Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Nowy serwer na sieci? Propozycje!

dbk

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel

Cześć,

W najbliższym czasie planujemy dołożyć kolejny serwer CS:GO. Proszę o składanie propozycji moda, który chcielibyście zobaczyć na sieci.
Jednocześnie uprzejmie proszę, aby się nie powtarzać. Z wszystkich propozycji zrobimy ankietę, w której będzie można oddać później głosy.

Czas na złożenie propozycji do 9 maja. Przy modzie możecie dopisać, co byście widzieli na serwerze (ilość slotów, jakieś dodatkowe modyfikacje itd.).

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem że to głupie by było ale  pamiętam że był kiedyś taki serwerek [bez Reklamy]  1.6 & Source maps i np tam każda mapa była oldschoolowa 
Od Weestwooda, Assault 1337, Eldorado i inne ^^ 
A sloty to chyba max 20 o.0 
Ogólem Fajna odskocznia by była od mapek takich turniejowych 

Odnośnik do odpowiedzi

@ dbk nic tylko chyba arenki są najlepsze 😁

No może jeszcze deathrun 

By SzanFi,

A prosił @ dbk  żeby nie powtarzać propozycji 😛 Arenki i DR się już pojawiły

sygna.jpg.8e10aff24345088e7c215b243be89439.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie przydałby się serwer który się szybko rozwinie. Ja mam chrapkę na takie porządne ffa, które będzie miało więcej mapek niż tylko podstawowe, bo na 1.6 coś słabo się rozwija lecz no takie czasy widocznie, a w cs go takie są nie modne niestety więc raczej słaba opcja. Kolejną propozycją mógłby to być deathrun lecz robić taki serwer dla garstki ludzi również jest bez sensu takich serwerów jest jak mrówek  i większość pusta. Podsumowując myślę, że lepiej pójść w klasyczną opcje modu i zrobić arenę 1v1 (tak wiem, że zostało to nadmienione wcześniej) lub surfa który myślę, że przyjmie się u nas bardzo dobrze. Kwestia kolejnego modu jest bardzo ciężka do wyboru ponieważ do większości modyfikacji trzeba czasu i sporej reklamy by się to w miarę szybko rozwinęło, bo w bajery zawarte na serwerze nie wątpię. 

original.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie proponował więc ja zaproponuje GunGame ?

Odnośnik do odpowiedzi

• AC Team

Osobiście uważam, że 1v1 jest kiepskim pomysłem patrząc na to jakie areny już stoją i jak ciężko będzie rozkręcić tą arenę.

Najlepszym modem, który aktualnie widzę na sieci jest retake iż w Polsce jest mało tych modów + nie trzeba wielkiej ilości slotów lub FFA z dojebanym vipem pod zarobek.

By dbk,

5MAPS to sumie taki FFA, chyba że mówimy o bardziej niestandardowych mapach.

1.png.e08c9bdc62bdbb9448c111f6424f8cee.png

Odnośnik do odpowiedzi

A myślał ktoś może o zombie/jailbreak? Jeszcze 3/4 lata temu te dwa mody świetnie się przyjmowały. Minus jedynie taki, że ludzie na komputerkach z 30 fpsami sobie nie popykają. W PL tego aż tyle nie ma, a jest to czasem fajna odskocznia + raczej bardziej wiąże ludzi z forum aniżeli inne mody. 

sygna 1.png

Odnośnik do odpowiedzi

• Szkodnik

Ciężkie pytanie.
Z jednej strony dobrze byłoby mieć na sieci "zarabiaczkę" typu SURF+EXP, a z drugiej człowiek poskakałby na jakimś serwerze BHOP. Fajne byłoby też FFA+4FUN, gdzie spotkałyby się takie mapy jak: de_, cs_, aim_ i gg_. 

Myślę, że inną spoko opcją byłby dobry Zombie Escape, zawierający oczywiście VIPy, perki lub klasy, jakieś fajne oderwane od rzeczywistości modele postaci za kredyty zdobywane w grze → ogarnąć to można np. pluginem !store... ech, gdybym miał tylko czas, chęci i niepotrzebną kupę forsy, to nawet sam bym myślał nad podłubaniem nad czymś takim 🧐

No i nie ma typowego serwera - Only Mirage na CS:GO, ale nie wiem czy w zalewie takich serwerów jest sens wrzucać go w rynek, skoro są inne pomysły.

Moje konta na platformach gier:

Nie krępuj się, wyślij zaproszenie vMsxXRH.png

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer Aim/Awp Sloty 18-22
Vip podobny do tego z only awp 1
Serwerów takich od dawna jest mało ,a były bardzo popularne. Myślę że jest dużo osób takich jak ja szukających tego typu serwerów.
Wystarczyłoby znaleźć dobre mapy i serwer prawie gotowy +jakieś bajerki jak zarabianie za zabijanie graczy jakiś kredytów i kupowanie za nich jakiś rzeczy serwerowych lub granie marynarzyka.
Jestem pewny że taki serwer przyjąłby się o wiele lepiej niż Jailb których pełno lub Arenek które zdobyły popularność 

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Uspokajam, serwer ONLY MIRAGE był w planach nieco wcześniej.

Zapraszam do dalszych dyskusji.

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

To, co udało się do tej pory zebrać:

1. FFA OLDMAPS (1.6/SOURCE)
  2. ARENA 1VS1
  3. AIM MAPS
  4. DEATHRUN
  5. PROPHUNT
  6. RETAKE
  7. FFA
  8. SURF
  9. GUNGAME
  10. ZOMBIE
  11. JAILBREAK
  12. BHOP
  13. AIM/AWP
  14. FFA/4FUN

Dziękuję wszystkim za propozycje. Gdy tylko dopniemy część zaplanowanych rzeczy, pojawi się jakaś ankieta z głosowaniem.
Jako mały spoiler mogę dodać, iż serwer typu SURF jest w trakcie tworzenia i był planowany przez powstaniem tego tematu.

Miłej niedzieli 🙂 

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• dbk zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.