Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Czy warto #1

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Czy warto jeść śniadanie?

Jeżeli w Twoim jadłospisie brakuje tego posiłku, to warto zmienić to jak najszybciej. 

Mięśnie odzyskają swoją żywotność, rankiem powróci apetyt, wieczorem zmniejszy się odczucie głodu, a skóra zyska zdrowy blask. W ciągu dnia odczujesz także wyraźny przypływ sił witalnych, poprawę samopoczucia i bardziej optymistyczne nastawienie do życia.

A czy Nasi forumowicze jedzą śniadanko? 

@ Dejf5MAPS

Nie jadam śniadania, niby to jest najważniejszy posiłek dnia, ale nie cierpię uczucia, które mi doskwiera po zjedzeniu z rana xd. Więc no, jestem dziwny i nie jem hah 😄

@ Hadziu5vs5

Pewnie, że jadam, zawsze po wstaniu z łóżka śniadanko wlatuje jako pierwsze. A co do tego, co jem, to zazwyczaj kanapki od czasu do czasu jakieś płatki także nie za ciekawie, ale na tyle ciekawe, żeby się najeść.

@ AvatarPoz

Jadam tylko, jak się dobrze wyśpię. A to rzadko się zdarza,  im bardziej czuję się zmęczony, to śpię dłużej i powiedzmy szykuję już sobie obiad 😄

Weekendy jestem w stanie normalnie zrobić sobie śniadanie. Paróweczka, pomidorki czy też jajeczka gotowane 🙂

@ KrzyżykAWP

Jadam śniadanko, ale zawsze tak po 2 godzinkach po wstaniu zazwyczaj. Na śniadanko uwielbiam zrobić sobie jajecznicę z boczkiem, w miarę często jadam chleb lub ciepłe bułeczki z piekarni więc nie jest to nic specjalnego.

@ ZielonKA ツ4FUN

Po przebudzeniu zazwyczaj idę zająć się swoim kolegą Markiem, potem idę jeść.

Wstaje Mama z rana już się drze, bo przed chwilą weszła na librusa, potem jest lament, że wyrosnę na menela i z moim wykształceniem jedynie co będę rowy kopał.

I dopiero siadam do śniadania, sam muszę sobie nastroić, bo jak to mama mówi "Od czegoś masz ręce" Czasami mam jej odpowiedzieć, że ręce masz od czegoś innego, ale psu to stroi, a też ma łapy. Na śniadanko zazwyczaj jem jajeczniczke z boczusiem przysmażonym na patelni, pomidor, ogórek skrajany do tego, serek zółty pod spód żeby można było coś pociągnąć, wszystko popijam kefirkiem.

@ Lim3k5MAPS

Jadam bardzo rzadko, przeważnie coś na szybko, jakaś jajecznica, bądź kanapki.

@ neya`AWP #2

Prawie nigdy zaraz po przebudzeniu się nie jadam śniadań. Zdarza się to sporadycznie, zazwyczaj, gdy muszę gdzieś jechać i wiem, że przez długie godziny nie będę miała czasu zjeść. Ale i wtedy zjadam jedną lub nawet pół kanapki, bo więcej nie dam rady. Moje standardowe "śniadanie" ogranicza się do kubka kawy, którą piję codziennie. Dzień bez kawy to dzień stracony. 😄🤭 

@ WieTnaM [UNSKILLED]AWP #2

Szczerze toooo raz na tydzień se zjem, ponieważ budzę się tak średnio o 11 więc troszkę lipa tak jeść śniadanie o 11 a jak już mam zjeść to albo: Tosty lub płatki z jogurtem, bo niestety takiego normalnego mleka nie mogę ^^ 

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwykle świetny pomysł i wykonanie, oby tak dalej

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

@ ZielonKA ツ4FUN  rowy kopał i wyciągał 9k miesięcznie EZ ? Nwm czego ta twoja matula oczekuje od takiego nieroba jak ty xD btw jak ty takie śniadanie jesz to chyba masz jeszcze z rana szybki truchcik do wc xD

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Jak zwykle super robota 🙂

Przeniosłem temat do właściwego działu. Pamiętaj, redakcja jest aktualnie Twoja 🙂 

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
26 minut temu, >>JecoB<< napisał:

Hmm wszystko fajnie git ;D

Ale kogoś mi tak brakuje :pepe_hihi:

Pewnie szefa :heheszki:

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

10 minut temu, dbk napisał:

Pewnie szefa :heheszki:

Hahah no właśnie nie widać 

Szefa Jecoba :pepe_hihi:

P.S edytować nie mogłem ;\

Edytowane przez >>JecoB<<

sygna.jpg.8e10aff24345088e7c215b243be89439.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

• Sindi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.