Skocz do zawartości

ODBANOWANY Odwołanie - TaIFun

TaiFun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: TaIFun
Data zdarzenia: 4/12/2022 19:18
IP/SteamID: STEAM_1:1:633812470
Rodzaj blokady: mute/gag/ban | Ban
Na którym serwerze została nadana blokada: ONLY MIRAGE 128TR • HolyFrag.pl
Nick Admina banującego: dbk
Opis sytuacji: Dostałem bana za nic, grałem sobie i po prostu kosiłem z awp, to że mam dobre flicki oraz mam słuchawki i słyszę kroki, admin postanowił się spłakać po jego zabiciu, flicki były naturalne nie siadały same heady raz na midzie była taka sytuacja, mam 440+/- h w csie z czego z 80h było na samych aim botz, potrafię grać i dostałem bana po prostu za nic liczę na unbana.

Edytowane przez TaiFun

• Polak z ukraińskim portfelem

GOTV: http://857226.node48.pukawka.pl/dem-de_mirage-1649781365-1649784173.zip

34:34 wbija na serwer, pierwsza akcja prefire na connect + głowa na POWERZE XD
37:30 idealny timing, może fart
39:30 nawet mnie nie widzal i leci pref w pałacach, po czym idzie rampe i usilnie czeka az cofne. W następnej rundzie leci twardo pałac bo wie że nikogo nie ma, w miarę normalny strzał w powera i cofka, zoomuje na terro jak ziomek podchodzi i wtedy dostaje bana.

W dniu 12.04.2022 o 19:23, TaiFun napisał:

mam 440+/- h w csie z czego z 80h było na samych aim botz

Co ma jedno do drugiego? 440h to się robi w 3 miesiące, a znajdą się i tacy co w dwóch się zmieszczą.
W tym wypadku opcje są dwie - albo jesteś talentem i się marnujesz albo beztalenciem, który nie potrafi czysto grać 🙂 

Ogólnie poza jakimiś czasówkami biega i trzęsie tym celownikiem jakby miał co najmniej Parkinsona. Zawsze jest w odpowiednim miejscu i czasie. Moim zdaniem dobre krycie.

Może faktycznie się trochę pośpieszyłem. Po chłodnej analizie tak na 90% ban powinien zostać, jednak finalną decyzję zostawiam bardziej doświadczonym kolegom 🙂  @ AC TeamACT

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...