Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Ona&On #2

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony
Napisano (edytowane)

ona-on.png

Witam Wszystkich w II edycji Ona&On!

Dzisiaj odpowiadają @ bywa lmaooMIRAGE  oraz @ WełnaACT

Jak zmierzą się z pytaniami? Przekonajmy się! 

1. Jak traktujesz ludzi, którzy pojawiają się na Twojej drodze przypadkowo?

2.W jaki sposób reagujesz na trudne sytuacje? W jaki sposób chcesz reagować na nie?

3. W jaki sposób możesz sprawić, że świat będzie lepszym miejscem?

@ bywa lmaooMIRAGE

1. Na początku trzymam dystans do danej osoby i próbuje poznać ją trochę z innej strony, nic nie zdarza się przypadkowo więc jak już poznam i zaufam tej osobie to próbuje utrzymywać z nią stały kontakt. 

2 Jeżeli już się taka zdarzy próbuje zachować spokój. Reaguje instynktownie, zawsze staram się wyjaśnić daną sytuację i nigdy nie stawiam na najgorsze "zakończenie" 

3. Robię to co uważam za słuszne, jestem strasznie tolerancyjną osobą i próbuje zmieniać osoby na lepsze.

@ WełnaACT

1. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem i raczej ciężko mi powiedzieć jak traktuję takich ludzi, bardziej porównałbym to do poznawania nowych ludzi. Kiedy trafia się nowa osoba staram się być spokojny, raczej nie zaczynam konwersacji, czekam aż ktoś inny to zrobi. Staram się również nie mówić jakiś głupot jak to robię w obecności znajomych z którymi rozmawiam na co dzień. 

2. Obecnie jak dochodzi do trudnej sytuacji lub trudnego wyboru, często zaczyna się stresować, potrafię gubić pojedyncze słowa w zdaniu lub zapominam co miałem w głowie. Zgaduję, że takie zachowanie jest spowodowane małą doświadczeniem w podejmowaniu decyzji czy ważnej rozmowie. W przyszłości na pewno chciałbym podchodzić do tego z spokojem oraz zimną krwią. Mam nadzieję, że nadejdzie to z czasem.

3.Pytanie to wydaje się być filozoficzne, więc odpowiem podobnie. 

Świat tworzą ludzie. Każdy decyduje o własnym losie i własnych wyborach. To właśnie my jesteśmy światem. Sami kreujemy świat, za wszystko, co się w nim dzieje jesteśmy odpowiedzialni my. Więc aby zmieniać świat, należy zmieniać ludzi. Niekoniecznie w sensie dosłownym, gdyż każdy człowiek ma być prawo takim, jakim jest i jakim uważa być za słuszne. Każdy sam powinien wiedzieć kiedy i jak zmienić się na lepsze.

Edytowane przez Bajercia
Odnośnik do odpowiedzi

Wooooo to rzadki widok widziec @ bywa lmaooMIRAGE  żeby tak duuuuzo pisała ^^ Trzeba zapamiętać tą datę haha a tak to Spoczko wyszło jak zawsze 

By dbk,

To prawda :D

Odnośnik do odpowiedzi

• Toster
7 godzin temu, dbk napisał:

@ WełnaACT  no ja nie wiedziałem że Ty taki mądry chłopak jesteś :heheszki:

@ dbk najciemniej pod latarnią 

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

• Sindi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.