Skocz do zawartości

Multi-Admin - ENEF [CS:GO]

ENEF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil
Realny staż na sieci (NIE DZIEŃ REJESTRACJI KONTA!): kilka lat na awp2, aktywnie na forum i innych serwerach od 3 - 4 miesięcy
Link do profilu STEAM:https://steamcommunity.com/profiles/76561198324088443/
Dlaczego Ty?: Chciałbym pomagać w rozwoju i przyjemnej rozgrywce na wielu serwerach Holyfrag w cs:go. Z racji na malejącą liczbę adminów mógłbym reagować na zgłoszenia ze wszystkich serwerów i w miarę dyspozycyjności grać na wszystkich. Na awp1 i 5maps jestem już Adminem 🙂 Jest ze mną dobry kontakt przez dc i wiele osób  z only awp i 5 maps pisze do mnie na priv bym sprawdził kogoś czy jest "czysty". Nigdy takich próźb nie olewam i jeżeli tylko jestem w domu to od razu na takie zgłoszenia oraz zgłoszenia z discorda reaguję. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury

Edytowane przez ENEF

• ENEFCS:GO zmienił(a) tytuł na Multi-Admin - ENEF [CS:GO]
  • Polak z ukraińskim portfelem

Proszę o wypowiedzi w szczególności opiekunów serwerów, na których @ ENEFAWP ma już admina.

@ Opiekun AWPAWP
 @ Opiekun 5MAPS5MAPS

Skoro najwięcej grałeś na AWP#2, zachęcam również @ SzanFi i @ GolabAWP #2 do wypowiedzi, jak i innych adminów tamtego serwera  @ Admin AWP #2AWP #2 .

• Właściciel

Enef jak najbardziej jest odpowiednią osobą na to stanowisko, lubi a nawet chce siedzieć i pomagać ludziom, nie olewa żadnego zgłoszenia, kiedy jest online. Jest doświadczony już w jakiś sposób, a kolejne podania które składa, dowodzą tego że jest zmotywowany do działania, a takich ludzi nam potrzeba 😉 Jak najbardziej na TAK

• Zasłużony

Jak najbardziej na tak

Jako admin na serwerach sprawdza się dobrze i nic nie odwalił jak dotąd. Jak grał na serwerze to też z nim nie było problemów. 
Można brać zawsze to osoba która będzie mogła reagować na każdym serwerze.

Jak najbardziej na TAK znany zawodnik, wypełnia swoje obowiązki, dobrze się sprawuje, aktywny,. Pomoc się przyda

spacer.png

↦Steam↤                                                                 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...