Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Dzień dziecka - życzenia

Sindi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

1_06.thumb.jpg.f591a36c87c2fca91b1f5aa53b15c0c6.jpg

Wszystkiego najlepszego wszystkim dzieciom, nieważne czy mają 5, 15 czy 35 lat! 

Przejdźmy troszkę do dzieciństwa... 

1. Jak wspominasz czasy dzieciństwa?

2. Jak zazwyczaj obchodzisz/obchodziłeś dzień dziecka?

@ broly `

1. Masa fajnych wspomnień, czas beztroski i niewinności.
2. Jak każdy inny dzień >_<, nic specjalnego.

@ WełnaACT

1. Dzieciństwo, to było coś... Przychodziłeś po szkole godzina 14 i albo siadasz do kompa albo wychodzisz na dwór. Nic Ciebie nie obchodzi, nie musisz się niczym martwić. I tak to sobie wspominam (⌐■_■)

2. Dzień dziecka zazwyczaj wygląda u mnie jak normalny dzień. 

@ Hikids!Doulikeviolence?

1. Ogólnie to temat rzeka 😄 Ahhhh, bardzo dobrze wspominam, mimo iż wychowywałem się z rodzeństwem i nie było jakoś kolorowo to niczego dzieciakom nie brakowało. Czasy cudowne, całe dnie na podwórku bieganie za piłka ew. inne głupoty dopóki dzieciaki się nie rozchodziły albo stary nie ganiał na chatę. Katowanie Final Fantasy VII z bratem na konsoli (PS1), pierwszy komputer w czasach gimnazjalnych. Telefon ? o kurde panie rarytas chyba pierwszy normalny to był przełom gimnazjum/liceum i po co komu to było ? Darcie mordy od 9 nad ranem po ziomków co by z domów wyłazili albo bieganie po klatkach i walenie w drzwi i wiadomo, że miał wychodzić (żadne telefony nie były potrzebne). Nie wyobrażam sobie jak wyglądałoby to dzieciństwo które tak dobrze wspominam mając od przedszkola/podstawówki komputer/nowszą konsolę czy też smartfona.

2. Za dzieciaka to standard 😄 zawsze na jakieś czipsy pinionszka się dostało i zadowolony uchachany naginka do sklepu (tak to te piękne czasy tazosuf,kapsli, KART DRAGON BALL'A i innych gówien które dzieciak zbierał) 😄 Aktualnie dzień dziecka to dzień jak co dzień i jak każdy inny 🙂

@ WieTnaM [UNSKILLED]AWP #2

1. A nawet spoko ale mam krótka pamięć to za bardzo nie pamiętam.

2. A zawsze było wyjście na miasto gdzieś na wesołe miasteczko lub cosik.

@ bywa lmaooMIRAGE

1. Wspominam je tak, że wracało się do domu po szkole i od razu szło się na dwór grać w piłkę, prosiło się wtedy jeszcze mamę czy możesz zostać 20 minut dłużej  na dworze.

2. Ja co roku obchodziłam tak samo czyli, były na boisku rozkładane takie dmuchane zjeżdżalnie, co roku przyjeżdżali też z koniem i były jakieś inne zabawy ale to nie pamiętam już.

A wy jak wspominacie czasy dzieciństwa? Może macie jakąś rzecz do której się mega przywiązaliście?

Cudownego dnia dziecka! Bądźcie nimi jak najdłużej się da i nie zapominajcie o marzeniach. 💗

• Właściciel
52 minuty temu, Bajercia napisał:

albo wychodzisz na dwór

To @ WełnaACT kiedyś słońce widział? 😄

fame10_2.gif

• Toster
2 minuty temu, dbk napisał:

To @ WełnaACT kiedyś słońce widział? 😄

Zdarzyło się raz czy dwa.

Edytowane przez Wełna

spacer.png

• Sindi promuje ten temat

Pamiętam te czasy jak wracałem do domu i zamiast się uczyć to grałem do wieczora, albo wychodziłem na dwór, piękne czasy 

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

1.Co tu powiedzieć to były cudne czasu co po szkole bawiło się z innymi dzieciakami na dworze jakaś skakanka czy gra w klase lub w kapsle heh a potem do domu wieczorkiem rodzice dawali lody czy cos.

2.No cóż kiedyś na dworze zabawy w klase 😄 hehe i na pizze ze znajomymi a teraz to kasa od rodziców lub coś słodkiego i granie na kompie z innymi fajnymi ludźmi. heh i tak co roku jest tak samo czyli supciu. 😜 

• Sindi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.