Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE ODRZUCONE [ONLY AWP] Podanie - Laraz_1

Laraz_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Radek
2. Wiek: 13 
3. Nick z gry: Laraz_1
4. Doświadczenie w byciu Adminem: Średnie 
5. Czy byłeś/byłaś kiedyś Adminem? [TAK/NIE]: Nie
6. Coś o sobie: Jestem Radek mam 13 lat w grudniu 14, mieszkam koło Wadowic i jestem ministrantem, moja pasja to komputery lubię czasami dobrze zjeść a także lubię jeździć na rowerze i interesuje się trochę motoryzacją, mam nadzieję że pomogę w społeczności serwera ze względu na to że wielu adminów jest nie aktywnych albo zrobili sobie urlop.
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198856569173/
8. Twój SteamID: STEAM_0:1:448151722
9. Link do statystyk GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Laraz_1/awp.holyfrag.pl:27015/
10. Czy zapoznałeś się z Regulaminami? [TAK/NIE]: Tak
11. Czy posiadasz status PRIME na koncie Steam? [TAK/NIE]: Tak
12. Kontakt: 

Discord: Laraz_1#7514S

Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198856569173/

-doświadczenie (każdy kiedyś musi od czegoś zacząć tu czy gdzie indziej)

Duży plus to staż na serwerze oraz aktywność

+kultura osobista nigdy nie widziałem żeby oponent wyzywał lub dawał się prowokować (a widziałem go prawie codziennie)

+podanie

+/- mutacja

Powiem tak może i ktoś skreśli chłopaka bo ma 13 lat lecz trzeba spojrzeć nie tylko na to a najważniejszą sprawą jest zachowanie na nim które u Laraza było bardzo wzorowe siedziałem z nim bardzo dużo na discordzie i również zachowuje tam kulturę lecz nawet nie przeklinał. Jak na wiek 13 lat naprawdę bardzo ogarniętym chłopaczkiem i myśli lepiej nić duża ilość osób w moim wieku czy nawet starszych. Myślę że opiekun lub właściciel nie skreśli młodego bo nie ma odpowiedniego wieku. Często pomagał adminom dawał nam różne zgłoszenia na pv z dowodami lub pisał jak był cheater.

Jestem jak najbardziej żeby dać mu szansę.

giphy.gif

• Moderator

Niby wszystko okej, GT itd. Ale ten wiek... Nie mam nic do niego i go lubię, bez urazy, ale nie róbmy z sieci przedszkola z adminami mającymi po 13 lat. Nie chcę urazić, więc proszę nie mieć do mnie żalu , ale podejrzewam że decyzję podejmowane w tak młodym wieku tez nie będą zbytnio słuszne, odpowiednie i przemyślane. Pewnie pomyślicie, że wrzucam wszystkich do jednego worka, nie zaprzeczę, ale chce unikać wszelkich niepotrzebnych sytuacji.

Wiem, nie gram na tym serwie, więc chuy mnie to powinno obchodzić (tak pewnie większość pomyśli) , ale jak już mówiłem, dbam o dobry wizerunek sieci i chce, aby admini byli dojrzali w jakimś stopniu i godnie reprezentowali sieć, skoro mogę w jakiś sposób wspomoc rekrutację i mam możliwość napisania odpowiedzi co do podania to czemu miałbym tego nie robić 😄

Dzięki za wyrozumiałość i życzę powodzonka. Bayo

• Właściciel
1 minutę temu, Dejf napisał:

Niby wszystko okej, GT itd. Ale ten wiek... Nie mam nic do niego i go lubię, bez urazy, ale nie róbmy z sieci przedszkola z adminami mającymi po 13 lat. Nie chcę urazić, więc proszę nie mieć do mnie żalu , ale podejrzewam że decyzję podejmowane w tak młodym wieku tez nie będą zbytnio słuszne, odpowiednie i przemyślane. Pewnie pomyślicie, że wrzucam wszystkich do jednego worka, nie zaprzeczę, ale chce unikać wszelkich niepotrzebnych sytuacji.

Wiem, nie gram na tym serwie, więc chuy mnie to powinno obchodzić (tak pewnie większość pomyśli) , ale jak już mówiłem, dbam o dobry wizerunek sieci i chce, aby admini byli dojrzali w jakimś stopniu i godnie reprezentowali sieć, skoro mogę w jakiś sposób wspomoc rekrutację i mam możliwość napisania odpowiedzi co do podania to czemu miałbym tego nie robić 😄

Dzięki za wyrozumiałość i życzę powodzonka. Bayo

Podpisuję się.

podanieodrzucone.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.