Skocz do zawartości

Dwie aktualizacje-widmo pojawiły się w CS:GO


HolyFrag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z Was być może nie zauważa widmo aktualizacji do CS:GO, które deweloper wypuszcza bez specjalnego opisu na ich głównej stronie. Jedna z takich aktualizacji miała miejsce dzisiaj i waży zaledwie 4,8 mb. 

Uruchamiając Steama, automatycznie u większości następuje aktualizacja gier, w tym oczywiście CS:GO. Z tego powodu często nie zauważamy małych aktualizacji. Dzisiaj w nocy do tytułu od Valve wleciał nowy update, który nie zawiera zbyt wielu zmian, jednak dla posiadaczy naklejek drużyn z RMR 2020 na pewno będzie to dobra wiadomość. Deweloperzy wraz z aktualizacją ważącą 4,8 mb usunęli już możliwość zakupu kapsułek oraz pozmieniali nieco nazw i lokalizacji plików w grze.

To nie jedyna widmo aktualizacja, jaka pojawiła się w CS;GO w przeciągu ostatnich dni. Dwa dni temu, czyli 19 maja do gry zawitała nieco większa aktualizacja ważąca już 10 mb. Valve ponownie nie poinformowało o działaniach, jednak nie ma co się temu dziwić. Aktualizacja sprzed dwóch dni zmieniła wyłącznie tłumaczenia na inne języki.

Wróćmy jednak na chwilę do najnowszej aktualizacji, która usunęła kapsułki z naklejkami. Czy to oznacza automatyczny wzrost cen naklejek? Na to wygląda, że tak, bowiem po pierwszych godzinach od aktualizacji niektóre z nich podrożały już o kilka groszy. Co ciekawe kapsuły kosztują aktualnie 1,30 zł i nie wykluczone, że ich cena nadal będzie rosła.

Artykuł Dwie aktualizacje-widmo pojawiły się w CS:GO pochodzi z serwisu IzakTV.

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Clever zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...