Skocz do zawartości

PODANIE PRZYJĘTE Opiekun [ONLY AWP] - kubinho :]

kubinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• AC Team

Imię: Kuba
Nick na serwerze: Grywam pod różnymi nickami, najczęściej kubinho 
Staż jako admin: Adminowałem sobie na różnych serwerach z malutkimi przerwami od jakiegoś 2018r., także myślę że staż mam spory =D
Doświadczenie na podobnym stanowisku: Jeśli chodzi o rozpatrywanie podań i propozycji to spokojnie, nie będę miał z tym problemu XD. Natomiast jeżeli mówimy  o sprawach czysto technicznych to potrafię wgrywać nowe mapy, roundsoundy czy tym podobne rzeczy, czyli z konfiguracją podstawowych rzeczy też sobie na luzie poradzę.
Dlaczego Ty?: Jestem osobą spokojną i nie daje się sprowokować byle dzieciaczkowi, do tego jestem osobą zaufaną, nigdy nie było ze mną jakichkolwiek problemów, powierzane mi obowiązki na forum wykonuje sumiennie i w miarę możliwości sprawnie. Skoro rekrutacja jest otwarta to chcę spróbować swoich sił i poszerzyć zakres mojej wiedzy oraz myślę, że nadaje się na to stanowisko:)  

lucek.gif.b2227c89782c84e8049ffe2f3234ab38.gif

+zachowanie na serwerze 

- troszeczke słaba aktywność tak dopiero od 3 dni bodajże 

+ doświadczenie 

Myślę że można dać mu szansę, trochę ta aktywność słaba ale myślę że nadrobi   

Jestem na Tak

spacer.png

↦Steam↤                                                                 

• Właściciel

Podanie jest napisane wręcz wzorcowo,  można by rzec, że nie ma się do czego przyjebac, a jednak znalazło się coś 😄

Napisałeś że grasz najczęściej pod nickiem kubinho, tymczasem jest takie coś. 

Na serwerze byłeś pierwszy raz od 30 dni i to na niespełna 2 godziny. Twoja aktywność na serwerze póki co jest zerowa. Ze względu na twoje doświadczenie, jestem za przyjęciem pod warunkiem poprawy czasu spędzonego na serwerze. 

Ps. @ SzanFi  wiem, że nie jest, ale to nic nie zmienia bo pod nickiem Bubinho był 3 dni o łącznej sumie 75 minut 😄 Ja tylko stwierdzam fakty że mało co go widać hah 😄

Screenshot_2022-02-14-20-32-09-341_com.opera.gx.jpg

Screenshot_2022-02-14-20-32-39-731_com.opera.gx.jpg

• Zasłużony

Jak najbardziej jestem ZA.
Jako ACT sprawuje się idealnie.
Doświadczenie ma duże jako admin.
Aktywność na serwerze nie jest najważniejsza, tylko nie zmieniaj tak często nicków.

Nic tylko brać.

Ps. @ Dejf  GT nie jest dobrym odzwierciedleniem jak ktoś często zmienia nick, poprzedni nick bubuinho jeszcze dziś na takim grał.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...