Skocz do zawartości

ODRZUCONA Skarga na administratorów OnlyMirage

Bimbrownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick uzytkownika, na którego chcesz złożyć skargę: Multikill i https://holyfrag.pl/profile/700-svj/ SVJ
Data zdarzenia: 17.02.2022
Opis sytuacji: Generalnie wchodząc na serwer usłyszałem jak jakże dorosły człowiek z Anglii wyzywa innego młodego człowieka. Jego nick to PsitPsit cos tam dalej. 
Po ostrej wymianie zdań z tym że użytkownikiem pan Multikill postanowił mi wstawić GAG'a za wyzywanie, później postanowił mnie zmutować 🙂  Szkoda, że gracz PsitPsit czy coś jest jego ziomkiem 🙂
Jak bardzo szkoda, że 3/4 serwera widziało to jak pan wielki dorosły PsitPsit wyzywa ludzi od "debili" "kurew" 🙂 PsitPsit spłakany poszedł o krok dalej wmieszając to
 osoby trzecie jaka jest rodzina innych użytkowników. Patrząc na całość atak ze strony Develina PsitPsit na innych graczy powinien zostać potraktowany w sposób równorzędny jak ja zostałem potraktowany przez jego kolegę.
Z mojej strony mogę stwierdzić, że MultiKill poszczycił się faworyzacją gracza Develin PsitPsit. Ja wiem, że admin SVJ jak i Multikill będą wysyłać ss'y lub też logi z sytuacji, kiedy JA
jestem w trakcie kontrofensywy wobec Develina PsitPsit. Chcę zaznaczyć, że główna agresja była podczas nieobecności adminów i odbywała się na chatcie głosowym. 
Zachowanie PsitPsita wobec INNYCH graczy na serwerze było gorsze niż moje odbijanie piłeczki wobec niego. Zachowanie hipokrytyczne ze strony administratorów przewyższyło nawet moją skalę. 
Jedno zasadnicze pytanie z łatwą odpowiedzią: Czemu osoba, która zaczęła wyszła z tego jeszcze pochwalona przez swojego kolegę a ja zostałem pokarany. Odpowiedz brzmi: Faworyzacja swojego kolegi.
Argumenty polegające na randze VIP / administrator / moderator nie powinny być stosowane w tej sytuacji, ponieważ idąc tokiem polskiego sądownictwa, każdy ma równe prawa wobec sprawy aktualnej.
Dowody/SS: Świadkowie: Moherowy Ninja, ZimNy, Baby Shark, Bhop, wasza konsola z logami godzine przed moim wejściem na serwer .

Z Poważaniem Pijana Żyrafa

https://steamcommunity.com/id/MrMichalo56

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...