Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Jakie gry przeszliście?

Krzyżyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie gry przeszliście?

Gta V

Gta SA

Minecraft

Need for Speed: Most Wanted

I jakieś inne gry których nazw nie pamiętam

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

• Szkodnik

Gry video

Moje konta na platformach gier:

Nie krępuj się, wyślij zaproszenie vMsxXRH.png

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie większość ^^ Bo jak już za coś usiądę to wole już skończyć a nie na 30 minut ^^  

Edytowane przez WieTnaM [UNSKILLED]
Odnośnik do odpowiedzi

Far cry primal ,Far cry 4

GTA V, GTA SA , GTA IV

Call od Juarez - wiezi krwi

Nfs most wanted 

juiced 2

Iiii bardzo dużo starych gier na pc których nazw już nie pamiętam, aktualnie w wszelkie bardziej wymagające gry gram na konsoli których przez kilka lat też przegrałem tysiące godzin i z 20 gier na pewno się przeszło :D 

Odnośnik do odpowiedzi

• Szkodnik
Napisano (edytowane)

Bardzo słabe pytanie. Coś na zasadzie: "Jakie piosenki słuchałeś w całości?", albo "Jakie filmy oglądałeś do końca?". Gram w gry coś koło 23 lata. Najpierw na pegazusie, komputer to miał mój przyjaciel i razem pykaliśmy w stare gierki, a w końcu i u mnie się pojawił. Podobnie jak z piosenkami i filmami - łatwiej byłoby wskazać te których nie znam, niż wymienić te które ukończyłem.

No ale żeby do tematu się dopasować, to wskażę te które ostatnio pokończyłem (chronologicznie od ostatnio ukończonych):

• Need for Speed Payback Deluxe Edition - dokończyłem po dwóch miesiącach przerwy - 41.7h na przejście, więc całkiem spoko gierka nie na raz
  • Wiedźmin 3 GOTY - po raz chyba siódmy, nie ważne
  • Watch Dogs 2 - z pół roku ją dziubałem i męczyłem, nie wciągnęła mnie niczym ale skończyłem
  • Rage 2 - sztos okrutny, polecam na hardzie
  • Star Wars: Jedi Fallen Order - polecam jako wprowadzenie dla tych którzy boją się dotknąć Dark Souls
  • Mortal Kombat X - no też po raz któryś już, po prostu fajny film akcji z przerwami na bicie przeciwników. MK uwielbiam samo w sobie
  • Mass Effect: Andromeda Deluxe Edition - drugie przejście, teraz planuję przejść dwójkę i importować sobie save do trójki (trylogia na zawsze w ♥)
  • Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - kolejne przejście, ale nie udało mi się innej ścieżki w decyzjach obrać
  • Far Cry 3: Blood Dragon - drugi raz, miałem ochotę już jakiś czas na taki klimat  
  • Gothic Playable Teaser - musiałem zobaczyć, jestem Gothic'oholikiem. Dla ciekawych, moja recenzja 
  • Need for Speed Heat Deluxe Edition - całkiem spoko, ale wcześniejszy Payback jest o niebo lepszy
  • Doom Eternal - gdyby nie to jak ta gra jest dobra, to pewnie bym się nie skusił później na Rage 2
  • Dying Light - trzeci raz bodajże ukończyłem
  • Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition - świetna gra akcji. Cień Mordoru ale większy i lepszy. Za takie sequele gier nic nie robiłem  OSNZleg.png
  • Left4Dead2 - z botami offline, ale przeszedłem f5xA4nP.png

Aktualnie jestem w trakcie przechodzenia:

1. Duke Nukem Forever - robię po jednej misji raz na tydzień/dwa, więc chwilę pewnie zajmie
  2. Project Cars Game of the Year Edition - próbuję się przełamać, bo miałem nadzieję na coś bliżej GRID, albo NFS Shift
  3. TES V: Skyrim - generalnie któryś już raz wątku głównego nie chce mi się robić, eksploruję sobie cały świat i robię resztę zadań/miejsc 
  4. Battlefield™ Hardline – Edycja Ultimate - skończyłem dwa pierwsze odcinki w fabule, ale sam model strzelania jakoś mnie nie przekonuje 

Oczywiście przed przechodzeniem gier skutecznie chroni mnie liga legend i kanter strajk 8qdQEpP.png

Edytowane przez Wąski TDW

Moje konta na platformach gier:

Nie krępuj się, wyślij zaproszenie vMsxXRH.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gta V

Wiedźmin 3

Uncharted 4

Outlast

Far Cry 4

Battlefield Hardline

Need for speed payback

W planach mam dokończyć Days Gone