Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Oro Pożegnanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nastąpiła nie miła sytuacja, gdzie wielki pancio @ dbk  zaczął zachowywać się jak Prosto - wywyższać się. Z początku dawnej sieci dodawałem swoje fotki z kuchni robiąc dania. Jak każdy człowiek inspirując się daniami szukałem przepisów wraz z moją ukochaną -natrafialiśmy na różne fora/strony. Potem zdjęcia/przepisy były z tamtąd (link do zdjęć to generował).  Nigdy nie napisałem pod innymi fotkami, że danie jest moje..

Rejestrując się  na innej nowej sieci dodałem to samo. @ dbk  chcąc pokazać jaki on nie jest postanowił upublicznić linki (troszkę wtrącił noska ale mam to gdzieś). Mianowicie mianuje swoich "mordek" różnymi rangami, co chwile im zmienia - PS : "stara gwardia" trzyma się razem - Ci co wyzywali są po tej samej stronie (nie będę wymieniał bo widać po rangach) - chodzi o dawną GJ...

Pozdrawiam @ RusiekPB , @ CleverACT , @ EroZ  i innych. 

Odnośnik do odpowiedzi

• Toster

Pozdrawiam z rodzinką

spacer.png

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko zdjęcia które dodawałeś były stamtąd, i wszystkie przepisy również. Na to jest paragraf, że kopiujesz bez podania źródła. Te przepisy nie były Twoje, zdjęcia również, więc źródło powinno być. Nie ładnie 

Co do tych rang. @ dbk nie rozdaje żadnych rang. Jakbyś się wczytał w forum to każdy może sobie kupić "kolorek", te rangi nic nie znaczą. Więc możesz nawet kupić sobie range o nazwie "Król i Władca", a i tak będziesz zwykłym userem. To takie udogodnienie dla userow. Każdy kto ma inną range-kupił ją, a nie dostał 😉

Teraz, gdy wyszło, jaki z Ciebie kucharz to uciekasz, żegnasz się zamiast wyjaśnić cała sytuację. 

Żegnaj. 

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Na Twoje nieszczęście nie mam zamiaru się z Tobą patyczkować tak jak na poprzednim forum.

Tworzysz kolejne "żalo posty", które sprawiają, że atmosfera leci w dół.

Żegnamy 🙂

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• dbk zamknął ten temat
  • Właściciel
14 minut temu, Oro Koroner napisał:

Nastąpiła nie miła sytuacja, gdzie wielki pancio @ dbk  zaczął zachowywać się jak Prosto - wywyższać się. Z początku dawnej sieci dodawałem swoje fotki z kuchni robiąc dania. Jak każdy człowiek inspirując się daniami szukałem przepisów wraz z moją ukochaną -natrafialiśmy na różne fora/strony. Potem zdjęcia/przepisy były z tamtąd (link do zdjęć to generował).

Prawo stanowi, że w przypadku użycia nie swoich treści/zdjęć należy podać ich źródło, a skoro takie jest prawo w Polsce to podchodzi to pod 1. podpunkt 6. punktu regulaminu forum - "umieszczania treści niezgodnym z prawem obowiązującym w Polsce", jak mówi stare przysłowie - "Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania". Myślę, że 30letni chłop powinien o tym wiedzieć.

14 minut temu, Oro Koroner napisał:

Mianowicie mianuje swoich "mordek" różnymi rangami, co chwile im zmienia

Kompletnie nie rozumiem, o co chodzi, bo od samego początku funkcjonowania sieci nikomu nie została zmieniona ranga. Podejrzewam, że mylisz rangi użytkowe z rangami spersonalizowanymi, które wyróżniają się jedynie nazwą, ikoną i kolorem oraz za które ludzie płacą 🙂

By SzanFi,

Nie chce pisać posta bez sensu bo już wszystko napisaliście, ale doskonale zna paragrafy które tyczą się praw autorskich bo @ Bluu jak i ja sam mu je tłumaczyliśmy nie raz. 

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.