Skocz do zawartości

Moja ocena serwera

Nikt wazny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak zacznijmy od tego , że polecam serwer daje ocene 7/10 ponieważ jest wiele osób , które nie przestrzegają regulaminu i gnębią innych graczy na serwerze gdzie ich wytłumaczenie to , że są nad nimi i moga robic co im się żywnie podoba.Jest 2 adminów którzy popierają te działania (nie będe wymieniał ),panuje tu taka reguła , że każdy jest równy ale te dane osoby sa równiejsze .Ostatnio dałem reporta na te osoby za gnębienie mnie i poniżanie .Jak zobaczyli moje zgłoszenie zaczeli trocha mnie unikać ale wbijając na serwer mówią każdemy , że jestem 60s i tym samym poniżają mnie przed wszystkimi.Mam nadzieje , że wkońcu to się skończy , jest to naprawde fajny serwer z fajną administracją i niektórymi ludzmi ale nie możecie pozwolić żeby takie osoby psuły waszą reputacje.
Pozdrawiam i życze miłego grania (wieczoru)

• Polak z ukraińskim portfelem

Gram na tym serwerze codziennie dość intensywnie i nie zauważyłem problemów, które opisujesz. Nie wykluczam, że podczas mojej nieobecności może być inaczej, ale dopóki nie przedstawisz twardych dowodów Twoje posty są zwykłym spamem. Proszę więc abyś zaprzestał pisania tego typu tematów, bo będziemy musieli nadawać ostrzeżenia, a raczej staramy się tego nie robić. Temat ląduje w koszu, bo totalnie nic nie wnosi oprócz Twoich żali.

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...