Skocz do zawartości
  • Dodaj nową pozycję...

Co z tym prawkiem...

Sindi

Rekomendowane odpowiedzi

• Zasłużony

prawko.jpg.7f9d751a55916954b3a2607e4620b8bc.jpg

Witam Wszystkich! 

Temat trochę inny niż wszystkie 😄. Akurat jestem na takim etapie robienia prawka i pomyślałam, że zapytam forumowiczów co z tym prawkiem 😄.

A oto pytanie:

Czy masz prawo jazdy? Za którym razem zdałeś/aś i jak wspominasz ten czas ( kurs/pierwsze jazdy, itd...) 

@ M1SZELINAWP #2

Mam prawko, zdałem za 3, a ten czas wspominam w miarę dobrze.

@ patrycja.wx4FUN

W październiku mam 18 urodziny, więc dopiero w połowie wakacji zacznę chodzić na kursy 😄 Trzymam kciuki żebym zdała za pierwszym razem! 🙂 

@ CleverACT

Mam prawo jazdy od 10lat, zdałem za 3 razem. Jak wspominam ten czas? Hmmmm mega stresu, duży wydatek na egzamin jak na tamte czasy. Pamiętam swoją pierwszą jazdę, gdy byłem na skrzyżowaniu i zapytałem instruktora kto ma pierwszeństwo, gdy byłem na głównej drodze ^^.

@ >>JecoB<<5vs5

No cóż, jakbyś napisała za rok, to bym Ci powiedział, ale dziś niestety Ci nie powiem, bo jeszcze nie zdawałem jeszcze roczek.

@ dbk

Prawo jazdy posiadam od prawie 8 lat. Egzamin teoretyczny zdałem za pierwszym razem. Z praktyką było trochę gorzej, bo potrzebowałem trzech podejść.

Jeśli chodzi o kurs trafił się super instruktor, który ciekawie tłumaczył wszystkie teoretyczne zagadnienia, a ten drugi od jazd był niczym kumpel 🙂 

@ Natalia.`

Prawko zdałam za pierwszym, robiłam łączone czyli teoria+praktyka od razu w jeden dzień, co wiązało się trochę z ryzykiem, bo jeśli bym nie zdała teorii, to niestety nie dopuszcza mnie do praktyki 

Co do kursu i nauki to nie miałam teorii, zaczęłam od razu od praktyki, na górce byłam tylko raz, tak samo na placu z łukiem. Reszta moich godzin to była jazda po Wrocławiu (Bo ja jestem spod Wrocławia).

@ Burrows

Mam prawo jazdy, zdałem za 5 razem. 
Zanim zdałem jeździłem 6 lat bez prawa jazdy i na każdym egzaminie nie mogłem sobie poradzić z takimi rzeczami jak znak stop, zielona strzałka itd. 

@ Golab

Posiadam zdałem teorie za pierwszym, a praktykę za trzecim. Wspominam je dobrze, fajne doświadczenie życiowe, na początku miałem gościa co trochę irytował bo prawie niczego nie nauczył, ale następny był już zajebisty, choć i tak droga zweryfikowała. 

@ AvatarPoz

Będę mógł odpisać na te pytania dopiero za 3-4 miesiące 🙂

@ SpartaNCS 1.6

Tak, mam prawo jazdy. Dwie kategorie. B oraz C. Na osobówki zdałem za drugim razem w 2007 roku. A na ciężarówki za pierwszym w 2008 roku. Ogólnie wspominam ten czas dosyć pozytywnie. Pomijając lekki stres podczas egzaminów, to jednak przyjemnie spędzone chwile 🙂 

@ Lim3k5MAPS

Aktualnie je robię, ale mogę się wypowiedzieć jak wspominam jedną próbę, jeździłem przez 40 minut i oblał mnie tylko przez to, że nie powiedziałem mu, że chłop z naprzeciwka przepuszcza i dostałem negatywny za wymuszenie.

@ Bluu

nie mam prawka. Nie ciągnie mnie do jazdy samochodami, nie czuję też na razie takiej potrzeby jak i chęci robienia go. 😄

@ Dejf5MAPS

Prawka niestety nie posiadam haha.

@ Sekos

Mam prawko, za 1 zdane i teoria i praktyka. 

Dobry czas, zdawałbym z chęcią jeszcze raz. Jeździłem już wcześniej to dla mnie to nie był żaden problem na jazdach czy podczas egzaminów. Łatwizna!

@ WełnaACT

Nie mam prawka.

Trzymam kciuki za wszystkich zdających a tym którzy skończyli szerokości na drodze! 

Dziękuję każdemu za poświęcony czas!

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to się mówi, w moim przypadku unlucky, dobry pomysł i wykonanie 🙂

"Porażka jest gorsza od śmierci, bo trzeba się po niej obudzić." - Czesław Michniewicz

Odnośnik do odpowiedzi

• Właściciel

Super! Pomyśl jeszcze o czymś podobnym, może bardziej osobiste pytanka ale za to anonimowe 😄

Na pewno będzie ciekawie 😄 

fame10_2.gif

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra robota 🙂 Mi to szczerze jeszcze trochę i zostanie do zrobienia tylko kat. D. Którą raczej odpuszczę chociaż fajnie mieć wszystkie bo mieli by co zabierać 😁

Odnośnik do odpowiedzi