Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Multi-Admin CS:GO prayczeq 

prayczeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Patryk
Realny staż na sieci : Od początku tej sieci oraz od początku oraz na poprzedniej od około połowy marca.
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561199107994337/ 
Dlaczego Ty?:Moim zdaniem przydała by się osoba do pomocy innym adminom oraz graczom.  Według mnie  jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. Jestem osobą aktywną na forum jak i na serwerach [w ubiegłym miesiącu zrobiłem 130h] jestem także osobą komunikatywną chętną do rozmów z adminami jak i graczami często im pomagam. Z tego co sprawdzałem na kilku serwera z sieci jest mało adminów albo wcale ich nie ma. Chcę pomóc właścicielom sieci jak i serwerów w ulepszaniu ich.
Zapraszam do wypowiadania się oraz pozdrawiam.

Edytowane przez prayczeq

↦Steam↤                                                                 

Siemka wypowiem się krótko i na temat.

Patryk jest bardzo dobrą oraz miła osobą jeżeli się zdenerwuje jest (Toxic) ale tak samo jak ja.

Owy oponent ma dużą aktywność na serwerze only awp w ciągu miesiąca zrobił 130h o tym wspomniał w podaniu teraz zauważyłem u niego dużą obecność na serwerze only mirage.

Szkoda że nie napisałeś niczego osobie daj się graczom lepiej poznać.

Owy pan nadaje się na tą rangę dobrze strzela zachowanie na serwerach ma dobre nie raz nawet i wzorowe.

Moim zdaniem można mu zaufać i dać ową rangę.

Dziękuję, pozdrawiam Krzyżyk

giphy.gif

Chłop widać, że jest ogarnięty pomocny i woli robić za strażnika texasu niż wychodzić na dwór. Ogólnie myślę, że ta kandydatura jest najlepsza z obecnych i warto wziąć takiego użytkownika pod skrzydła dać mu szansę rozwijania swoich umiejętności. Nic tylko brać 😄

Pozdrawiam cieplutko. 

original.gif

+Aktywność Prawie 24/7
+Chęć Pomocy
+Już w miarę w miarę doświaczenie
+Ogarnięty
Jestem na tak głównie dlatego że z chłopem da się dogadać i wyjaśnić różne sprawy. Dałem na - wiek z obawy że może sobie nie dać rady z takim obowiązkiem (szkoła i mentalność)
Warto dać mu się wykazać 

• Moderator
Opublikowano (edytowane)

Powiem tak, nie wątpię że masz czas na siedzenie przy kompie i na serwerach, ale chodzi też o zachowanie i rozumowanie, 

Dużym minusem jest wiek.

Rozumowanie, opanowanie i zdolność myślenia jest bardzo ważna, dzięki tej roli będziesz mieć admina na każdym serwerze co łączy się z zapoznaniem każdego regulaminu, na dodatek masz jeszcze myślenie typowego nastolatka, który nie potrafi się opamiętać, piszę to choćby po obserwacji twojego zachowania na dc. Rola Multi-Admina to żadne widzimisie. To stanowisko powinna objąć osoba dojrzała, odpowiedzialna, mająca czas na sprawy serwerowe i konsekwentna. Niestety ty taka osoba nie jesteś, jestem zdecydowanie na NIE. 

Nie obraź się, ale jestem takiego samego zdania także w strone krzyżyka. 

Edytowane przez Dejf

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.