Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE ODRZUCONE Multi-Admin CS:GO Krzyżyk

Krzyżyk

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Oliwier
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Tak mówiąc to od początku powstania serwera only awp na starym forum oraz miałem tam na innym serwerze admina a tu tak naprawdę jestem od początku i jest zajebiście.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/krzyzykjebanykox/
Dlaczego Ty?:  Ponieważ wiem z czym to się je ostatnio popełniłem kilka błędów na serwerze only awp lecz każdemu się to zdarza. Mam doświadczenie w wielu sytuacjach serwerowych czy konfliktami z adminami które się zdarzały.

Doświadczenie jako admin posiadam prawie rok. Lubię graczom pomagać w problemach z kupnem vipa czy innych w którym jest potrzebna reakcja do pomocy. Myślę że tacy admini jak ja lub prayczeq się przydadzą bo są doświadczeni w tym co robią lub w sytuacjach na serwerach. Mam nadzieję że poradzę sobie na owym stanowisku jestem bardzo pomocny @ SzanFi  jak miał problem na serwerze i było trzeba coś sprawdzić to mu pomogłem. Myślę że dasz mi szansę @ Shazzy  się wykazać bo tak naprawdę możesz mieć urazę do mojej osoby ponieważ odszedłem w czasie gdy nie było admina lecz chcę teraz wykazać się jak najlepszej strony jeśli mi dasz szansę.

Dziękuję za uwagę.

Pozdrawiam,Cieplutko Krzyżyk.

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

+ Chęć pomocy

- Wiek, ogólnie dużą ujmą w tym wszystkim dla mnie jest pisanie, że rocznikowo ma się ileś tam, mnie osobiście to odrzuca 

- Doświadczenie niby jest, ale co to za doświadczenie skoro ostatnio na przestrzeni tygodnia, max 2, musiałeś prosić o zmianę banów, bo się pomyliłeś, nie zapominając o jednym wydarzeniu z serwera, które miało miejsce wczoraj, jakiś gracz napisał w stosunku do drugiego coś nie cenzuralnego, ale nie było to jakoś zbytnio ofensywne, ale ty mu za to dałeś mute'a czy gaga na tydzień XD

Bez urazy, ale jestem na Nie.

@ KrzyżykAWP  zamiast robić zbędny spam pod postem, radziłbym edytować pierwszy i pisać niżej, żeby wszystko było przejrzyste.

A teraz to tego co piszesz, jeżeli zimną krwią nazywasz określeniem kogoś "idiotą" to myślę, że te określenie jest dalekie od tego.

Owszem, określanie kogoś po wieku jest głupie, bo są wyjątki gdzie ktoś kto ma 15 lat np. ogarnia bardziej niż 20 latek, ale po tym co słyszałem i widziałem to nie sądzę, żebyś był tym wyjątkiem.

Taki protip od kogoś kto już ma spory staż na adminie, po tym jak dajesz upomnienia, raz, drugi i dajesz gag'a/mute'a/ban'a, to nie wpierdzielaj od razu na maksymalną ilość jaka istnieje w taryfikatorze, tak jak wspomniałem to nawet nie było mocne wyzwisko, conajwyżej mogłeś mu dać od 2-6h na start, a nie odrazu na 7dni.

Tyle ode mnie, resztę zostawiam tym wyżej. 

(cóż, a wydźwięk jest całkowicie inny)

;v.png

Edytowane przez Lim3k

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

Taki młody, a strasznie wyszczekany jak na swój wiek. W twoim wieku na chleb mówiłem chleb, ale przejdźmy do sedna podania. Ogólnie rzecz biorąc bym powiedział, że nie sądzę byś był mocno ogarnięty na tyle by ogarniać te całe "sytuacje serwerowe". Do tego jest potrzebny spokój i spore doświadczenie - ty natomiast posiadasz admina kilka miesięcy, a graczom możesz pomagać jako zwykły użytkownik kupić vipa (Nie wiedziałem że do tego potrzebny jest admin XD). Podsumowując osobnik ten jest bardzo aktywny jak widać ,a teraz przychodzą czasy, że większość osób lubi sobie wyjść z domu więc jeśli chłop ma chęci można brać lecz ostatni werdykt należy do [email protected] 

Pozdrawiam cieplutko.

Nie mogę zacytować więc wkleję sobie 

"Dziękuję oraz przepraszam za spam ale musiałem odeprzeć słowa na dwie owe odpowiedzi "

Wybacz, ale w mojej wypowiedzi nie widzę nic kompletnie do odpychania i na twoim miejscu przyjąłbym po prostu opinię osób, które chcą się tutaj wypowiedzieć. Tak naprawdę jeśli właściciel cię zna i wie jak zachowujesz jaki jesteś to zbędna jest tutaj twoja druga wypowiedź. 

"Tak na prawdę tym się zdenerwowałem bo rozmowy prywatne między nami są między nami jak gadasz z nami na discordzie i tam robie sobie nie raz beczkę i nie raz dymy ale to nie tylko  ja. Ty wchodząc do nas jesteś jak na prywatnej rozmowie tak na prawdę bo gadamy o różnych rzeczach nawet i czasami idiotycznych lecz jak porównujesz zachowanie na discordzie jak gadamy sobie i większość to administracja jest to po porostu śmieszne. Jeśli dasz mi demku w którym zachowuję się nagannie na serwerze lub obrażam graczy czy tu na discordzie z wrócę ci honor lecz wiem że tak owego ssa lub demka nie będziesz miał bo takich sytuacji nie było. Jeśli tobie się nie podoba moje zachowanie jak wchodzisz do nas wystarczy wyjść a nie siedzieć tak na prawdę nikt cię nie trzyma."

Na podstawie każdej rozmowy człowiek wnioskuje pewne rzeczy i ja zrobiłem również to samo. Znamy się krótko i na podstawie tego wydałem opinie być może mogę się mylić - każdy ma do tego prawo jak sam o tym wspominasz. Na przyszłość polecam zachować zimną krew do samego końca niż prowadzić po prostu bezsensowne dyskusje, które mogą stawić cię w złym świetle. 

To tyle dziękuję za uwagę. 

Edytowane przez MasujTurboPtysia<3

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

+ aktywność 

+ doświadczenie 

Na pewno na minus jest bardzo pobudliwy oraz jak się zdenerwuje jest trochę toksyczny 

Myślę że można dać mu szansę z racji że obecnie nie ma żadnych multi adminów jestem na tak

↦Steam↤                                                                 

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, MasujTurboPtysia<3 napisał:

Taki młody, a strasznie wyszczekany jak na swój wiek. W twoim wieku na chleb mówiłem chleb, ale przejdźmy do sedna podania. Ogólnie rzecz biorąc bym powiedział, że nie sądzę byś był mocno ogarnięty na tyle by ogarniać te całe "sytuacje serwerowe". Do tego jest potrzebny spokój i spore doświadczenie - ty natomiast posiadasz admina kilka miesięcy, a graczom możesz pomagać jako zwykły użytkownik kupić vipa (Nie wiedziałem że do tego potrzebny jest admin). Podsumowując osobnik ten jest bardzo aktywny jak widać ,a teraz przychodzą czasy, że większość osób lubi sobie wyjść z domu więc jeśli chłop ma chęci można brać lecz ostatni werdykt należy do [email protected] 

Pozdrawiam cieplutko.

Tak na prawdę tym się zdenerwowałem bo rozmowy prywatne między nami są między nami jak gadasz z nami na discordzie i tam robie sobie nie raz beczkę i nie raz dymy ale to nie tylko  ja. Ty wchodząc do nas jesteś jak na prywatnej rozmowie tak na prawdę bo gadamy o różnych rzeczach nawet i czasami idiotycznych lecz jak porównujesz zachowanie na discordzie jak gadamy sobie i większość to administracja jest to po porostu śmieszne. Jeśli dasz mi demku w którym zachowuję się nagannie na serwerze lub obrażam graczy czy tu na discordzie z wrócę ci honor lecz wiem że tak owego ssa lub demka nie będziesz miał bo takich sytuacji nie było. Jeśli tobie się nie podoba moje zachowanie jak wchodzisz do nas wystarczy wyjść a nie siedzieć tak na prawdę nikt cię nie trzyma.

@ Lim3k5MAPS  Nie napisałem idiota lecz napisałem że nie byłbyś takim idiotą żeby coś tam skłamać nie pamietam dokładnie nie napisałem w prost że jest idiotą.

3 godziny temu, Lim3k napisał:

+ Chęć pomocy

- Wiek, ogólnie dużą ujmą w tym wszystkim dla mnie jest pisanie, że rocznikowo ma się ileś tam, mnie osobiście to odrzuca 

- Doświadczenie niby jest, ale co to za doświadczenie skoro ostatnio na przestrzeni tygodnia, max 2, musiałeś prosić o zmianę banów, bo się pomyliłeś, nie zapominając o jednym wydarzeniu z serwera, które miało miejsce wczoraj, jakiś gracz napisał w stosunku do drugiego coś nie cenzuralnego, ale nie było to jakoś zbytnio ofensywne, ale ty mu za to dałeś mute'a czy gaga na tydzień XD

Bez urazy, ale jestem na Nie.

Jak do słów jest tu dużo prawdy tak popełniłem te błędy przez okres około kilku dobrych miesięcy prędzej tak owych nie miałem a tamten gracz o którym pisałeś miał już 2 ostrzeżenia za brak kultury i za 3 razem dostał długiego gaga 

Jeśli jeszcze chodzi o wiek to jest w ogóle śmieszne  moim zdaniem kierowanie się wiekiem jest totalnie żenujące ostatnio widziałem jak twój kolega mnie obraził a ja zachowałem zimną krew i odpowiedziałem mu z kulturą nie zapomnijmy że ten kolega ma 19 lat 🙂

Dziękuję oraz przepraszam za spam ale musiałem odeprzeć słowa na dwie owe odpowiedzi

Oczywiście bez urazy nie chcę nikogo tu sprowokować ani zwyzywać mówię o tym do was z pełną kulturką.

Resztę krytyk przyjmuję jako prawdziwą

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Widać na pewno, że jesteś chętny do pomocy, ale niestety na tym kończą się zalety. Popełniasz dość sporo błędów przy nadawaniu banów jak na obecny staż adminowania, do tego sporo nieprzychylnych opinii w podaniu.
Popraw zachowanie, przestań biegać do nas z wiecznymi błahymi skargami (wiesz o czym mówię) a na pewno moi poprzednicy również zmienią zdanie.

Na tę chwilę odrzucam.

podanieodrzucone.png

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.