Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE ODRZUCONE Multi-Admin - NICK Krzyżyk CS:GO

Krzyżyk

Rekomendowane odpowiedzi

Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): Mój staż jest od początku powstania owego forum lecz przez jakiś czas byłem u boku shazziego na starej serwerowni jako admin.

Link do profilu STEAM: https://steamcommunity.com/id/krzyzykjebanykox/ Na owym koncie posiadam mało godzin lecz na koncie które sprzedałem czyli (moje stare) tych godzin posiadałem ponad 3200.

Dlaczego Ty?:  Ponieważ chcę jak najlepiej dla sieci oraz chciałbym żeby stanowiska adminisratracji zajmowały osoby doświadczone. W miarę moich sił oraz możliwość staram się dopiąć wszystko na ostatni guzik oczywiście zdarzy mi się popełnić błąd bo jestem tylko człowiekiem. Myślę że jestem w miarę wzorowym administaratorem który lubi pożartować czy się pośmiać na starym forum jak i tutaj nie dostałem żadnej skargi. A  na pewno osoby się przydadzą do pomocy bo na nie których serwerach są braki w administracji myślę że podołałbym  z owym zadaniem. Oczywiście dodam że mam dobrą aktywność na forum na starym również tak ową posiadałem.

Dziękuję za uwagę oraz pozdrawiam z poważaniem Krzyżyk/

giphy.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem można dać szansę @ KrzyżykAWP  ostatnio ja weszliśmy na inny serwer nie było admina i na serwerze był totalny chaos

przydał by się taki admin. 

↦Steam↤                                                                 

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Jeszcze niedawno rezygnowałeś z admina z powodu braku czasu, a teraz składasz podanie na funkcję, która wymaga aktywności na wszystkich serwerach. 

Nie.

podanieodrzucone.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.