Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Inf. Konto na forum założyłem już ok. rok temu, jednak zapomniałem logów i stworzyłem nowe. Jeżeli wymagane jest więc, abym poczekał ten tydzień i wtedy napisał podanie jeszcze raz, to nie ma problemu, tylko prosiłbym o informację (najlepiej na discordzie - kajtus#6790, bądź bezpośrednio w odpowiedzi na post).

Nick z serwera: kajtus 
Imię: Błażej 
Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198166651055/ 
Jak długo grasz na serwerze?: prawie 4 lata 
Doświadczenie w byciu adminem: Nigdy jeszcze nie byłem adminem, jest to moje pierwsze w życiu podanie. Wiele czasu spędzam jednak z administratorami na różnych serwerach i jestem pewien, że świetnie odnajdę się w tej roli. 
Znajomość komend admina (0-10): 

sm_mute "#steamid" czas powód 
sm_unmute "#steamid" 
sm_gag "#steamid" czas powód 
sm_ungag "#steamid" 
sm_ban "#steamid" czas powód 
sm_sthd / sm_hide 

Dlaczego Ty?: Nawet jako zwykły gracz bez jakichkolwiek uprawnień administratora, dbam o dobrą atmosferę na serwerze oraz próbuję korygować osoby niestosujące się do regulaminu (oczywiście sam również go przestrzegam). Nie jestem wrogo nastawiony do żadnego z graczy, staram się być miły i pomocny dla każdego użytkownika (chociażby podając podstawowe komendy do wybierania skinów, czy ustawień muzyki). Jestem także aktywny na serwerze, a mając rolę admina ta aktywność by tylko wzrosła. Na wszelkie zgłoszenia reagowałbym jak najszybciej i w miarę możliwości rozwiązywał napotkany problem. Dla mnie to sama przyjemność dbać o dobro serwera i chętnie pomogę utrzymać na nim porządek. 

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania!

-Sory za białe tło, ale podanie pisałem w wordzie i tak się skopiowało.

• AC Team

+staż na serwerze

+/- wiek

-doświadczenie 

+konto steam oraz duża ilość przegranych godzin w grze

Jeśli brakuje adminów to jestem za jak najbardziej 🙂

Takie info dodatkowe jest to nowa sieć która ma zaledwie nie cały miesiąc a serwer był kiedyś na ganji.

Pozdro

giphy.gif

+ + Aktywnosc i Staz na serwerze

+ Zachowanie na serwerze

- Doswiadczenie 

Jestem na TAK. Kolega wydaje sie byc calkiem spoko kiedy przebywa na serwerze, a komendy sm_x sa bardzo intuicyjne wiec szybko idzie sie nauczyc. 

+znajomosc komend

nie jestem na nie ale tez nie jestem na tak, ostatnio doszlo kilku nowych adminow i tak juz chyba jest dosc sporo lecz nie kazdy z nich jest aktywny (Wietnam) dlatego jestem zdania zeby jednak pozwolic sie sprawdzic w roli admiona i dac mu okres probny na np tydzien i zobaczyc jak bedzie z jego aktywonscia 

comment_1607959121hBFjo4BxReQL56fjsAx7jb.jpg

+staż 
+/-wiek
-doświadczenie 

No to jeszcze aż takich problemów z nim nie było nigdy więc [Oczywiście jak ja gram] A z tego co pan powyżej napisał czemu tylko moja osoba została wymieniona ^^ Ale ciul Ja jestem na tak dla tego pana 
Komendy to w 5 minut mozna się nauczyć 

1 godzinę temu, Illusi0nerr napisał:

+  ogarnięty

--  wiecznie lagi to bardzo duży problem i nie to jest to moja zła intencja Kajtek tylko fakt ( koniecznie to napraw )

-  aktywny raczej z rzadka 

Moje odczucie raczej ambiwalentne. Pozdrawiam

Co do aktywności się nie zgodzę, ewentualnie w ostatnim czasie. Na serwerze od praktycznie zawsze byłem jednym z bardziej aktywnych graczy. W ostatnim miesiącu mam jednak dużo nauki i dlatego aktywność się trochę zmniejszyła. Co do lagów to niedługo będzie to już ogarnięte ponieważ zmieniam dostawce 🙂

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...