Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ODRZUCONA Propozycja na Reklamę

Krzyżyk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej przychodzę do was z propozycją która nie którym może się spodobać a innym nie.

Najlepszym sposobem na zrobienie w miarę tanio i dobrej reklamy jest stworzenie turnieju 5v5.

W owym turnieju było by 20 miejsc (oczywiście chodzi że miało by być 20 drużyn) jeśli by było trzeba to by się powiększyło ilość miejsc.

Można również by było dać stawkę symboliczną typu 5-10 zł za wstęp dla całej drużyny 

Oczywiście za miejsce 1. 2. 3. była by jakaś kwota to zgarnięcia ale oczywiście chodzi bardziej o danie promo sieci  a do miejsc do 20 były by nagrody typu vip na wybranym serwerze na jakiś okres. 

Jeśli ma ktoś jakieś pomysły zapraszam do dyskusji pod postem.

Jeżeli post jest zbyt bardzo chaotycznie napisany z góry przepraszam.

Miłego dnia.

@ WieTnaM [UNSKILLED]AWP #2  jeśli nie ma ktoś konta bankowego można np skinami czy paypalem bo dużo osób młodszych tak owego posiada.

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

No ja za Turniejem jestem zaaaaaaa i to bardzo fajna rozgrywka by była nawet pomiędzy znanymi osobami z Forum heh
A co do wpisowego no to jak czymkolwiek bo wiesz młodsi tacy -18 to wiesz nie każdy ma konto bankowe.
Ale fajnie by było moim zdaniem też 

Dodam tylko żeeee lepiej 16 Druzyn booo lepiej drabinka by poszła i nie byłoby problemów z tym 
A tak to SKINY / PSC / PAYPAL / Z BANKU takie  neutralne 
                                                                                                                                                                Tyle ode mnie ^^ 

Edytowane przez WieTnaM [UNSKILLED]
Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie to w 1.6 to robię was jak chce 

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

@ KrzyżykAWP pisałem Ci już że turniej wymaga zbyt dużego nakładu pracy oraz czasu. Organizowałem kiedyś taki turniej i wiem co mówię, trzeba przypilnować rejestracji, zweryfikować wszystkich graczy, ogarnąć drabinkę, dopilnować tego, aby termin gry pasował obu drużynom oraz co najmniej dwóm ACT - którzy musieliby obserwować cały mecz żeby wyłapać ewentualnych cheaterów, sam fakt że trzeba zgrać termin każdej gry z w sumie 12 osobami to już wyzwanie - a przy założeniu 16 drużyn takich gier byłoby 15.
Dodatkowo nie widzę w ogóle możliwości promocji sieci poprzez turniej, który wymaga wpisowego.

propozycjao.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.