Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Euro

Sindi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

euro.png.c7b56ef13a6a26f69172a209f7566a83.png

Euro, Euro, Euro.
Mistrzostwa Europy, wielkie emocje, radość z wygranej a może smutek z przegranej?
Jakie są Wasze typy, jak analizujecie dotychczas wszystkie mecze i najważniejsze – kto dojdzie do finału??

@ EroZ

Nie oglądam tego gUwna : )

@ MasujTurboPtysia<3

Analiza jest tylko jedna - Polska na wakacje zaraz jedzie Szkoda nerwów na nich.

Polska - Słowacja 1:2 MEMY Szczęsny przeszedł do historii EURO 2020. Śmiech  przez łzy fanów Biało-Czerwonych | Dziennik Zachodni

I moim faworytem w tym turnieju jest Francja. 

@ Wąski TDW

W sumie to poza meczem Polaków nie oglądałem żadnego 😅

@ Lim3k

Swoje typy zacznę od tyłu(w sumie polecę od tyłu całość), czyli tzw. "Grupy śmierci" tu raczej nikt nie będzie się sprzeczał, że Węgry nie mają nawet cienia szansy z takimi reprezentacjami jak Francja, Niemcy czy Portugalia(wczoraj ich ładnie pod koniec przetyrali), oczywiście nie umniejszając Węgrom, bo mogę się założyć, że Polską reprezentację z tym co reprezentowała w miniony poniedziałek by rozjechali.

Grupa E to jest jedna wielka niewiadoma, jedynie co pewne to to, że mecz ze Słowenią nam nie wyszedł, ale to nie znaczy, że z Hiszpanią nam nie wyjdzie, owszem mają mocną reprezentacje, ale brakuje tam topowych i doświadczonych zawodników jak Sergio Ramos czy Iago Aspasa. Nie wiem co ze Szwecją, może okazać się zaskoczą totalnie i pierwsza trójka zostanie bez zmian z Polską na końcu.

Grupa D, tu wyjdzie raczej Anglia, Chorwacja i Czechy, tutaj bitwa o pierwsze miejsce będzie się toczyć pomiędzy Chorwacją, a Anglia, nie sądzę żeby Czechy im podołały

Grupa C, tutaj nie ma co dużo mówić, nic się nie zmieni, Macedonia wypada raczej

Gruba B, tutaj zaczyna się temat rzeka, bo czego by nie mówić o reprezentacjach z tej grupy, to każdy potrafi coś pokazać, z pierwszego miejsca na pewno wyjdzie Belgia, a z drugiego Dania lub Finlandia, zależy jak się będą reprezentować dalej, chociaż Rosja pokazała na Mundialu, że także potrafi grać, zobaczymy jak to będzie.

Grupa A jest dość dużym zaskoczeniem, bo nie ma tam, aż tak słabych reprezentacji, Włochy wyjdą na pewno razem z Walią, bitwa o trzecie miejsce będzie się toczyć pomiędzy Szwajcarią, a Turcją.

@ kubinhoACT

Szczerze mówiąc nawet zbytnio nie mam czasu ani ochoty oglądać wszystkich meczów, więc ciężko coś tu analizować xd

Sercem jestem za Włochami ale rozum podpowiada ze będzie to ktoś z trójki Belgia/Francja/Holandia.

@ Bluu

Nie oglądam Euro, piłka nożna dla mnie jest niesamowicie nudna a nawet oglądanie jej dla samego kibicowania polskiej kadrze mija się z celem od dawna xD

Mogę Ci powiedzieć, że obstawiam że Milwaukee Bucks wygra puchar konferencji 😄

@ Burrows

Polska mistrzem Polski 💪

nic nie analizowałem 😆 

@ kink brós lii5MAPS

POLSKA GUROM WIADOMO, całe mistrzostwa nasze, a tak to Schick co zaj*bał ale widać, że z Lipska chłop, na pewno mnie zaskoczyła ilość samobójów  (Szczęsny, Demiral i przed chwilą Humels). Na pewno Finowie, że wygrali XD. Nudne trochę mecze są niestety. Typuje, że Czechy daleko zajdą (półfinał) a mistrzostwa wygra, na pewno nie  Francja :ratJam: myślę, że całe mistrzostwa wygra POLSKA XDD, no ale jak się nie uda im :pepe_away:  to rozgrywki wygrają sąsiedzi Niemcy albo Holandia przepraszam Niderlandia. Jako króla strzelca typuje Schicka. Złote rękawice dla manu. No i myślę że wyjdziemy z grupy https://tenor.com/view/peepo-polska-pepo-polska-plgurom-peepo-pl-gif-21432964 ale mecze się rozkręcą i będzie w pyte.

@ WieTnaM [UNSKILLED]AWP #2

Analizować aż tak nie analizuje ale oglądam wszystkie mecze prócz Polski to prawie niespodzianki już były, więc ciekawy Turniej ciekawy.
Typy to nie wiem haha niech wygra lepszy, powiem Ci po drugiej kolejce haha 
Do Finału no nie wiem hahah  Anglia i Niemcy nie wiem hahah na tą chwile tak powiem hahah 

Typ Anglia/ Belgia.

Wszyscy napisali troszkę, a tu tylko ja się rozpisałem i pls nie hejtujcie, bo to co napisałem było pisane na stan 16.06 XD

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

18 minut temu, Lim3k napisał:

Wszyscy napisali troszkę, a tu tylko ja się rozpisałem i pls nie hejtujcie, bo to co napisałem było pisane na stan 16.06 XD

Świetnie rozpisane grupy :pepe_hihi:

Good job :heheszki:

sygna.jpg.8e10aff24345088e7c215b243be89439.jpg

• Sindi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.