Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

"Nie rozmiar lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika..." - wywiad z dianqqa.

dbk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Szanowni Użytkownicy!

Postanowiłem spróbować swoich sił w zrobieniu wywiadu. Jest to moja pierwsza w życiu tego typu praca, ale myślę że wyszło całkiem nieźle.
Przepytana przez mnie persona to nikt inny jak nasza uwielbiana @ dianqqa.4FUN  - wyznawca teorii "Nie ważne jaki pędzel, ważne jak maluje!" :pepe_hihi:

Dobry wieczór 😄

Obiecałem dziś użytkownikom wywiad z ciekawą osobą i równie ciekawymi pytaniami 😄
Myślę, że pasujesz idealnie 😄 Jesteś w stanie poświęcić mi chwilę? 😄 

Witam bardzo serdecznie. Jak najbardziej poświęcę chwilkę i odpowiem na pytania. 😄

Super!
Myślę, że spora część użytkowników już Cię zna mniej lub bardziej, ale zacznijmy dość szablonowo i napisz proszę kilka słów o sobie. 

Z chęcią się przedstawię. Mam na imię Diana, lat 24. Urodziłam się w Lublinie, mieszkam w Zamościu (woj. Lubelskie). Z wykształcenia jestem Technikiem Usług Fryzjerskich, ale nie pracuje
w zawodzie. Kocham zwierzęta. Interesuję się muzyką, grami komputerowymi i behawiorystyką. Lubię Pokemony. 
😄 Miło mi was wszystkich poznać! 

Na szybko sprawdzam dokładne położenie Zamości i... na szczęście bliżej do Podkarpacia niż Podlasia :heheszki:
Dobrze jest mieć wśród znajomych fryzjerkę w tych ciężkich czasach, gdy jednego dnia można legalnie pójść do salonu, a drugiego już trzeba kombinować. 

Przejdźmy do tych gier. Wywodzisz się z CS'a 1.6, ale czy oprócz niego odpalasz inne tytuły? Jeśli tak, to jakie?

Akurat na Podkarpacie mam rzut beretem. 😄To prawda, zastanawiam się czy z kolejnym lockdownem nie dorabiać na nielegalu strzyżeniem. 

Ogólnie moją przygodę z grami zaczęłam od cs (mam brata więc tylko to i GTA  SA  było na kompie, bo simsow mi nie chciał zainstalować :(). W każdym razie w swoje karierze grywałam w różne gry zaczynając od cs, gta, nfs, Heroes III <3, Tomb Raider życiem :D, Simsy, czasem Valheim i z totalnych nudów CS GO i głównie na publicznych serwerach grywam, był jeszcze LOL, ale zdecydowanie nie jest dla mnie. 😛 Z pewnością tytułów gier jest znacznie więcej, ale wiadomo, że jak trzeba to człowiek nie pamięta. 😄

Większość wymienionych przez Ciebie gier to klasyki. Widzę, że brat zna się na rzeczy. Pozdrawiamy!

Zapewne Ci najmniej spostrzegawczy użytkownicy nie wiedzą, więc może przypomnimy tutaj, że jesteś właścicielem serwera 4FUN. Możesz zdradzić nam kulisy jego powstania i przy okazji jak do tego doszło, że akurat @ leopord4FUNjest Twoim wspólnikiem?

Chętnie opowiem jak to się stało, że razem z @ leopord4FUNmamy serwer. Z Leo ogólnie znamy się hm, minimum 8 lat. Leopord długo grał w cs go a ja zostałam przy 1.6, ale czasami wchodził pograć ze mną na serwerze, na którym w danej chwili grałam. Na jednej z sieci serwerów bardzo źle nas potraktowali jako użytkowników/graczy i wtedy postanowiliśmy zrobić swój serwer unikatowy, wyróżniający się z tłumu i inny niż wszystkie i być dla graczy a nie gracze dla nas i tak to już ponad rok działa. 😄 Oczywiście, historia jest dużo dłuższa, ale nocy mi zabraknie, aby to opisać. 😄

Z tego co widać idzie naprawdę nieźle. Podziwiam Was, bo dziś o dobry serwer 1.6 naprawdę ciężko. Jestem dumny, że możemy takowy posiadać na sieci. Wszystko super, ale... brakuje mi tutaj informacji w jaki sposób się poznaliście. 😄

Dziękuję za miłe słowa. 😇 Poznaliśmy się chyba na jakimś mixie z tego co pamiętam i kontakt jest do teraz. 😄

I tak trzymać. Oby jak najdłużej!

Wśród gier wymienilaś też CS:GO. Nie ukrywam, że zdziwiło mnie to trochę, gdyż chwilę czasu mamy już siebie w znajomych STEAM i chyba ani razu Cię nie widziałem, żebyś była w trakcie gry. Wygląda to tak, że po prostu Ci się nie spodobał czy może aż tak rzadko grasz i nie zauważyłem?

Gram bardzo, bardzo rzadko w CS GO, tylko dlatego, że nie potrafię tam grać, nie podszedł mi jakoś, żeby grać regularnie. Nie odnajduję się w tej grze i ciężko jest mi się do niej przyzwyczaić (team 1.6), ale zdarza się, że gram. Lubię się pobawić na modzie Hide and Seek albo postrzelać i pozamykać tabelę na jakimś ffa. 😄

W takim razie zapraszam również na nasze serwery. Myślę, że na początek powinnaś się odnaleźć na 5vs5 z racji mniejszej ilości slotów, ale taki 5maps czy Only Mirage też jest niczego sobie - gwarantuję 😄

Chciałbym zapytać też o kwestie sieciowe. Napisz proszę, czego brakuje Ci na obecnym forum. Czy uważasz, że obecna administracja wygląda dobrze czy jednak trzeba coś poprawić?

Koniecznie was odwiedzę przy kolejnym uruchomieniu GO! 😄

Jeśli chodzi o sieć, forum, administrację to nie mam nic do zarzucenia. Wszystko działa jak należy, atmosfera jest miła i przyjacielska. Każdy z każdym rozmawia jakby znał się od dawna. Administracja zawsze służy radą czy pomocą. Nie ma podziałów na gorszych-lepszych względem na przykład rangi czy grupowania się na zasadzie "my się znamy dłużej, więc będziemy toxicami wobec nowych/nieznanych ludzi" i to mi się bardzo podoba i oby tak było jak najdłużej. 

Pewnie zauważyłaś, że część nawyków przeszła z GS. Myślę jednak, że różnica w dystansie i większej ilości tzw. "śmieszkowania" wychodzi nam na dobre. Ze względu na przekierowanie witryny pozwolę sobie na unikanie pisania pełnych linków.

Ze swojej strony na pewno postaram się o kolejne wspaniałe lata tworzone przez wspaniałą społeczność.

Myślę, że na tym możemy zakonczyć pierwszą część wywiadu, nie będziemy zanudzać. Jako, że kobiet na takich forach z reguły jest znacznie mniej chciałbym zadać kilka kontrowersyjnych pytań, dzięki którym męska część społeczności na pewno przeczyta wywiad do końca :heheszki:

Czy pozwolisz, abym je zadał? Jeśli będziesz uważała je za zbyt niestosowne, możesz odmówić odpowiedzi 😄

Tego Ci życzę, aby sieć rosła w siłę i wspinała się ku górze. 
Ohoho, cóż, zaryzykuje. Dawaj :pepe_box:

A więc zaczynajmy 😄
Czy rozmiar ma dla Ciebie znaczenie?

O rozmiarze buta rozmawiamy? :heheszki: Nie rozmiar lecz technika zrobi z Ciebie zawodnika, if you know what i mean. :kekw:

Haha super, o to chodziło!
Czy wg Ciebie facet powinien depilować miejsca intymne?

O matko jakie pytania.:pepe_think: Akurat jest to kwestia indywidualna, ale to działa w dwie strony. Więc niech każdy sobie odpowie na to pytanie. :putin:😛

Okej, a więc Panowie tego musicie dowiedzieć się bezpośrednio u Diany :heheszki:
Mamy dość zaawansowaną godzinę jak na środek tygodnia, więc już dłużej Cię nie trzymam. Bardzo dziękuję za obszerne odpowiedzi. Czy chcesz coś dodać i/lub kogoś pozdrowić? 😄

Tak szybko koniec? 😄Ależ nie ma za co i polecam się na przyszłość. 😄
Oczywiście, pozdrawiam Ciebie, całą administrację, adminów z mojego serwera (lovvvki), wszystkich użytkowników i każdego kto będzie to czytał. :pepe_hihi:

Niestety, czas antenowy się kończy. :heheszki: 
Również pozdrawiam w imieniu swoim jak i całej administracji! Był to mój pierwszy i raczej jedyny przeprowadzony wywiad - taka odskocznia od codzienności 😄

Myślę, że wyszło całkiem nieźle, ale to zostawiam do oceny naszym użytkownikom!

A Tobie @ dianqqa.4FUN  jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i super odpowiedzi.

fame10_2.gif

@ dbk Powiem ci że fajny ten wywiadzić ^^ A Pozdrowienia Dla @ dianqqa.4FUN  booo fajny serwerek bo czasami grywam ^^ 

11 minut temu, Hikids!Doulikeviolence? napisał:

Halooooo, @ dbk , a w cymbał chcesz ? 😄

Podpisuję się pod tym! Podlasie to przecież najlepsza kraina bimbrem płynąca :pepe_hihi:

• Właściciel

Tak czytam Wasze komentarze i chyba wejdę w to na większą skalę 😄

To może zróbmy tak - @ dianqqa.4FUN kto następny? Napisz mi gdzies w prywatnej wiadomości, żeby potrzymać w niepewności 😄

fame10_2.gif

11 godzin temu, dbk napisał:

Na szybko sprawdzam dokładne położenie Zamości i... na szczęście bliżej do Podkarpacia niż Podlasia :heheszki:

Rozbawiło mnie to, wywiad na wesoło to jest to czego od czasu do czasu mi trzeba xD

Super praca

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Czy czasem redaktor nie chciał tu przekazać,że ma małego i nie goli miejsc intymnych i wychodzi z zapytaniem czy ma jakieś szanse? xD 

By dbk,

Rozgryzł :(

By dbk,

Ale czekaj... Nasz jedyny redaktor to kobieta... No mnie by było wstyd na Twoim miejscu :D

@ EroZ  Rozjebałeś hahaha. @ dbk  Fajny wywiad oby jeszcze jakaś praca od ciebie się pojawiła. Pozdro

giphy.gif

• Moderator

A ja się zawiodłam 😞 Po zapowiedzi tych "ciekawszych pytań z drugiej części" liczyłam, że będzie ich więcej xDD @ dbk popraw się na przyszłość plis

gif1.gif

• Właściciel
8 minut temu, MKS1948&lt;3 napisał:

Niestety @ dbk zawsze szybko kończy 🤭

Cytując klasyka: Miałaś tyle samo czasu co ja XD

fame10_2.gif

• Sindi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.