Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ODRZUCONA Skarga patryczeq

Mak_Siuu keydrop.ru
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Mak_Siuu
Nick Gracza/Admina: @ prayczeqAWP
Data zdarzenia:29.04.2021 9:20 
Dowody:demko po niżej 
Wyjaśnienie: Faworyzajca innych graczy 
Demko rozpisane 
6.00 - Czikibansior  używa bindów administrator nic z tym nie robi (a był na serwerze)
6.15- ten sam gracz kampi na respie
10.00- przyznaje na wyzywalem go bo już mnie to zirytowało zgłaszałem tego gracza i nie było żadnego rezultatu, dostałem muta za prowokowanie i obrażę gdzie nie było nawet ostrzeżenia  ale tylko ja go dostałem on że mnie obrazil to kij nie?
Czikibansior cały czas Kampil od czasu do czasu się ruszał inni mogą się wyzywać robić co chcą a ja dostaje karę ciekawie na innych mapach gdy Kampil ten sam osobnik wyżej wymieniony, też nie dostał ostrzeżenia nawet inni dostali co są słabsi. Admin Patryczq faworyzuje graczy. Później się zdenerwowałem i zaczalem kampic skoro inni mogą to dlaczego ja nie mogę tego robić. Na innych mapach Cziki powiedział do graczy "Siema kurwy" admin nawet na to nie zareagował.  Ma wyższy lvl to jemu wszystko wolno? 

http://819347.node27.pukawka.pl/dem-awp_kox_hf-1619680812-1619681793.zip

Edytowane przez Mak_Siuu keydrop.ru

Zacznijmy od twojej rozpiski

6 kulimakowy nie używał bindów czasami gada dziwnym głosem albo kogoś parodiuje w tej sytuacji obstawiam że miał coś w ustach  i próbował coś powiedzieć i nie wiem czy zauważyłeś ale byłem chwilę afk i nie byłem w oknie csa i nie słyszałem nic

6.16 cytuje "kurwa co kapisz tam" 6.30 ewidentne prowokowanie po tym jak powiedziałam mikrofon po mutacji sugerujesz że sam jej nie mam

10.08 rozpoczęcie rundy i ty się przyczepiasz że ktoś kampi "no i chuj kurwa będzie tak kampił cwel "

Po moim upomnieniu "nie wyzywaj" Odpowiadasz "zamknij mordę tam"

Teraz zauważyłem co odpowiedzieli wtedy byłem zajęty mutowaniem ciebie jak widać w powodzie dostałeś muta na 30min a było wpisane na 60 min

I chciałbym jeszcze dodać że kilka dni temu już nie pamiętam kiedy także dołączyłeś do gry i mnie jeszcze mocniej prowokowałeś nie wiem czy znajdę demko bo zmieniliśmy sieć i wtedy chyba również dostałeś bana 

Potwierdzić to może @ Laraz_1  i możliwe że @ KrzyżykAWP  

znalazłem na forum

image.thumb.png.d87b842eacdd57eacc93546148a57fc0.png

te bany są ode mnie oprócz ip

image.thumb.png.9e3e80426f9676258d39e46214b4c15b.png

oraz jednego muta

Nie mogę już edytować tamtego wpisu ale nie znalazłem takiej wypowiedzi jak "siema kurwy"

Edytowane przez prayczeq

↦Steam↤                                                                 

@ prayczeqAWP   oj tak ja Cię zawsze prowokuję i co jeszcze wymyślisz? Jesteś dzieciakiem i będę Cię tak nazywał. Jeżeli dla Ciebie to jest prowokacja to ok. Pokazujesz  ssy moich banów hmm ale niestety Ty ich mi nie nadałeś bo to nie były bany na Tym serwerze tylko na 5Maps. Jedyne co Ty mi dałeś to był mut i kick nic wiecej.(dołaczyłeś na stronie pogrywamy 5 marca wiec jak mi mogłeś dać bana w  lutym?) Wiec nie wymyślaj sobie dzieciaku. Ja doskonale pamietam kto mnie banowal i za co nie przypisuj sobie Tych wyczynów. Jeżeli opiekun serwera potrzebuje większej werfikacji to opisze jeszcze wszystkie inne demka z dzisiaj. 

Edytowane przez Mak_Siuu keydrop.ru

Nie zawsze mnie prowokujesz ale w tamtej sytuacji to prawda nie wiem czy sobie przypominasz ale na koniec odpowiedziałem ci "to idź skargę napisać" ja serwer był jeszcze w innej sieci ten mute oraz ban z 9 jest ode mnie bo szybko go pisałem pamiętam  kilka kicków dostałeś nie jeden. Nie ma opiekuna. Przy tamtej sytuacji było kilka osób które również mogą to potwierdzić.

↦Steam↤                                                                 

Napiszę tu jasno @ Mak_Siuu keydrop.ru  często prowokował prayczka lecz ten nie dawał się sprowokować ale z tego co pamiętam raz owemu graczowi odpowiedział na zaczepki. Często obrażałeś graczy @ Mak_Siuu keydrop.ru  jak jeszcze nie miałem admina. Oczywiście wina prayczka też tu jest bo zlekceważył co robią inni gracze. Wiadomo jeśli ktoś przewini coś raz albo dwa nie karamy go a ty notorycznie robiłeś owe rzeczy. Moim zdaniem wina leży bo obu stronach.

giphy.gif

Chciałem jeszcze dodać że podczas dzisiejszego grania słuchałem muzyki powinno być widać na innym demku 

↦Steam↤                                                                 

@ KrzyżykAWP  ja nie grałem wcześniej na Only Awp ja Ty nie miałeś admina XD Racja wyzywam ludzi np z Toba Spartanem wiesz ze to dla żartów jest i nic nie robiles z tym.. każdy przeklina wyzywa zdarza się, ale Ty też byłes na serwerze jak Cziki powiedzial siema kurwy wiec reakcja mistrzowska gdy ci napisalem o tym na pv powiedziales ze nie slyszales xd 

możemy się kłócić o to cały czas ale jak ktoś kampi a wy  nic nie robicie jak ja bym kampil to prosto z mostu mam kick albo bana więc sprawiedliwość pozdrawiam

a i gdzie w tym faworyzacja graczy?

↦Steam↤                                                                 

@ Mak_Siuu keydrop.ru  Powiem tak nie słyszałem tego oczywiście że tak dziś. Oczywiście nie raz były żarty lecz nie raz jest to wielka przesada wczoraj wszedłem na serwer i prawie wszyscy dostali muty. My z prayczkiem nie mamy tak zwanego (kija w dupie) jak to gracze mówią pozwalamy na trochę więcej żeby gracze mieli więcej swobody i lepiej się bawili ale co nie którzy sobie pozwalają zbyt dużo na przykład ty czasami.

Edit: Jeśli skarga będzie słuszna i prayczeq dostanie upomnienie czy inną karę to moim zdaniem @ Mak_Siuu keydrop.ru  zasługuje na perm bana za działanie na szkodę serwera.

Na starym forum dostał degrada za obraze faworyzację graczy i tym podobne.

Dziękuję oraz pozdrawiam krzyżyk.

Edytowane przez Krzyżyk

giphy.gif

jak pisałem byłem zajęty banowaniem ciebie nie wiem czemu nie mogłem ciebie zbanowac poprzez nick tylko steam id oraz sam ich prowokowałeś swoim zachowaniem

Ja osobiście mam to samo zdanie co @ KrzyżykAWP

10 minut temu, Krzyżyk napisał:

@ Mak_Siuu keydrop.ru  Powiem tak nie słyszałem tego oczywiście że tak dziś. Oczywiście nie raz były żarty lecz nie raz jest to wielka przesada wczoraj wszedłem na serwer i prawie wszyscy dostali muty. My z prayczkiem nie mamy tak zwanego (kija w dupie) jak to gracze mówią pozwalamy na trochę więcej żeby gracze mieli więcej swobody i lepiej się bawili ale co nie którzy sobie pozwalają zbyt dużo na przykład ty czasami.

Edit: Jeśli skarga będzie słuszna i prayczeq dostanie upomnienie czy inną karę to moim zdaniem @ Mak_Siuu keydrop.ru  zasługuje na perm bana za działanie na szkodę serwera.

Dziękuję oraz pozdrawiam krzyżyk.

↦Steam↤                                                                 

8 minut temu, Krzyżyk napisał:

Dostałem degrada racja nie traktowałem swojej funkcji na poważnie. Napisałem tą skargę bo chce sprawiedliwości skoro ja jestem karany bo kogoś obraziłem okej ale jak ktoś inny mnie obraża i to nie są żarty. To co mam nic z Tym nie robić? Dzisiaj byłem bardzo spokojny nie wiem czy zauważyłeś @ KrzyżykAWP  przyznaje się obraziłem go bo mi to zaczeło irytować już, Ty byś inaczej zareagował ? Zgłaszasz typa mówisz to administracji a oni maja Cię za przeproszeniem "w dupie" . Działam na szkodę serwera bo chce sprawiedliwości XD 

Zgłosiłeś gracza za "kampienie" nie wyzywanie jak napisałem sam swoim zachowaniem do tego oprowokowałeś 

↦Steam↤                                                                 

• Junior Admin

Temat wstrzymany żeby nie było więcej spamu/wymiany zdań. Każdy opisał swój punkt widzenia. Czekajcie na rozpatrzenie przez @ Shazzy

tematwstrzyamny.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.