Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Ona&On #3

Bajercia

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony
Napisano (edytowane)

ONAON.png.828134a7072f95af93e5e86735ff085b.png

Witajcie!

W II edycji @ bywa lmaooMIRAGE  oraz @ WełnaACT  bardzo ładnie poradzili sobie z ciężkimi pytankami 😎 

Jak będzie tym razem? Czy nasi uczestnicy podołają i przebiją ich w ilości tekstu? Przekonamy się już za chwilkę. 

W tej edycji naszymi gośćmi są @ Smil3y_4FUN  & @ EroZ 👋.

Cichy, uroczy, hojny, przyjacielski. A może poważny, cierpliwy, radosny i pewny siebie? Jakie cechy charakteru posiadają ludzie, którzy zawsze osiągają swój cel?

Czy ideał piękna to zrobiona twarz, cycki, tyłek i nogi? 

Zapraszam do przeczytania wypowiedzi naszych uczestników. 

1. Czy wygląd jest ważny w dzisiejszych czasach? 
2. Jakie cechy charakteru doceniasz szczególnie u ludzi?
3. Co według Ciebie jest ważniejsze mieć dobrze płatną czy interesującą  pracę?
4. Czym dla Ciebie jest ideał piękna?

@ Smil3y_4FUN

1. Powiem na swoim przykładzie jak to wygląda. Kiedy się poznaje ludzi w życiu realnym, to w jakimś stopniu zwracam uwagę na wygląd, ponieważ jego widzę pierwszego, a dopiero z czasem poznaje charakter danego człowieka. Wydaje mi się, że to nie jest zbyt ważne jak, kto wygląda, a bynajmniej ja zaczynam oceniać ludzi dopiero jak ich poznam.
2. W dzisiejszych czasach ciężko trafić na taką perełkę, ale moim zdaniem najważniejsze cechy charakteru to przede wszystkim szczerość, prawdziwość, lojalność. Cechy, które wymieniłam to nawet nie jest połowa cech, które doceniam w szczególności.
3. Nie jestem materialistką ale uważam, że pieniądze mimo wszystko są ważne w życiu każdego człowieka. Jeśli praca jest dobrze płatna to wiadomo, że życie staje się odrobinę łatwiejsze, ale z drugiej strony,  jeśli się nie lubi tego co się robi, to może to być bardzo męczące i może też mieć negatywny wpływ na samopoczucie człowieka. Myślę, że oba czynniki są tak samo ważne.
4. Jak już wyżej napisałam oceniam ludzi dopiero jak poznam ich charakter, więc jeśli ktoś czuje się dobrze w swoim ciele, uważa, że jego charakter jest odpowiedni to dlaczego miałby się zmieniać? Jeśli się kocha i akceptuje taki jaki jest, to można powiedzieć, że właśnie taki jest mój ideał piękna.

@ EroZ

1.Nie tyle wygląd co raczej styl ubierania, bo każdy jest piękny na swój sposób ❤️

2. Szczerość i bycie w 100% sobą.

3.Najlepiej to i to ale jak tylko jedno to wybrałbym interesującą prace bo pieniądze nie grają dla mnie aż takiej dużej roli ^^

4.No wiadomo, żeby miała czym oddychać i na czym usiąść, ale też bez przesady xD

Edytowane przez Bajercia
Odnośnik do odpowiedzi

21 minut temu, Bajercia napisał:

4.No wiadomo, żeby miała czym oddychać i na czym usiąść, ale też bez przesady xD

Nie wiem co napisać, to chociaż oznaczę z czego się zaśmiałem XD 

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi