Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ODBANOWANY Odwołanie - PaPierekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry:PaPierekkk
Data zdarzenia:13.05.2021
IP/SteamID:STEAM_0:1:594212079
Rodzaj blokady: ban
Na którym serwerze została nadana blokada:5vs5
Nick Admina banującego:Erbinbi
Opis sytuacji:Zostalem zbanowany przez admina Erbinbi , uważa ze używam wallhacka .Kiedy sie spytałem dlaczego tak uważa powiedział że wychylam z namierzonym celownikiem na przeciwnika . Prosze o rozpatrzenie poniewaz naprawde mi sie dobrze grało ,jeżeli mi nie wiezycie ze nie posiadam wallhacka . Powiedzcie jak ma to udowodnić. Ponieważ zostałem zbanowany za nic. 

Odnośnik do odpowiedzi

• BluuSURF zmienił tytuł na Odwołanie - PaPierekkk

Zacznijmy tak 

3;00-3;20- podjerzany celuje przez firery na A na wroga w conectorze (SS poniżej)

https://www60.zippyshare.com/v/Mu3xc01h/file.html

zaraz dodam reszte tylko resetuje komputer 😜

3;46-3;58- cel nie sprawdza zadnych pozycji , wcelowuje sie odrazu w sciane blisko przeciwnika (de mirage demko 1)

*wysylam w gifie bo spieszy mi sie 

4;40- 4;55--odrazu po zabiciu jednego przeciwnika szybko sie chowa wiedziac ze idzie drugi, mierzenie celownikiem przez sciane w kuchni za przeciwnikiem, na demku gorszej widac bo 32tick ale normalnie caly czas za wrogiem celownik miales , i ostatni strzal bardzo szybka reakcja (de mirage demko 2)

jak chcecie wiecej dowodow podesle jutro , gdyz juz bardzo pozno 😜

i cale demko 😜

http://812642.node39.pukawka.pl/dem-de_mirage-1620934892-1620936571.zip

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, to jest zwykły gameplay na 5vs5, push shorta i wcelowanie w conna to norma xD A w kuchni to cały czas wychylał lewo prawo, a ostatniego CT słyszał jak tylko ten tupnal mu przy samym wejsciu. UB.

odbanowany.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.