Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ZAMKNIĘTY Jaki telefon?

EroZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji tego, że moja mama zmienia telefon i ja mam jej niby jakiś znaleźć do 1000zl przychodzę do was z pomocą i zapytaniem czy brać xiaomi redmi note 8pro czy zwykłego xiaomi note 10? Chyba, że macie jakieś swoje propozycje tylko nie przekraczające budżetu! (Telefon ma zostać na dłużej a nie zmieniany co pół roku😁wszystko byle nie iphone❤️

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, Bluu napisał:

Chyba poco x3 pro jest najmocniejszym telefonem do 1000zł, redmi note 8 pro i note 10 to prawie to samo. 

Pierwszy raz słyszę o takiej marce jak "poco" to jest legit tel? jak z dostępnością do części takich jak np wyświetlacz lub jak aparat się z tylu zbije żeby nie trzeba było czekać miesiąc aż jakąś część przyjdzie jak się coś odjebie xD

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrz sobie jakieś Samsungi Serii galaxy dobre telefony 😜 

Do 1k są fajne modele A51 i jeszcze jakiś jest 😛

Edytowane przez MasujTurboPtysia<3

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

51 minut temu, EroZ napisał:

Pierwszy raz słyszę o takiej marce jak "poco" to jest legit tel? jak z dostępnością do części takich jak np wyświetlacz lub jak aparat się z tylu zbije żeby nie trzeba było czekać miesiąc aż jakąś część przyjdzie jak się coś odjebie xD

Poco to jest kolejny brand Xiaomi.

Odnośnik do odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Temat uważam już za zamknięty 😁 @ Bluu  mnie przekonał i najlepsza opcja było  kupienie xiaomi poco x3, bardzo dziękuję temu Panu za pomoc (kolor to nie przypadek 🤣) ❤️

IMG_20210512_161910.jpg

IMG_20210512_161703.jpg

Edytowane przez EroZ
By BluuSURF,

<3, szkoda że nie pro

Edited

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.