Skocz do zawartości

ZDOBĄDŹ KOSĘ ZA DARMO! KONKURS HOLYFRAG.PL

Shazzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

logo.png.26adc91c968e3dc5993cf797cd7bb2b

Drodzy Gracze to nie żarty! Właśnie startujemy z konkursem, w którym do zgarnięcia będą skiny do gry CS:GO!

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Odpowiedź jest bardzo prosta: Grać na naszych serwerach!

Konkurs polega na zbieraniu losów. Zdobyć je można za czas spędzony na serwerze oraz zabójstwa.
Poniżej przedstawiamy zasady przydzielania losów z podziałem na poszczególne serwery:

drop.png

Czas trwania konkursu: 13.06.2021 - 31.07.2021

Wszystkie zdobyte przez graczy losy zostaną wrzucone do jednej puli. Im więcej losów gracz zdobędzie, tym większe szanse na zwycięstwo.
Losowanie odbędzie się do 7 dni po zakończeniu konkursu.

Przykładowy przebieg losowania:

Gracz 1 posiada 600 losów, Gracz 2 - 300 losów, Gracz 3 - 100 losów. Wszystkich losów jest 1000.
Każdy gracz będzie miał zakres numerów, czyli na powyższym przykładzie:

Gracz 1 - 1-600
Gracz 2 - 601-900
Gracz 3 - 901-1000

Przykładowe sytuacje:
Jeśli wylosowanym numerem będzie 548 wygrywa wówczas Gracz 1.
Jeśli wylosowanym numerem będzie 932 wygrywa Gracz 3.

Przydatne komendy konkursowe:

!konkurs - pokazuje menu konkursu (ilość losów, szanse na wygraną, nagrody itd.)
!loteria - pokazuje menu konkursu (ilość losów, szanse na wygraną, nagrody itd.)
!czas - pokazuje, ile brakuje do pełnej godziny, aby zdobyć za nią losy

No i najważniejsze - nagrody! Tych będzie dokładnie 10.
Pierwsze 3 wylosowane osoby zdobywają skiny zgodnie z kolejnością poniższych screenów.
Kolejne 7 osób to VIP na dowolnym serwerze sieci na okres 31 dni!

ultraviolet.png

(link do przedmiotu na rynku STEAM)

ak47.png

awp.png

Właściciel sieci nie bierze udziału w konkursie.

Temat zostawiamy otwarty. Jeśli pojawią się pytania, prosimy o zadawanie ich pod tym postem.

Aktualizacja 20.06.2021:

1. Gracze zbanowani permanentnie zostają wykluczeni z konkursu. W momencie, gdy taka osoba zostanie wylosowana, nagroda przechodzi na kolejnego szczęśliwca.
  2. Na potrzeby konkursu dodano statystyki po stronie WWW: https://konkurs.holyfrag.pl/

Zanim jednak się zalogujemy widzimy tylko podstawowe dane:
    image.png

Widok po zalogowaniu:
    image.png

• dbk podpiął/eła i promował(a) ten temat
W dniu 13.06.2021 o 12:01, Shazzy napisał:

Temat zostawiamy otwarty. Jeśli pojawią się pytania, prosimy o zadawanie ich pod tym postem.

Panie kochany ja mam pytanie, a czy ranking tych losów ogólny jest dostępny na stronicy jakiejs ? 

By dbk,

Na dniach pojawi się ranking, który będzie pokazywał kto ile losów posiada. Pracujemy nad tym :)

Edited

original.gif

• Właściciel

Aktualizacja 20.06.2021:

1. Gracze zbanowani permanentnie zostają wykluczeni z konkursu. W momencie, gdy taka osoba zostanie wylosowana, nagroda przechodzi na kolejnego szczęśliwca.
  2. Na potrzeby konkursu dodano statystyki po stronie WWW: https://konkurs.holyfrag.pl/

Zanim jednak się zalogujemy widzimy tylko podstawowe dane:
    image.png

Widok po zalogowaniu:
    image.png

fame10_2.gif

• 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

WYNIKI

Konkurs musimy zakończyć jeden dzień wcześniej (baza losów z ok. 20 godziny dzisiejszego dnia), ponieważ potem nie mielibyśmy czasu na wylosowanie zwycięzców i wysłanie nagród.
Wyniki możecie zobaczyć na poniższym filmiku (momentami przerywało mi mikrofon, jednak nie chciałem powtarzać losowania, tak aby było ono możliwie jak najbardziej rzetelne).

Nagrody w postaci skinów zostaną wręczone od razu po zaakceptowaniu mnie do znajomych przez zwycięzców, a VIPy najpóźniej jutro rano.
Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach :putin:

//Edit: Główne nagrody już wysłane
obraz.png

• Shazzy zablokował(a) ten temat
  • dbk odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...