Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Multi-Admin - Lim3k CS:GO

Lim3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krzysztof
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Od 09.03.21
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198380382813/
Dlaczego Ty?: Myślę, że nadałbym się idealnie w do tej roli, patrząc na to, że mam bardzo duży staż i doświadczenie w cs:go, posiadam obecnie dużo czasu, żeby poświęcić na grę, co prawda w ostatnich dwóch tygodniach mam 22h na cs:go, ale było to spowodowane chęcią odpoczęcia od gry, bo przez ostatnie 2 miesiące miałem po 130h w ciągu 2tyg. i trochę mnie to męczyło, chciałbym pomagać na innych serwerach,  bo nie zawsze każdy ma czas na wejście i sprawdzanie ludzi, moją zaletą może być to, że bardzo często siedzę w godzinach porannych (od godziny 7-17), gdzie przeważnie reszta administracji śpi/pracuje lub się uczy. Kolejnym z plusów może być, także to, że nie faworyzuje żadnego gracza, ważne żeby mieć jakieś zasady i nie mieć równych i równiejszych.

@ KrzyżykAWP  jedynym powodem mojej "toksyczności" na discordzie było to, że zaczeliście robić spam i  prowadzić jakąś wojnę pomiędzy 5maps'em, a AWP i tylko napisałem "Dobra, utkajcie kur*e" i to wszystko, na ogół do graczy zwracam się z kulturką, nikt w tej kwestii raczej nie ma mi nic do zarzucenia

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Napiszę krótko i na temat.

+doświadczenie 

+wiek

+podanie

+aktywność

+/- zachowanie na serwerach discord administracji jestes bardzo wulgarny oraz lekko toxyczny lecz jest to moje zdanie. A jakie zachowanie masz na serwerze to na ten temat nie mogę się wypowiedzieć.

+/-  Posiadanie jednogo admina Prayczeq również się dostał mając admina na jednym serwerze więc dużego problemu nie widzę. (ale najlepiej gdy by było)

+dobrze napisane podanie

+chęci 

Były jakieś zgrzyty między nami lekkie lecz i tak myślę że jesteś dobrym kandydatem. Jak najbardziej na TAK. Najlepiej gdy wypowiedzą się tu admini 5maps bo znają tą osobę dobrze.

Dziękuję oraz pozdrawiam. Sorki że takie długie ale ważne że szczere. 

giphy.gif

Godzinę temu, >>JecoB<< napisał:

No niestety. Na nie 

Podstawowy warunek: posiadać admina na dwóch dowolnych serwerach sieci... 

Masz wypisać +/- a nie tak jak ty to zrobiłeś 

+wiek 

+Doświadczenie 

+Aktywność 

Jestem na Tak 

By dbk,

Bardziej cenimy konstruktywne wypowiedzi niż +/- i zawsze mają one większy wpływ przy rozpatrywaniu podania.

• Moderator

Lim3k jest aktywny to fakt, więc nie można mu zarzucić, że nie będzie miał czasu. Wiadomo, wiek i doświadczenie ma, więc tutaj też nie ma co się przyczepić. Brak jakiejkolwiek faworyzacji graczy w porównaniu do innych też jest bardzo dużym atutem :) . Imo brak admina na drugim serwerze nie jest jakimś tragicznym i bardzo potrzebnym punktem w podaniu, bo wiem że i tak by miał, jakby chciał.

Co do sprzeczek wyżej, jest to tylko i wyłącznie sprawa pomiędzy wami na dc, więc nie widzę sens pisania bezsensownych zdań na ten temat @ KrzyżykAWP . @ Lim3k5MAPS na serwerze zachowuje się wzorcowo, a to co jest pomiędzy wami na dc to już wasza sprawa.

Jestem zdecydowanie na tak. 

Jestem na tak 

Moim zdaniem można przyjąć osoba jest aktywna miła doświadczona przydała by się pomoc

↦Steam↤                                                                 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.