Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Rezygnacja

Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zrezygnować z posady admina only awp oraz only mirage. Sprawy rodzinne oraz chciałbym spędzić wakacje na dworze a nie tak jak przez 4 lata w domu przy komputerze oraz jeszcze mam zamiar sobie coś dorobić.

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile na serwerach jak i na forum czy innym gierkach jesteście zajebistą ekipą. A tobie @ Shazzy  i @ dbk  dziękuję za szansę jaką mi daliście myślę że w jakimś stopniu podołałem.

Na pewno spotkamy się na serwerach ale kiedy to nie wiem na forum będę zaglądał chociaż na chwilę codziennie.

Mam na dzieję że zrobicie taką armię która rozniesie polską scenę serwerów cs:go !!!

Wszystkim graczą z only awp jak i only mirage dziękuję za zajebiście spędzony czas którego nie zapomnę przez bardzo długi czas.

Może jeśli @ Shazzy  i @ dbk  mi pozwolą to wrócę tu po wakacjach z mocną parą.

Tobie @ Lim3k  dziękuję za różne wskazówki czy inne tam. @ prayczeqCS:GO  dziękuję za zajebiście przegadany i przegrany czas na discordzie i serwerach. @ KasiaAWP  do tej pory naucz się grać mam nadzieję że przerośniesz mnie kiedyś w skillu 😂. @ ragnarAWP  pilnuj siostry żeby się nie darła i pomagaj nowym adminom jak się pojawią. @ Kubi_404AWP  zacznij częściej bywać na serwerze ciulu ty. @ bywa lmaooMIRAGE  skończ się pocić i wbijaj na miraga jak wyzdrowiejesz. @ CraspMIRAGE  skończ grać w valoranta i na serwer bo jak cię znajdę to będzie źle 😂 @ Bajercia  rób dalej taką zajebistą robotę jak robisz teraz. @ CleverACT  Trzymaj się panie opiekunie niech twoja pociecha rośnie jak na drożdżach.  Jeśli o kimś zapomniałem z góry przepraszam wszystkich nie da rady spamiętać.

Jeśli będzie potrzebna pomoc jest do waszej dyspozycji.

Pozdrawiam,Krzyżyk ❤️

giphy.gif

• dbk zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.