Skocz do zawartości

PODANIE ODRZUCONE Podanie na Admina

KAMPI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: KAMPI
Imię: Kacper
Link do profilu STEAM: 
https://steamcommunity.com/profiles/76561199104831529/
Konto Prime(TAK/NIE): TAK
Jak długo grasz na serwerze?: parę tygodni
Doświadczenie w byciu adminem: Byłem adminem na 2 serwerach Katujemy oraz Dangerskill ,który niestety juz nie istnieje bardzo dobrze się sprawowałem 🙂

Znajomość komend admina (0-10): 9-10
Umiejętność rozpisywania demek: TAK/NIE Średnio
Link do Gametrackera: 
 https://www.gametracker.com/player/KAMPI/145.239.16.134:27015/
Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): TAK
Dlaczego Ty?: Myślę ,że powinienem być to ja ,ponieważ panuje strefa w ,której grasują nieczyści gracze, którzy nie dają spokoju innym członkom rozgrywki chcę temu zapobiec. Kilka razy widziałem cheaterów na serwerze chcę wporwadzić porządek oraz będę rozważnie podchodził do spraw banowania. Nie ma zbyt dużo adminów na serwerze co jest trochę słabe, ponieważ członkowie na serwerze denerwują się przez cheaterów wtedy graczy na serwerze ubywa. Myślę, że
 moje podanie rozpatrzycie rozważnie pozdrawiam :).
Składka: jeszcze nie

Jestem na Nie

- Umiejętność rozpisywania demek: Średnio, Znajomość komend admina 9-10 i piszesz ze byleś adminem na 2 serwerach i nie wiesz nawet jak demko rozpisać?

- Link do gametracker'a dajesz z innej sieci a nie z tej sieci Holyfrag, poza tym w ostatnim tygodniu na serwerze ledwo zrobileś 60 minut. Jakim sposobem chcesz udowodnić, że "Nie ma zbyt dużo adminów na serwerze co jest słabe" i chcesz banować cheaterów skoro wchodzisz codziennie na max 10 min i wychodzisz

pozdrawiam Razer.

Witam, na wstępie chciałbym powiedzieć, że jeżeli piszesz podanie to nie kopiuj go po raz kolejny na inne forum, bo wszystko da się sprawdzić 🙂 

Screenshot_3.thumb.jpg.c36ce8ab8ecb8226bf59701298cd13eb.jpg

Druga rzecz to jest taka, że podałeś złe GT, nie do tego serwera bo po prostu podanie jest kopiuj-wklej, ponieważ link do GT jest do serwera, na którym wcześniej byłeś adminem.

Trzecia rzecz jest taka, że pograj trochę na serwerze zanim napiszesz podanie, ponieważ mając łącznie w 7 dniach  ledwo 1,5 h to nie jestem pewien czy widziałeś jakiegokolwiek cheatera.

Pograj trochę zapoznaj się z serwerem, napisz coś nowego i można pomyśleć nad tą posadą.

podanie_odrzucone.png

Edytowane przez blaqus

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...