Skocz do zawartości

ODRZUCONA skarga

Nikt wazny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick uzytkownika, na którego chcesz złożyć skargę:    wiTek34898
Data zdarzenia:cały czas od 16.03.2022
Opis sytuacji:cały czas jak wbijam z grześkie orynem papugą (adminem ) mnie wyzywają poniżają i gnebią na mirage awp 1 i na dc na kanałach głosowych .Czuje sie gnębiony
Dowody/SS:nie posiadam ale pisałem kilku krotnie do enefa czym enef mnie zablokował nie mam ss ale świadków mam 

1. Siedziałeś z nimi na kanale głosowym na discordzie,gdzie niektórzy nie hamują się z wyzwyskami ale nie mogę karać ludzi na serwerze za to co robią na discordzie
2. Pisałeś do mnie że na CHACIE na serwerze Witek Cię wyzywa(screen poniżej), sprawdziłem historie chatu na serwerze AWP gdyż tam grałeś jeszcze chwilę wcześniej, i nie widziałem żeby Witek tam coś pisał.
3. Widziałem  w owym czasie gdy mi to zgłaszałeś  że któryś z adminów był na serwerze OM  na którym był Witek, a że akurat byłem zajęty to postanowiłem nie reagować
4.Spamisz mi na pv jakimiś głupotami i wysyłasz filmiki i rzeczy niezwiązane ze sprawami serwerów (screen poniżej), co przeszkadza - dlatego Cię zablokowałem 
Podsumowując: Witek oraz inni w to zamieszani zostali przeze mnie oraz @ PAPUGAMIRAGE upomnieni słownie na discordzie, a Witek dostał później muta oraz gaga.

sss1.png

sss2.png

Edytowane przez ENEF

• Polak z ukraińskim portfelem

1. Wchodzisz z chłopakami na discorda na jeden kanał, gdzie często padają niecenzuralne słowa. Nawet jeśli faktycznie zrobili sobie z Ciebie ofiarę na tym DC to po prostu do nich nie wchodź - z tego co wiem zarówno na DC jak i TS3 jest multum pustych kanałów, gdzie możesz rozmawiać ze znajomymi.

2. Tak jak pisze ENEF - nie możemy nikogo karać za to co mówicie do siebie na discordzie...  Często na poszczególnych kanałach siedzą paczki znajomych, którzy obrażają się od najgorszych. Często też na kanały wchodzą osoby, z którymi nie mają ochoty rozmawiać. Nie znam szczegółowych relacji między wami, ale być może jest tak, że chłopaki sobie grają/gadają a Ty wchodzisz "niechciany". Brzmi brutalnie, ale każdy ma prawo kogoś nie akceptować.

3. Skarga bez dowodów.

W skrócie - dopóki sytuacja nie będzie miała miejsca na serwerze cs'a nie będziemy banować na serwerze cs'a. Skoro czujesz się nękany to tak jak napisałem wyżej po prostu nie wchodź z nimi na jeden kanał.

skarga_odrzucona.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...