Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Sportowe świry

Sindi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

sportowe.jpeg.43b3555eb94127a825fd86e6b6f9ba5b.jpeg

Prowadzisz siedzący czy raczej aktywny tryb życia?

Aktywność fizyczna - element zdrowego stylu życia nie wymagający od nas aż tak wiele czasu i wyrzeczeń, a mimo to mający ogromny wpływ na zdrowie naszego organizmu. 

Systematyczne ćwiczenia sportowe powodują, że wiele czynników chorobotwórczych przestaje zagrażać naszemu organizmowi. 

Wystarczy 30 minut zwiększonego ruchu dziennie, by zmniejszyć ryzyko ich wystąpienia. 

1. Czy sport odgrywa dużą rolę w Twoim życiu?

2. Uprawiasz sport tylko dla zdrowia?

3. Jaką dyscyplinę sportu preferujesz?

4. Czy chciałbyś uprawiać sport ekstremalny, jak np. skok na bungee? 

@ Hikids!Doulikeviolence?

Odniosę się do tego co było i jest z racji tego że pół życia biegałem w 22 chłopa po boiskach za 1 piłką 😉

1. Przez 13lat  "odgrywał" bardzo dużą rolę, ale kontuzja kolana zabrała mi to co kochałem robić 😪. Uwielbiałem grać i rywalizować. Dawało mi to masę frajdy i można powiedzieć, że było to takie moje drugie życie. Od 5 lat sport nie odgrywa jakiejś dużej roli w moim życiu.
2. Zdrowie było i jest dodatkiem, jak wiadomo piłka to sport kontaktowy więc często ambicje były większe niż rozum i na zdrowie to nie wychodziło. Aktualnie zostało tylko odreagowanie i odcięcie się chociaż na chwilę od codzienności.  🙂
3. Piłka kopana na zawsze w moim serduszku mimo tego, że nie mam możliwości wrócić do tego co było. Drugi plan to dyscyplina 'rekreacyjna jazda rowerem" 😄
4. Uprawiać niekoniecznie, aczkolwiek skakałem na bungee (90-100m) i jak najbardziej polecam każdemu (fajna opcja na taki szok i odbicie od codzienności). W planach miałem kominy 200m, tylko zmieniły się priorytety. Jednak gdybym miał okazję to pewnie skoczyłbym kolejny raz.

@ WełnaACT

1. Aktualnie nie, czasami zdarzy się, że skoczę na jakiś rowerek ale tak to nic po za tym.

2. Chcąc lub nie chcąc uprawianie sportu wpływa na zdrowie bardziej lub mniej. Lepiej jest pójść porobić coś od czasu do czasu niż nic nie robić. 

3. Jest w sumie kilka takich sportów głównie są to sporty, których kiedyś spróbowałem, zaliczyłbym do nich pływanie (obojętnie jaka forma), kolarstwo, snowboard, kajakarstwo.

4. Kiedyś już o tym myślałem ale raczej w formie spróbowania, zobaczenia jak to wygląda. Myślałem nad skokiem na bungee, skokiem ze spadochronem.

@ broly `

1. Średnio, w wolnych chwilach ewentualnie lubię wyjść na rower, popływać, zrobić pompki ect.

2. Dla samej przyjemności / rozrywki.

3. Wszystkie są ciekawe, a z odpowiednimi ludźmi wszędzie znajdzie się przyjemność.

4. Czemu nie, zawsze to jakaś rozrywka i coś nowego do spróbowania.

@ Sekos

1. Niestety nie, nie mam czasu na takie rzeczy, choć bym chciał 🙂

2. Jeżeli już pobiegam za piłka czy porobię coś związanego ze sportem to robię to tylko dla relaksu. Jeśli robiłbym to na co dzień to można by było powiedzieć, że jest to dla zdrowia.

3. Kiedyś bardzo dużo jeździłem na rowerze, ciągle, do czasu zdania prawa jazdy 😄 lubię sporty walki m.in. MMA 😉

4. Jasne! Chciałbym skoczyć na bungee czy ze spadochronem 😛

@ Hadziu5vs5

1. Całkiem dużą
2. I dla zdrowia , dla zabicia nudy oraz Hobbystycznie.
3. Piłka nożna, zacząłem jako dziecko to już tak zostało, a poza piłką nożna lubię pograć w kosza i siatkówkę.
4. Odnośnie skoków z wysokości to nie , ponieważ mam lęk wysokości. Także raczej nie chciałbym.

@ AvatarPoz

1. W zasadzie jest to mój przerywnik między pracą a życiem domowym.

2. Ha! Długo na kompie nie można siedzieć, prawda?  Głównie dla spokoju i podniesienia adrenaliny 🙂

3. Raz na tydzień chodzę na pływalnie miejską i wykorzystuję pakiet premium (nocne jacuzzi).

Dodatkowo przypisane mam zajęcia w grupie czyli koszykówka i siatkówka (wiekowo 18-35) 😄
 4. Może nazwijmy to "zrobić coś szalonego dla sportu niż uprawiać" nie mam tyle czasu aby poświęcić się temu na dłuższy czas.

Ale od czasu do czasu aby podnieść adrenalinę i przeżyć mocną dawkę emocji, to JAK NAJBARDZIEJ 😄

@ Lim3k5MAPS

1. Może dużej roli nie odgrywa, ale fajnie wyjść parę razy w tygodniu pobiegać, pograć w piłkę lub pojeździć rowerem.

2. Nie tylko, sport pozwala mi się odstresować i zapomnieć choć na chwile o rzeczywistości.

3. Piłka nożna, przyjemna w graniu jak i oglądaniu.

4. Sportów ekstremalnych typu bungee wiem, że nie mogę uprawiać ze względu na moją wadę wzroku i ewentualne komplikacje po przeciążeniu spowodowane skakaniem z wysokości, ale kiedyś chciałbym zjechać na desce z góry.

@ Smil3y_4FUN

1. Osobiście uważam, że sport ma wielką rolę w moim życiu, jak nie tylko moim bo jest to ważne dla samego zdrowia każdego.
2. Jestem osobą, która lubi uprawiać sport, robię to ze względu na zdrowie jak i dla własnego lepszego samopoczucia.
3. Myślę, że najbardziej odpowiada mi bieganie, rolki lub też piłka siatkowa.
4. Chcieć może i bym chciała, ale lęk wysokości robi swoje.

@ KrzyżykAWP

1. Odgrywa, lecz nie dużą.

2. Z przyjemności oraz dla zdrowia ale przez 2 lata nie zadbałem o to.

3. Jazda wyczynowo bmx, koszykówka, piłka nożna, siatkówka.

4. Nie chciałbym jedynie gdyby ktoś sypnął dobrze siankiem to może tak, po prostu mam lęk wysokości i boję się haha.

@ >>JecoB<<5vs5

1. No odgrywa, pół życia grania w dobra piłkę to jest to :heheszki:

2. Nie, lubię sport, gram i będę grał w piłeczkę.

3. Tylko siatkówka i piłka nożna.

4. Nie, nie chciałbym to nie dla mnie, wolę spokojnie biegać za piłka :pepe_hihi:

@ kubinhoACT

1. Raczej nie. Raz na jakiś czas zdarzy się, że wyjdę pokopać piłkę ze znajomymi czy porzucać do kosza, jednak nie sądzę że odgrywa to jakąś dużą rolę w moim życiu.

2. Uprawiam sport raczej z nudów lub rekreacyjnie.

3. Lubię oglądać piłkę nożną i koszykówkę a jeśli chodzi o granie, to zdecydowanie jestem za koszem ;d 

4. Myślę, że kiedyś chciałbym spróbować skoczyć ze spadochronem, chociażby dlatego, aby przezwyciężyć mój lęk wysokości XD 

@ 13HaKeR135MAPS

1.Tak.

2.Nie.

3.Piłka Nożna.

4. Tak, ponieważ lubię poczuć lekki zastrzyk adrenaliny.

Pozdrawiam serdecznie .

by @ Mikes45MAPS .

@ Mikes45MAPS

1. Tak

2. Nie

3. Piłka Nożna

4. Tak, ponieważ lubię poczuć lekki zastrzyk adrenaliny.

Pozdrawiam serdecznie 

by @ 13HaKeR135MAPS

@ kink brós lii5MAPS

1. Tak, regularnie śledzę niektóre rozgrywki.

2. Tak, ale też dla zabawy.

3. Piłka nożna.

4. Tak, szachy.

@ bywa lmaooMIRAGE

1. Odgrywa bardzo dużą rolę dla mnie, ponieważ odstresowuje mnie w dużym stopniu, pozwala mi się oderwać, daje mi dużo radości i adrenaliny.

2. Może w jakimś stopniu tak lecz ja od dzieciństwa lubię sport i strasznie mnie do niego ciągnie. 

3. Może nie jest to jakaś znana dyscyplina, ale jeżdżenie wyczynowe na rowerze trudny ale fajny sport. 

4. Jak pisałam u góry, trenuje sport ekstremalny jeżdżę wyczynowo na rowerze, chciałabym też spróbować skoczyć na bungee, lecz mój lęk wysokości mi zabrania haha.

@ ragnarAWP

1. Mało co ćwiczę 🤣 chciałem się wziąć za siebie ale jakoś nie wychodzi. 

2. Rekreacyjne na rolkach parę razy w tygodniu 😛

3. Sporty siłowe również jakieś coś pod ekstremalne. 

4. Pewnie jakbym miał okazję to bez zastanowienia bym zaczął, ponieważ lubię poczuć napływ adrenaliny i kręci mnie ryzyko. 😛

@ Dejf5MAPS

1. Raczej nie, jeżeli mielibyśmy wziąć pod uwagę chociażby bieganie za piłką, to byłoby raczej to dla mnie ciężkie, jestem za stary haha.

2. Nie uprawiam sportu :d

3. Piłka nożna, lubię ją, ale jak już wspomniałem jest na to za późno haha 

4.Nie ma opcji, mam lęk wysokości xd

@ M1SZELINAWP #2

1. Kiedyś bardziej teraz mogę pojechać na boisko i coś pograć ale i tak wolę jakieś piwko wypić ze znaj.
2. Sportu już nie uprawiam, czasem na rowerze pojeżdżę z psiakiem. 
3. Chyba piłkę bo najpewniej się w niej czuję, ale lubię też siatkówkę i piłkę ręczną.
4. Takim moim małym marzeniem jest kiedyś skoczyć samemu na spadochronie. Myślę, że na bungee w niedalekiej przyszłości skoczę. 

@ Burrows

1. Zdecydowanie.

2. Bardziej dla przyjemności. 

3. Większość, część życia trenowałem piłkę nożna a od prawie dwóch lat trenuje boks.

4. Skakałem na Bungee, lecz drugi raz bym się nie zdecydował, skoczyłem żeby pokonać lęk wysokości, jednakże miało to odwrotny skutek 🙂

@ WieTnaM [UNSKILLED]AWP #2

1. Aż tak dużą to nie, ale już w rytm mi to wbiło, że czasem trzeba poćwiczyć.
2. Nie no, nie tylko dla zdrowia czasami fajnie można spędzić czas samemu lub ze znajomymi uprawiając sport. 
3. A Grywam w Piłkę Nożną i Tak z 3 Razy w Tygodniu sobie pobiegam. 
4. A chętnie jakiś sport ekstremalny to ja zawsze na tak, bo lubię adrenalinę tylko coś innego niż Bungee bo już skakałem i mega przeżycie. 

@ EroZ

1.Teraz to tak średnio bo forma na lato jest xD 

2.Raczej tak.

3.Wszystko jedno byleby była pompa.

4.Kusi mnie takie coś od bardzo dawna, ale jestem trochę pizd.. no xD i się cykam.

@ RusiekPB

1.No wiadome, że tak.

2.kiedyś się uprawiało sporty a teraz to picie na czas XD

3. Grało się w siatkówkę i w piłkę nożną na bramce ^^

4.No proste 😄

@ MasujTurboPtysia<3

1. Myślę, że tak. Pomimo wielu przerw przez małe kontuzje i zniechęceń zbaczania z tej drogi uważam po powrocie że nie widzę życia bez sportu. Gdyby nie ograniczenia ludzkie i potrzeba regeneracji mógłbym codziennie to robić.

2. Uprawiam sport z pasji, a w ostatnim czasie również dla zdrowia - dbam o nie, ponieważ dożyliśmy czasów, gdzie lekarze są dostępni jak masz kwit i dojścia (Polecam na złe samopoczucie :pepe_salami:). Uwielbiam w sporcie czystą rywalizacje bez żadnych spin i brutalności. 

3.Preferuje kolarstwo, bieganie. 

4. Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Zawsze bałem się takich rzeczy ekstremalnych i jeżeli chodzi o skok na bungee mam lęk wysokości (XD) nie wiem skąd on się wziął. 

Edytowane przez Bajercia

14 godzin temu, Bajercia napisał:

Raczej nie, jeżeli mielibyśmy wziąć pod uwagę chociażby bieganie za piłką, to byłoby raczej to dla mnie ciężkie, jestem za stary haha.

no emeryt jak się patrzy, tymczasem Zieliński/Lewy/Zlatan/Messi/Ronaldo etc. XD

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

• Moderator
2 godziny temu, Lim3k napisał:

no emeryt jak się patrzy, tymczasem Zieliński/Lewy/Zlatan/Messi/Ronaldo etc. XD

Chodzi o to, że jeżeli chciałbym grać na wyższym poziomie to musiałbym grać od dzieciaka. W tym wieku już się nie nauczę tak grać xd 

• Sindi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.