Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

PODANIE PRZYJĘTE Podanie na admina

w0nder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: 

w0nder

Imię:

Kacper

25 (26 w Czerwcu, rocznik 1995)

Link do profilu STEAM:

https://steamcommunity.com/profiles/76561198826527361/

Jak długo grasz na serwerze?:

Nie pamietam dokladnej daty, ale pare lat. Bez banow/Time-outow/Mutow/Gagow/Kickow.

Doświadczenie w byciu adminem:

W CS:GO nigdy nie bylem adminem, bylem administratorem na innych grach typu World of Warcraft i Metin2 (Prywatne serwery) nie to samo co CS:GO ale mysle ze zachowanie takiej osoby sie przeklada na inne gry.

Znajomość komend admina (0-10):

Tutaj bede szczery, w CS:GO znam tylko podstawowe komendy jakie znalazlem na GOOGLE. 😄 (5)

Dlaczego Ty?:

Gram na serwerze dosc dlugo i czesto, wiele osob mnie namawialo od dawna zebym zlozyl podanie bo chyba nikt w pewnym momecie nie gral na serwerze tyle co ja, i nigdy nie mam spiny z zadnym innym graczem. 😜 Jestem spokojny, nie czuje potrzeby sie klocic z innymi graczami na serwerze. Tak w skrocie poprostu mysle ze jestem ogarniety i prosty chlopak, juz nie wiem jak to inaczej ujac zeby nie brzmialo tak jakbym to skopiowal z neta. Gram duzo wiec bym byl dostepny do pomocy na serwerze wiekszasc czasu, nie owijam w bawelne i problemy szybko potrafie rozwiazywac tak zeby zapobiec konfliktom. Nie wiem co jeszcze moge dodac od siebie, mialem duzo fajnie przegranych godzin na serwerze a teraz czas cos dac dla serwera od siebie. 

Dziekuje bardzo za rozptarzenie mojego podania. 🙂

Co tu dużo mówić, to naprawdę miły i ogarnięty człowiek. Świetnie się z nim gada, pełna kulturka. Nie przypominam sobie, aby były z nim jakieś spiny.

Rzeczywiście ma duży staż na serwerze i często można go na nim spotkać.

Co do komend - nie ma tu nic trudnego, są intuicyjne i można bardzo szybko się ich nauczyć. 

Też jestem na Tak 

Jest spoko i Nie ma z nim problemów. I duuuuużo przesiaduje na serwerku a komendy to szybko można się nauczyć więc.

Przyjazna osóbka, gra bardzo dużo i bardzo często. Grając z nim nigdy nie było żadnego problemu, jest naprawdę ogarnięty. 

Doświadczenia nabierze bardzo szybko a dodatkowy admin pilnujący porządku, tym bardziej taki aktywny, na pewno na plus. 

sd2abacad8711316f246424ad929797273.gif.441118ba2326d4a8c9f158cbdceb19b8.gif

STEAM  | INSTAGRAM

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.