Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Wywiad - Dbk

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony
Napisano (edytowane)

Witam Wszystkich w ten piękny słoneczny dzionek.

Dzisiejszy kandydat to @ dbk  - osoba oglądająca dużo anime, która ma w pokoju wywieszone plakaty nad łóżkiem z hentai. 

Jest to też bardzo ciekawy osobnik, wygadany i ponoć mega przystojny. 

A i uważa się za najlepszego właściciela :pepe_hihi:.

Zaczynajmy!

Siemaneczko. Jesteś gotowy na pozawracanie głowy?

Pewnie

Na taką odpowiedź liczyłam. Może opowiesz Nam coś o sobie na początku?

Ale że już kleisz temat na forum? 😄

No to przede wszystkim chciałbym przywitać wszystkich czytelników 😄
Mam nadzieję, że nie zanudzimy i pojawią się ciekawe pytania.

Coś o sobie? A co chciałabyś wiedzieć?

Zdradź nam swoje imię, ile masz lat oraz z jakich rejonów pochodzisz. 

Większość tych informacji jest u mnie w profilu. Nazywam się Karol, mam 26 lat i pochodzę z okolic Katowic 🙂 

Od zawsze tam mieszkasz czy była jakaś przeprowadzka? 

Od urodzenia i zapewne do końca życia, chociaż kto wie. :pepe_roll:

Dodam, że w swoim życiu dwukrotnie zmieniłem miejsce zamieszkania, ale w obrębie tego samego miasta.

Kto wie, może kiedyś wyjedziesz hen daleko, a zza okna będzie piękny widok morza. Zmieńmy temat. Czym zajmujesz się w życiu?

Na co dzień pracuję. Wolny czas spędzam głównie przed komputerem lub biegam po sklepach 😄 

Do czasu wolnego jeszcze wrócimy. Co to jest za praca? 

Aktualnie pracuję w pewnej firmie zajmującej się sprzedażą telefoniczną. Moja przygoda w tym miejscu zaczęła się dokładnie 1 września 2014 roku. Przez ponad 5 sprzedawałem, aktualnie jestem kierownikiem jednego z oddziałów.

O no to już wiem gdzie się udam z kupnem następnego telefonu :pepe_hihi: . Napisałeś wyżej, że biegasz po sklepach. O to chyba niecodzienne u faceta zazwyczaj to kobiety latają jak szalone, a faceci je poganiają. Jakie sklepy najczęściej odwiedzasz?

Często mam tak, że w weekend po prostu mi się nudzi i wolę już pojechać do jakiegoś sklepu niż siedzieć w domu.

Jeśli chodzi o markety to moim numerem jeden jest Auchan ze względu na to, że wszystko da się tam kupić. Idąc do biedronki czy lidla zawsze zabraknie jakiegoś produktu.

Z sklepów odzieżowych wchodzę prawie wszędzie, gdzie znajdę męską garderobę. Ulubiony to chyba TK MAXX. Często można tam dostać markowe ubrania w super cenach. 

No i nierzadko robię z mamą wypady do IKEI, uwielbia ten sklep a ja przy okazji zjem bliżej nieokreśloną ilość ich hot-dogów. :heheszki:

Już zazdroszczę Twojej przyszłej żonie, facet, który lubi chodzić po sklepach to skarb! 😳 A jak to wygląda u Ciebie, masz kogoś czy może jesteś szczęśliwym singlem? 😄

Nie ma czego zazdrościć, jak już jadę to raczej jestem konkretny. Staram się nie oglądać wszystkiego co można. Jak coś mi się podoba/przyda to biorę.
Co do drugiej części pytania - to moja słodka tajemnica. :pepe_hihi:

Nie będziemy się zagłębiać. Jakie są Twoje hobby?? Wspominałeś coś o grach komputerowych, a czy coś jeszcze??

Moje hobby? No tak, granie... głównie ludziom na nerwach 😄

Lubię sobie posiedzieć przed komputerem, pooglądać YT czy właśnie pograć. W zasadzie gram tylko w CS'a, rzadko odpalę inną grę. Jeśli już to LoL, GTA V, ETS2 czy nawet Business Tour.

Poza tym w letnim okresie jeżdzę na rowerze. Pochwalę się, wczoraj kupiłem nową maszynę 😄

image.png

Piękne masz hobby, zwłaszcza z tym graniem :pepe_hihi:.

Co do jazdy na rowerze to masz jakiś konkretny cel? 

Raczej nie. Bardziej rekareacyjnie.

Nawet jeśli nie jeździsz rowerem zawodowo, Twój organizm czerpie z tego korzyści. Przejdźmy dalej, czy masz jakieś uzależnienia? 

Energetyki i cola zero to chyba mój jedyny nałóg. Do niedawna jeszcze papierosy, ale jakoś 2 tygodnie temu odstawiłem i dobrze mi to idzie. Trzymajcie kciuki 🙂

Alkoholu, kawy czy innych używek w ogóle nie spożywam.

Chyba zapomniałeś dopisać hentai.  Tutaj użytkownicy proszą o linka do ulubionego filmiku :pepe_salami: . To trzymamy mocno te u rąk i stóp! A jakie energetyki zazwyczaj pijasz? 

Te hentaie to mi do końca życia będziesz wypominała 😄 Nie oglądam żadnego anime, powiem więcej: weebs out XD

A co do energetyków to Black Zero lub RedBull Zero, jeśli nie ma ich na półce to w ostateczności jakiś monster bez kcal 😄

Szacuneczek za monsterki 😋 no i teraz można powiedzieć, że to ten lepszy właściciel :kekw: . Czy masz jakieś konkretne plany co do sieci? I czy planujecie zrobić w przyszłości zlot?

Przecież to było wiadome od początku 😄

Planów jest naprawdę sporo, ale ciężko wszystko ogarnąć "na już". Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak całą administracją harowaliśmy, żeby zdążyć uruchomić HF przed końcem GS.

Mogę zaspoilerować, że w najbliższym czasie na pewno pojawią się 2 kolejne serwery. Później chciałbym raczej zwolnić i faktycznie wszystkie na maksa rozkręcić. Już niedługo, jakoś na wakacje odpalimy super konkurs, w którym główną nagrodą do zdobycia będzie nóż do CS'a. Ale wiesz, jakiś taki fajny a nie pierwszy lepszy najtańszy z rynku 😄  Co do zlotu - raczej nie planujemy, na pewno nie na ten moment. Z doświadczenia wiem, że takie spotkania cieszą się wstępnie ogromnym zainteresowaniem, ale jak już ma do niego dojść zglasza się max 5 osób.

No to ja chcę go mieć :heheszki:.   A co do wakacji, oprócz życia na sieci, masz jakieś plany wyjazdowe?

Nie, raczej nie jestem typem podróżnika. Na typowych wakacjach poza domem zwyczajnie się nudzę. Tak jak już wcześniej wspomniałem, okres letni wykorzystuję na wyprawy rowerowe, w weekendy wychodzę rano i jak już pojadę to wracam później niż z pracy 😄 Może w tym roku przekroczę jednorazowo 100km+ 🙂

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć. Przejdźmy teraz trochę w czasy dzieciństwa. Co przychodzi Ci na myśl, gdy wspominasz swoje dzieciństwo?

Jak już jesteśmy w klimacie sieci serwerów i CS'a, to przypomniały mi sie dwie śmieszne akcje. 

1. Dostałem na urodziny pieniądze i pojechałem kupić CSa do empiku, żeby mieć na steamie. Gra jest od 16 roku życia i pani obsługująca nie chciała mi jej sprzedać. Udało mi się wyprosić, żeby pogadała z mamą przez telefon i koniec końców sprzedała 😄

2. Dużo za dzieciaka grałem na WH w CS 1.6, na jednej z wtedy istniejących sieci miałem admina i inni ciągle mi robili SSy. Wtedy nauczyłem się Photoshopa, potrafiłem przerabiać je nawet 3x dziennie. I tak grałem na tym WH chyba z pół roku tam, aż w końcu dali mi spokój a ja dalej haxowałem 😄

A z takiego dziecka dziecka jakieś sytuacje? 😄

Hmmm... Może skakanie po cudzych ogródkach działkowych i zrywanie owoców z drzew? 😄

Dzisiejsze dzieciaki nie zrozumieją 😛

Najważniejsze, że nie było nudy. Gdybyś mógł spędzić jeden dzień w dowolny sposób, mając nieograniczony budżet, jak chciałbyś go przeżyć?

Pozbyłbym się tych wszystkich półludzi, którzy ograniczają naszą wolność. 

Zakazy wychodzenia z domów, uśmiercenie dużej ilości krajowych biznesów, zamykanie wszystkiego po kolei itd.

Niestety w takim świecie żyjemy. Masz jakieś marzenia? 

Pieniądze. Sporo osób uważa, że pieniądze to nie wszystko, ale mając je o wiele łatwiej zrealizujesz większość marzeń 🙂

Pieniądze stanowią tak naprawdę w większości przypadków fundament, do czegokolwiek większego. Czasami nie widzimy tego, co jest dookoła nas tylko zwracamy uwagę na hajs. W rozmarzonym nastroju zadałam Ci ostatnie pytanie i niestety na dzień dzisiejszy to już koniec naszej przygody poprzez boje. Jest jakaś rzecz, słowa, a może pozdrowienia, które chciałbyś przekazać właśnie teraz na nasze forum?

Pozdrawiam fanów 😄 

Tak i całą str PH :kekw:

Dziękuję za poświęcony czas i chęci @ dbk

Edytowane przez Bajercia
Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Z tym przystojnym to dodała XD

By Natalia.`,

A dlaczego ją okłamałeś?

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator

Nie pamiętam, żeby Karol był przystojny :pepe_think:

By dbk,

Każdy ślepy to potwierdzi...

By Natalia.`,

Bo nie ma okularów @ dbk

gif1.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Za rower plusik. @ Bajercia  kolejny wspaniały wywiad dziękujemy przyjemnie się czyta

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Sindi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.