Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Anonimowa Opinia #1

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

Anonimowa Opinia @ Shazzy

1.Co sądzisz o @ Shazzy ?

- Wydaje się sympatyczny. 

- Jest mega sympatyczną osobą do tego jest zaradny. Mega go lubię <3. 

- Shazzy'ego znam najkrócej z całej administracji, co prawda spotkaliśmy się już dawno temu to prawie ze sobą nie pisaliśmy ani nie rozmawialiśmy na TS. 

- Myślę, że jest dobrym człowiekiem, który dobrze radzi sobie z tym co robi.

-  Bardzo fajny przystojniacha.

- No wydaje się spoczko ale mało go znam.

- Nie znam dokładnie kolegi, ale nie przeszkadza mi to. Bowiem  od momentu rejestracji można powiedzieć że to równy gość.

- Jest super mordką która zawsze pomoże.

- Nie wiem o nim zbyt wiele aczkolwiek wydaje się na prawdę przyjazną i wyluzowaną osóbką.

- Co mam powiedzieć czerwony pomidorek, super elo mencio cool człowieczek, nie było wiele okazji żeby jakoś bardziej poznać chopa 😄  :pepe_hihi:

- Myślę że jest dobrym człowiekiem, taki typowy Ukrainiec 😄

- Sądzę że shazzy jest spoko gościem, idzie się z nim dogadać i pośmiać, nie ma kija w dupie i jest wariatem 😄

- Cichy, nieznajomy ale zarazem z ważna pozycją na forum spoko mordeczka chodz za mało się udziela z innymi.

- Janusz z Ukrainy.

2. Do czego byś go porównał/a?

- W sumie do mrówki wydaje się pracowity / programista z tego co wiem. 

- Do jego 5maps zaje***** ale nie idealne XD . Nie mam pojęcia do czego mam go porównać. 

- "typowy ukrainiec".

- Trochę trudno jest mi go porównać do czegoś konkretnego.

- Do alkoholika.

-   Dyrektora szkoły 😛

- Do niczego, jest równy ze wszystkimi.

- Mogę go do jednej rzeczy porównać do najlepszego właściciela serwerów którego znam.

- Nie lubię oceniać innych osób ponieważ każdy człowiek ma w sobie wiele cech, każdy sam w sobie jest unikatowy ze swoim własny charakterem.

-  (nie zapominając o dbk) porównałbym go do bob'a budowniczego który odbudował tonący statek, ale pytanie brzmi "czego" więc będzie to fenix z racji tego, że odtworzył coś co było już prochem po sprzedaży. :ratJam:

-  Porównałbym go do nawet nie mam pomysłu do czego xd

- Jest jak tatuś, który prowadzi mnie za rączkę po ciemnych nieodkrytych przeze mnie uliczkach, w świecie sieci Serwerów. Pokazuje mi co i jak należy właściwie zrobić, przy tym ucząc właściwych zachowań względem drugiej osoby. 

- Strażnik teksasu xD

-  Do Trundle z LoLa 😄

3. Dobrze spełnia się jako właściciel?

- Wydaje mi się że tak.

- Myślę że tak, Jest mega aktywny i szybko reaguje. 

- Jako właściciel idzie mu naprawdę dobrze, może ze strony moderacyjnej miał małe braki na samym początku ale od razu je nadrobił za to gdyby nie on to forum by tak nie wyglądało.

- Moim zdaniem myślę, że odnajduje się w tym jak mało kto.

- Myślę że tak, gdyby nie on to połowa rzeczy na forum nie byłaby dobrze zrobiona XD

A powiem, że dobrze. 

- Oczywiście, doceniam to co robi. Nie słyszałem żadnych skarg w jego kierunku, a to dobrze o nim świadczy.

- Spełnia bardzo dobrze swoje obowiązki 🙂

- Mogę jedynie powiedzieć że z tego co widzę sprawuje się naprawdę dobrze w tym co robi, wszystko jest pięknie.

- Tak, wystarczy popatrzeć na żyjące forum jak i serwery (wiadomo każdy chciałby większe liczby, ale nie od razu Rzym zbudowano).

- Bardzo dobrze jeszcze jakby popracował nad aktywnością to ideał xD

-  Bez wątpienia TAK, od samego początku wydawał się okej i po dzień dzisiejszy mam takie zdanie, wykonuje swoje obowiązki należycie. 

- Jak najbardziej bardzo dobrze wszystko jest w porządku pozdrawiam cieplutko ❤️

-  No pewnie, widziałaś kiedyś sieć z domeną .pl prowadzoną przez Ukraińca? Tym się wyróżniamy. :heheszki:

4. Jego wady?

- Nie odpowiem bo nie znam go za bardzo.

- Nie mam pojęcia. 

-  Nawet wady i zalety ma jak ukrainiec, z jednej strony za 10szt, jajek postawi całe forum i edytuje pluginy a z drugiej ty mu płacisz a po 16 godzinach pracy chce mieć 5 min przerwy....

-  Przyjmuje czasem osoby do administracji, które się do tego nie nadają xD 

- Nie wiem 🙆🏻‍♂️

- Na razie żadnej nie widziałem.

- Brak.

- Często jest zajęty i może późno odpisać lecz rozumiem to życie prywatne.

- Nie ma.

-  Tutaj pojawia się problem Tak jak pisałem, za krótko znam żeby podać jakąkolwiek wadę.

- Aktywność na forum,  twórczość na forum.

- Nie znam jeszcze na tyle Shazzy'ego żeby móc pisać o jego wadach, na ten moment nie widzę ich. 

- Żadnych nie dostrzegłem ^^

- Brak zalet.

5.Jego zalety?

-  Dokładność, jak robi serwer czy coś to wszystko sprawdza dokładnie chce  żeby wszystko działało tak mi się przynajmniej wydaje.

- Jest zaradny. 

- Jak ukrainiec.

- Jest słowny, jak mówi że coś będzie to będzie i nie trzeba o to prosić milion razy.

- nie wiem 🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️

- Szybko odpowiada.

- Brak.

- Jeśli coś się dzieje lub potrzebujesz pomocy zawsze do ciebie przyjdzie.

- Nie ma.

- Potrafi słuchać i nie zamiata pod dywan sygnałów czy też uwag od ludzi/graczy.

- Dobry właściciel. 

- Pracowitość to jest jego zaletą, gdy tylko jest jakiś błąd/problem, Shazzy odrazu go naprawia. 

- Aktywność.

- Minus.

Dziękuję Wszystkim za udział i poświęcony czas. Jak zwykle spisaliście się super!❤️

@ Shazzy  kiedy jakiś wywiadzik do lepszego zapoznania się z niektórymi? 😆

Odnośnik do odpowiedzi

23 minuty temu, Bajercia napisał:

-  Przyjmuje czasem osoby do administracji, które się do tego nie nadają xD 

Ciekawe który nicpoń to napisał 🙆‍♂️

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
Godzinę temu, dbk napisał:

Jego wady? Brak zalet. To wcale nie nie byłem ja 🤐

sam jesteś Trundle :pepe_box:

1 godzinę temu, Bajercia napisał:

kiedy jakiś wywiadzik do lepszego zapoznania się z niektórymi? 😆

czekam na pytania 😎

Fajnie się czytało, dobra robota @ Bajercia no i dziękuję wszystkim za opinie :putin:

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel
8 godzin temu, Shazzy napisał:

sam jesteś Trundle :pepe_box:

???????????????????????????

Trundle_Render.png

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe te Ukraińskie korzenie nie wiem jak ty odnajdujesz się wśród nas Polaków :o 

Odnośnik do odpowiedzi

• Moderator
W dniu 7.05.2021 o 13:14, Bajercia napisał:

@ Shazzy  kiedy jakiś wywiadzik do lepszego zapoznania się z niektórymi? 😆

Też czekam :pepe_roll:
@ Shazzy Ukrainiec na pierwszy ogień?

gif1.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Sindi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.