Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE ODRZUCONE [ONLY AWP] Podanie - McDiablo v1

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Adam
2. Wiek:19
3. Nick z gry: McDiablo v1
4. Doświadczenie w byciu Adminem: Byłem przez 3 miesiące adminem na AWP StrefaSkilla. Bardzo dobrze się dogadywałem z graczami lecz po 3 miesiącach odszedłem bo administracja tam jest bardzo toxic.
5. Czy byłeś/byłaś kiedyś Adminem? [TAK/NIE]: TAK
6. Coś o sobie: Cześć jestem Adam, mój nick w grze to McDiablo v1. Gram bardzo długo już w CS'a. Jestem bardzo przyjazny zawsze można się dogadać lecz jestem także konsekwętny w stosunku do nadużywania mikrofonu lub chat. Myślę, że bardzo bym się nadawał na taką funkcję serwera jestem rzetelny i mam bardzo dużo czasu wolnego. 
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199060122744/
8. Twój SteamID: STEAM_0:0:549928508
9. Link do statystyk GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/McDiablo v1/awp.holyfrag.pl:27015/   drugi nick https://cache.gametracker.com/player/GoodMood/awp.holyfrag.pl:27015/
10. Czy zapoznałeś się z Regulaminami? [TAK/NIE]: TAK
11. Czy posiadasz status PRIME na koncie Steam? [TAK/NIE]: TAK
12. Kontakt: [email protected]

JPG.png

Edytowane przez McDiablo v1
Odnośnik do odpowiedzi

-aktywność ledwo 3h

+godziny cs

+wiek

+doświadczenie 

Jak dla mnie brać póki gorące tylko godzinki nadrobić  i będzie bardzo dobrze. 

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Golab zmienił tytuł na [ONLY AWP] Podanie - McDiablo v1

bardzo dużymi minusami są czas na serwerze tylko 3h a w wymaganiach jest minimum 20 oraz czas od którego jest na serwerze jest zaledwie 1 dzień a znowu w wymaganiach widnieje 7 dni pulsami są doświadczenie, wiek oraz czas w grze. Jestem na NIE grasz 1 dzień na serwerze i od razu podanie jeżeli poprawisz aktywność to możesz ponownie spróbować

edit 1

image.png.c54de815ac91bfcc0aa64c0daac0c2e1.png

gametracker pokazuje że byłeś na serwie tylko dzisiaj a co do godzin 

image.png.943298db2e7fd2f7762f1c68060aa1e4.png

186:60=3.1h

edit 2

to może byłeś na serwerze pod innym nickiem pasowały by to dodać do podania, 7h to i tak mało 

edit 3 

edytuj podanie i to dodaj

Edytowane przez prayczeq

↦Steam↤                                                                 

Odnośnik do odpowiedzi

- Mało godzin

+ Wiek

+ Doświadczenie

- zachowanie, dzisiaj jak byłem na serwerze musiałem Ci zwrócić uwagę na Twoje zachowanie, może nie wyzywałeś nikogo, ale mimo próśb żebyś nie nadużywał mikrofonu nadal to robiłeś i prowadziłeś monolog

Jak na razie jestem na Nie, daj się poznać reszcie graczy i dobij godziny.

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator

Z racji tego, że nie masz nawet 15h muszę odrzucić Twoje podanie. Pograj troszkę dłużej, daj się poznać innym.

podanieodrzucone.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.