Skocz do zawartości

ODBANOWANY Odwołanie - Dorschuu

dorschuu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z gry: Dorschuu
Data zdarzenia: 24.01.2022    21:43
IP/SteamID: STEAM_1:1:633412192
Rodzaj blokady: ban
Na którym serwerze została nadana blokada: only mirage
Nick Admina banującego: niresh
Opis sytuacji: Normalnie gram, staram sobie przypomnieć jak się grało ( ponad 2 lata przerwy). Zostało nas CT 5/6 i jeden TT i spojrzałem z dżungli na kuchnie i akurat się pojawił, zabiłem go i dostałem bana niby za wh. 

Jutro zedytuje post i napisze co i jak dokładnie.

Na początku jakoś nie wzbudzałeś żadnych podejrzeń ale po paru rundach stwierdziłem ze coś jest nie tak.

Zabiłeś mnie dwa razy przez smoke wiedziałeś gdzie jestem, gdy wszedłem na spekta zacząłeś dziwnie grać, wcelowywanie się w graczy, wiedziałeś gdzie jest gracz a przecież nie musiał on być akurat tam.

Na moje, mocno się kryjesz ale jak dojdzie do jakiejś akcji to trochę ci to nie wychodzi konto nowe, zerowy lvl, ukryte godziny.

W pewnym momencie powiedziałeś ,że trzech jest kuchnia, skąd mogłeś wiedzieć ilość osób skoro widziałeś tylko jednego gracza który ci przeskoczył, a akcja ostatnia przed która dostałeś bana była tylko dopełniającą to, nie powiem może i przypadek ale w to wątpię.

Edit: Prosiłbym o sprawdzenie całego demka przez ubt, @ dorschuu  rozpisał sobie sam to i powiedział swoje zdanie jednak proszę o przeanalizowanie tego demka.

Edytowane przez niresh

Tak zgadza się dałem info, że trzech kuchnia ponieważ słyszałem bardzo dużo nakładających się na siebie kroków. A co do ostatniej akcji to widziałem na mapie, że nikt nie pilnuje B i mógł ktoś zrobić nam plecy ( sam wielokrotnie w poprzednich meczach robiłem plecy idąc przez b i kuchnie. Jedna akcja, kiedy byłem na shorcie i usłyszałem przeskok w underze, szedłem na shifcie w strone mida i zauważyłem jak wskakujesz do okna i zabiłem cię w plecy.

"Na moje, mocno się kryjesz ale jak dojdzie do jakiejś akcji to trochę ci to nie wychodzi konto nowe, zerowy lvl, ukryte godziny." - Mam ponad 2 lata przerwy od cs'a z racji takiej, że urodziło mi się dziecko i wiadomo, praca obowiązki itp. zaczynam sobie przypominać jak się grał te 2 - 3 lata temu na LE. Konto nowe ponieważ, zmieniłem komputer i nie mam możliwości odzyskania starego konta niestety. 

Demko 

3:10 - Słyszałem Twój zeskok na schody i zatrzymałem się, żeby się upewnić i dałem info, że jeden apsy B

3:20 - Spojrzałem czy ktoś nie skraca undera, spojrzałem na mida i ponownie na undera. Wskakiwałeś do okna i Cię zabiłem ( taki styl gry powtarzałem wielokrotnie w tym meczu)

4:30 - Znowu słucham zejścia do undera i patrzę na zmianę mida i undera

10:50 - Skakałem w oknie i patrzyłem czy ktoś nie skraca undera, zauważyłem koniec nogi i zeskoczyłem za nim

12:12 - Słychać wyraźnie nakładające się kroki kilku osób i dałem info 3 od B

12:30 - Słyszałem, że CT się z kimś strzela na shorcie, TT rzucił nieudanego smoka i pod nim było widać jego nogi i go zabiłem

13:40 - Patrzę z conecta na mida, TT się wychylił i go zabiłem

14:30 - Przerzuciło mnie do TT, ide na mida, flash i piękny pick w okno 

16:25 - Spojrzałem na okno gdzie po chwili pojawił się Ct 

19:22 - Słyszałem jak ktoś wchodzi po drabinie na drewno i stałem wcelowany z awp z nadzieją, że wychyli

19:42 - Słyszałem kroki na rampie i dałem info, że skraca ktoś rampe 

25:30 - Strzelałem się z gościem na midzie i trafiłem go przez opary smoka, po czym zauważyłem na mapie, że nikt nie patrzy B i nie chciałem, że ktoś zrobił plecy ( które sam robiłem w poprzednich meczach) więc spojrzałem przez wenta w kuchnie i tam akurat wyszedł ostatni TT po czym dostałem bana za wh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...