Skocz do zawartości

PODANIE PRZYJĘTE [ONLY AWP] Podanie - Kasia<3

Kasia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Patrycja
2. Wiek: 19
3. Nick z gry: Kasia<3 KEYDROP
4. Doświadczenie w byciu Adminem: Miałam admina na innym serwerze
5. Czy byłeś/byłaś kiedyś Adminem? [TAK/NIE]: Tak
6. Coś o sobie: Mam na imię Patrycja. Mam 19 lat, mieszkam w Olkuszu. Lubię grać na komputerze, jeździć na wrotkach i słuchać muzyki. Interesuje się gotowaniem, skończyłam technikum gastronomiczne.
7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199154522592
8. Twój SteamID: STEAM_0:0:597128432
9. Link do statystyk GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Kasia%3C3/awp.holyfrag.pl:27015/ 

https://www.gametracker.com/player/Kasia%3C3%20KEYDROP/awp.holyfrag.pl:27015/

10. Czy zapoznałeś się z Regulaminami? [TAK/NIE]: Tak
11. Czy posiadasz status PRIME na koncie Steam? [TAK/NIE]: Tak
12. Kontakt:  Discord: Kasia <3 #6321

Steam: Kasia<3 KEYDROP

Forum: Kasia

+wiek

+aktywność

- czas w grze

-zachowanie

można dać okres próbny

↦Steam↤                                                                 

• AC Team
Opublikowano (edytowane)

+doświadczenie

+/- aktywność 

+wiek

-świeże konto steam oraz dodam że oponent sam mówił że dostał vaca za wh więc jest to ogromny minus.

+prime

Mieszane mam uczucia co do tego vaca na koncie steam starym kasi za wh. Gdyby był on za skinchanger można by było zamknąć oko.

Jak na razie jestem na NIE przez tego vaca. Skonsultuję to z innymi adminami i dam potem decyzję czy jestem na pewno na tak czy na nie.

Edit 2: Dajmy jej okres próbny 2 tygodnie zobaczymy jak się spisze.

Dziękuję oraz pozdrawiam.

Edit: Proszę o wypowiedzenie się @ CraspMIRAGE  ponieważ przesiedział z kasią bardzo dużo czasu na discordzie i wie jakie ma zachowania i tym podobne.

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

- vac jakbyś dostała go z 7 lat temu bym przyknal oko bo młoda byłaś etc. Ale zapewne było to z rok temu 

- zachowanie raczej @ CraspMIRAGE by tego nie wymyślił żeby cie obsmarować

+/- GT ujdzie 

? Chciałbym zobaczyć gdzie byłaś adminka, ale to już od opiekuna zależy czy wierzy ci na słowo 

Nie widziałem ciebie na serwerze a już trochę siedzę na awp (a na keydropy zwracam uwagę jakie nicki mają) 

Więc na razie NIE

Edytowane przez kink brós lii

Nie no to jest już hit, chyba wam już do końca słońce w maju głowy przygrzało...

8 godzin temu, Krzyżyk napisał:

-świeże konto steam oraz dodam że oponent sam mówił że dostał vaca za wh więc jest to ogromny minus.

????? od razu podanie jak dla mnie leci do kosza, jak można chwalić się komuś tym, że się miało vaca za wh, po czym składać podanie, jak reszta graczy, adminów, a nawet sam właściciel ma mieć do takiej osoby zaufanie?

-GT

-brak jakichkolwiek informacji o czasie przegranym w grę na profilu steam

teraz pozwolę sobie zacytować z podań wyżej:

8 godzin temu, Crasp napisał:

-zachowanie

8 godzin temu, prayczeq napisał:

-zachowanie

z tego co mi się wydaje to w podaniu na admina jest wyraźnie napisane "Kultura, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole", skoro osoba która chce złożyć podanie zachowuje się notorycznie źle, to raczej najpierw musi zmienić swoje zachowanie i dawać przykład, a nie robić patole na serwerze.

Jestem stanowczo za odrzuceniem podania.

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

8 godzin temu, Crasp napisał:

+wiek
-zachowanie
-kultura
-aktywność

Jestem na nie. Jest osobą ciągle krzyczącą i niekulturalną. Podanie lekki żart patrząc na jej zachowanie

Przepraszam że złamałam ci serduszko mój drogi aczkolwiek to nie powód abyś sytuację z discorda przenosił jako sytuację z serwera. Były śmieszki na discordzie i kłótnie aczkolwiek byłeś sam toksyczny i nie powiem też byłam toksyczna ACZKOLWIEK to było na discordzie a nie na serwerze jak już pisałam. A na serwerze jestem miła dla każdej osoby i nie wyzywam nikogo i jestem bardzo pomocną osobą dla innych.

Cytat

????? od razu podanie jak dla mnie leci do kosza, jak można chwalić się komuś tym, że się miało vaca za wh, po czym składać podanie, jak reszta graczy, adminów, a nawet sam właściciel ma mieć do takiej osoby zaufanie?

Ten VAC został nałożony w 2014 roku.

Cytat

z tego co mi się wydaje to w podaniu na admina jest wyraźnie napisane "Kultura, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole", skoro osoba która chce złożyć podanie zachowuje się notorycznie źle, to raczej najpierw musi zmienić swoje zachowanie i dawać przykład, a nie robić patole na serwerze.

Jak już wspomniałam wyżej są to sytuacje z discorda a nie z serwera.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...