Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

ROZPATRZONA Propozycja zmiany przebiegu rozgrzewki.

KsD

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem 🙂

Piszę ten temat aby poruszyć propozycję zmiany przebiegu rozgrzewki na serwerze. A więc tak chciałbym zaproponować aby wydłużyć przykładowo rozgrzewkę do powiedzmy 45 sekund, aby dać czas graczom na dołączenie do gry. Tak aby również wyeliminować sytuację gdy często przy pierwszej rundzie podczas pojedynku na ns wchodzi inny gracz który nie zdążył wejść (i lata bez broni).

Dodatkowo do urozmaicenia dodałbym podczas owej rozgrzewki Deagle tak aby można było wybierać pomiędzy AWP a nim. Osobiście myślę, że powinno to się spodobać innym graczom, także czekam na Wasze opinie.

# Ten deagle tylko podczas rozgrzewki 🙂

Edytowane przez KsD
Odnośnik do odpowiedzi

「✓」Pomysł z przedłużeniem rozgrzewki jest dobry 「✓」

「✗」 moim zdaniem urozmaicenie podane przez ciebie jest bez sensu serwer jest nastawiony na grę samą awp a gdyby dodać deagla to pewnie znalazły by się osoby które grały by wyłącznie nim 「✗」 

↦Steam↤                                                                 

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym czasem myślę że to jest pomysł jak najbardziej na +
Deagl by urozmaicił rozgrzewkę ale nie jest jakość do niego przekonany, bo na pewno znajdą się osoby które będą grały cały czas deaglem i ludzie będą "płakać" że giną od deagla 

ScentedNastyAnt-max-1mb.gif.37333cf86c67110d790d31ac7ee67fee.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo czasu spędziłem na tym servie i akurat z tym czasem masz dużą racje na +

Jeśli mowa o samej rozgrzewce + deagle zdecydowanie tak bo jeszcze takiego czegoś nie było  i może to być interesującę , ale dodanie deagle do stałej gry na serverze only awp niestety nie -

Odnośnik do odpowiedzi

Oj jestem na tak z przedłużeniem rozgrzewki bo czasami mój kompjuta nie pozwala troszke ^^ Ale ogółem jestem na Tak 
A ten DGL podczas rozgrzewki to czemu nie coś nowego będzie 

Ja jestem za + 

Odnośnik do odpowiedzi

• 5 tygodni później...
  • Junior Admin

Rozgrzewka została wydłużona zaraz po propozycji, a co do deagla na rozgrzewce to na razie pozostanie jak jest.

rozpatrzonap.png

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.