualnie trenuję boks).

Uwielbiam pisać, jest to dla mnie pewnego rodzaju odskocznia od rzeczywistości, pozwala mi to przestać myśleć o problemach. Często przesiaduję na komunikatorach głosowych, 
gdzie zawsze jestem otwarty na rozmowy i pogawędki przy czym, moim skromnym zdaniem, nikt z mojego kanału zdenerwowany nigdy nie wyszedł ponieważ jestem z natury człowiekiem bezkonfliktowym. 
Nigdy w żaden sposób nie mijam się z prawdą czy też nie obiecuję rzeczy, których nie jestem w stanie zrobić a jeśli coś się zmienia to zawsze o tym informuję i nie zostawiam tematu bez odpowiedzi. 
Staram się dążyć do perfekcji we wszystkim co robię przy czym wykonuję to odpowiedzialnie i sumiennie. Obce mi są otwarte kłótnie i wieszanie psów - zawsze dążę do kompromisów i wyznaję zasadę, 
że dobra umowa to taka, która nie zadowala do końca żadnej ze stron. Jestem osobą niezależną. Staram się zwalczać wszelkie przeszkody stające mi na drodze do obranego celu. Z chęcią pomagam innym, tym, którzy potrzebują wsparcia i pomocy. Dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi. Potrafię zrozumieć ludzką niedolę i podtrzymać na duchu oraz pocieszyć, jestem wyrozumiały, do wielu spraw podchodzę rozważnie. Jak każdy człowiek posiadam chwile smutku i bezradności. Potrafię narzucić sobie surową dyscyplinę jednak niekiedy brakuje mi silnej woli. Lubię stawiać na swoim. Angażuję się w każde powierzone mi zadanie i staram się je wykonać wręcz idealnie. Moje motto: "Pracuj ciężko i mierz wysoko". Jestem komunikatywny, więc z wielką przyjemnością udzielam się w przeróżnych tematach oraz staram się tworzyć dobry "content" do czytania. 

"Yes, i'm old school. I have good manners, I show others respect and i will always help those who need me. It's not because i'm old fashioned, it's because i was raised properly."

"Learn to sit back and observe. Not everything needs a reaction."

@ Wąski TDW dorosłe życie nie oznacza wcale osiągniecia pełnoletności, ale przejście w dojrzałe myślenie, tzn. Przyszłość (Konkretny zawód, studia, praca), przed wyborem szkoły średniej szczególnie rozpoczyna się ten krok w dorosłe życie. 🙂

Edytowane przez -kryst3q
Odnośnik do odpowiedzi

• Szkodnik
1 godzinę temu, -kryst3q napisał:

Mam 16 lat

1 godzinę temu, -kryst3q napisał:

czasami wracając myślami do tych fajnych lat, kiedy nie przejmowałeś się dorosłym życiem

Dysonans 😬

Hej, cześć

Moje konta na platformach gier:

Nie krępuj się, wyślij zaproszenie vMsxXRH.png

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Widać, że już się chłopak przygotowuje do matury z polskiego 😄

Siema, wbijaj na 5vs5 😄

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chciało mi się czytać ale przeczytałem XD

Siema 

Odnośnik do odpowiedzi

Witam cię w naszych progach!!!

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Burrows

Zatrzymałem się na „Mam na imię Krystian”

siema Krystek, nie słuchaj się innych i wbijaj na Paintball 

no i myśle ze będzie chyba nowy redaktor ☺️

Odnośnik do odpowiedzi

3 godziny temu, Burrows napisał:

no i myśle ze będzie chyba nowy redaktor

Nie wymigasz sie, miałeś pomóc @ Bajercia XD

A tak poza tym to siema

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

• Toster

Siema

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.