Skocz do zawartości

ZBANOWANY Odwołanie - Veas

Veas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Veas
Data zdarzenia:

2021-05-27 12:54:49
IP/SteamID:

STEAM_1:0:606139392
Rodzaj blokady: mute/gag/ban ban
Na którym serwerze została nadana blokada: 5 maps
Nick Admina banującego:Lim3k
Opis sytuacji: jestem side a na mapie Train dostalem info ze jest gora okno to spalilem i dostalem bana.

• Golab zmienił(a) tytuł na Odwołanie - Veas

A więc zaczynamy od sytuacji z minuty:
3:15 - Pewnym krokiem idzie przed siebie, po czym patrzy na odnogę i celownik leci na chłopa w smoke'u , wiadomo że czeka, aż smoke zejdzie zeby nie bylo to podejrzane.
7:15 - Dosyć celny i szybki, na dodatek z dużą ilością info jeżeli chodzi o gościu który go zabił, być może fart, moje kiepskie słuchawki lub bardzo dobre info od boga 😉
8:50 - zeskakuje z heavena i ma info o gościu na starym bsie, dodatkowo to nie jest pierwszy raz kiedy ten gracz strzela "tak sobie pprst" konfiguracja za pomocą LPM? Kto wie? i ten niepotrzebny obv tekst "No ja nie moge, taktyka poszła się" 
10:10 - Patrzy w stronę MTW i szybki strzał, wiadomo mógłby być lag GOTV, aczkolwiek warto wziąć to pod uwage.
10:35 - Bardzo szybki strzał w wychylającego. Przypadek?
12:45 - Prefire w gościa z odnogi, dobre wyczucie czasu w stronę pickującego ^^
15:25 - Wchodzi do s-ki i celownik centralnie leci na gracza z ct.
17:10 - Prefire z MTW na chłopa przy znaku (Nie słyszał go, nie miał o nim info) dosyć dużo info tam było 🙂
24:40 - Wcelowany w bs na double zoom i strzał (Za SZYBKI, pewnie fartem 🙂 )

Bywały obv akcje, ale też takie w których nic nie było. Wydaję mi się, że dobrze się kryje, dodatkowo co chwile robi przerwy i oddaje randomowe strzały, jak było można zauważyć, tak jakby konfigurował sobie cheaty. Warto też dodać, iż konto jest NOWE, jest na nim zupełne ZERO, 0 poziom steam, 1 stopień bez jakiego kolwiek XP i 7 znajomych, takie konto z automatu jest podejrzane. 

Link do demka: http://806952.node46.pukawka.pl/dem-de_train-1622111318-1622113412.zip

Ogólnie takie info, że odwołujący się wbił wczoraj na serwer podczas aktywnego bana, decyzja co z tym należy do Ciebie @ Shazzy

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

• Toster
Opublikowano (edytowane)

Według mnie nie grasz czysto, ale do sedna. Gracz o takim samym nicku posiada bana na innej sieci, idąc dalej tym tropem zapytałem administracje o ip w celu porównania. Okazało się, że ardresy ip są takie same. Konto na które został nałożony ban na innej sieci posida Vaca, vac został nałożony w dniu, w którym zostało stworzone konto steam z odwołania. Przydadek?  

Linki:

Twoje konto steam z którego składasz odwołanieKlik

Data utworzenia konta: Klik

Link do bana na drugiej sieci: Klik

Link do konta steam z vac: Klik

Na dodatek na obydwóch kontach były używane takie same nicki, przypadek?: Klik 

Podsumowując zaistniałą sytuację ban zostaje.

zbanowany.png

Edytowane przez Wełna

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...